Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım dış gebelikte yavaş artar hcg ama çıkar yani 5-6 gün geçince. Bilmiyorumki, benim görümcemin 10 günü geçmişti, test yaptı, çoook silik çıkmıştı. Bazılarında çok geç çıkıyo testte, yumurtlaman geç olmuşsa doğal olarak döllenme ve yerleşme de geç oluyo, hormonun artma süreside uzuyo işte. Sen doktora git bebem

ne zaman adet olmuştun sen kız.bana problemli dedin unutma.gözden kaçırmadım yaniiiiiiiiii
Bacımım sen dedin lan kendine problemliyim diye, ben senden alıntı yaptım
30 Ekimde oldum anacım, 28 kasımda bi daha olacam, 29 günde bir oluyorum, 15.gün yumurtlamam oluyo, 13 Kasımda gıdaklamam lazım ama sankiyarın gıdaklayacakmışım gibi geliyo, kasık ağrım başladı, sen hele bak bi arkadan

Son düzenleme:

ben bebek açısından dedim problemliyim diye
akıntı var mı bebek?
arkadan sanki geliyormuş gibi duruyor

tesekkür ederim canım. allah tüm isteyenlere versin. çok dikkat ettiğim söylenemez. günlük haytıma aynı yerden devam ediyorum. sıkıntı olmaz inş.

merhaba kızlar benim bat da 5 kasım dı ve hala olmadım. bugün göğüslerimde sızlama başladı kasık ağrım falan yok az az akıntım da oluyor. ama dün doktora gittim ultrasonda bişey görülmedi kan verdim sonucu aldım doktora gösterme fırsatım olmadı ama sonuç 0,02 negatif galiba. ama ben buna rağmen olmayınca ümitleniyorum bebek yoksa bir an öce adet olsam barii.... bu ara da beni de listeye eklermisiniz bi ümit işte

Son düzenleme:
Canım benim hayırlı uğurlu olsun, kendini yorma ve sakın ilişkiye girme bu sıralar, tutunacak inşallah miniğin

tesekkür ederim canım. allah tüm isteyenlere versin. çok dikkat ettiğim söylenemez. günlük hayatıma aynı yerden devam ediyorum. sıkıntı olmaz inş diye düşünüyorum. folikplus kullanıyorum. tavsiyeler için tşkkrler :)

tesekkür ederim canım. allah tüm isteyenlere versin.

Selam kızlarrr...
Hamilelerimiz varmışş çok sevindimmmm
Benimde adetim bitti çalışmalara başladıkkk
Hadi bakalım bu ay bizim ayımııızzz
Aralıkta hamileyiz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…