Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

sen galiba dedin herkes senden emin ama :) ben umut vermek istemedim kan testi çıksın ondan sonra tebrik edeceğim

sana ordonaryus pröfösörlük vereceğimmmmmmmmm

Canım benim iyiki geldin

kızlar evde 3 defa test yptım önce ikinci çigi silikti uc gun sonra tekrarladım ikinci çizgide netti.doktora gittim.ultrosnla baktı çok küçük bi kese vaar şüpheli dedi.kan testi yaptı sonuç 2400 ama hala şüpheli diyo 22 sine kadr bekleyip bidaha bakalım dedi. böyle bişey yaşayan varmı çok merk edyrum

inşallah canım nasip her şeyy:))) senin neden öyle canın acıdı ki ilişki sırasında daha önce oluyomuydu ki :44:

yok ilk defa oldu.birde ilişkiden sonra feci oldu.çişim mi var dedim gittim ama yok.karnımda kocaman bir torba var gibi.banyoya girdim biraz geçti ama oturamıyordum resmen.şimdi geçti üşüttüm mü acaba dedim

yok ilk defa oldu.birde ilişkiden sonra feci oldu.çişim mi var dedim gittim ama yok.karnımda kocaman bir torba var gibi.banyoya girdim biraz geçti ama oturamıyordum resmen.şimdi geçti üşüttüm mü acaba dedim

Allah Allah sanki ilk defa ilişki yaşamış gibi olmuş benim şahsen öyle olmuştuu ilk seferde tabi tam 3 haftamı almıştı ilk defasıı:) üşütmüşsündür sen idrar yollarında iltihap varmıştır geçenlerde de karnın ağrıyodu ya senin kesin üşüttün iltihap var

bilmiyorum ya valla.ölüyorum zannettim doğrulamadım.çalışma da boşa gitti

Yuppppiiiiiiiiiiiiiii, bir hamilemiz daha vaaarrrrrrrrr
Tatlım tatlım gözün aydın, allah hayırlısıyla kucağına almayı kısmet etsin.

Canım bhcg 1500 iken vajinal ultrasonla, 6500 iken de kaliteli bir ultrason cihazıyla karından ultrasonla kese görülebilir. Senin değerin 2400 henüz ve keseyi bile görmüşsünüz, nasıl baktı tatlım, karından mı vajinal mi. Ya allah aşkına bakma sen o doktora ya, 2400 le kese görmüş daha nesi kesin değilmiş yani.

Kese düzensiz falan dedi mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…