Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
çıktık tatlımmm yarın tohtora gitcezz inşallah bir sorun çıkmaz ya bi arkadaşmız da pozitif çıkmış da sonra adet olmuş ya onu görünce korku bastı şimdi :18: ya ben de adet olursam o kadar yaygara yaptım bi de burda hamileyim galiba diye:KK25:

sen galiba dedin herkes senden emin ama :) ben umut vermek istemedim kan testi çıksın ondan sonra tebrik edeceğim

Bence öyle geçen ay benim de öyle oldu kimyasal olduğundan şüphelendim :KK50:

benim de son adetim bi garipti. 2 gün leke oldu tarantula üstüne görüyosun galiba dedi. ertesi 2 gün de adet gelmeyince aha dedi bu sefer yaptık bebişi. ama 3. gün mü ne adetim söküldü ama ne sökülme ben öle adet olmamıştım hiç. ağrı sancı bir yandan miktar da çokktu. ben de erken düşük olabilir mi diyorum....

Canim beyazlasmadiysa dusuk yapmiyosun, dagilip gitmedigine gore pihti da degil. Tahmin ettigim gibi, gec adet oldugun icin rahim ici tabakan cok kalinlasmistir ve cok kalin oldugu icin farkrdilir bir sekilde dokuluyordur. Bende hep olur o parcalar ama erken adet oldugumda az ve kucuk olur, gec adet oldugumda cok ve buyuk olur. Endise edecek bir durum yok ama iste cok sanci yapiyo o parcalar yolu tikadigi icin, her bir parca dustugunde biraz sancin axalip sonra tekrar artiyodur. Sikma canini tatlim. Gercekten bu ay bebis gelecek

sana ordonaryus pröfösörlük vereceğimmmmmmmmm

Bence öyle geçen ay benim de öyle oldu kimyasal olduğundan şüphelendim :KK50:

benim de son adetim bi garipti. 2 gün leke oldu tarantula üstüne görüyosun galiba dedi. ertesi 2 gün de adet gelmeyince aha dedi bu sefer yaptık bebişi. ama 3. gün mü ne adetim söküldü ama ne sökülme ben öle adet olmamıştım hiç. ağrı sancı bir yandan miktar da çokktu. ben de erken düşük olabilir mi diyorum....

Aynısı oldu tarantulam kaymağım geç geldiği için öyledir ama benim geç de değildi gününde gelmişti. Amaan Allah bilir artık ne diyeyim.
bende denemelerden öleceğim.az önce çalışalım dedik içine girdiği anda bir ağrı başladı neyse bitene kadar sıktım dişimi ama nasıl bir ağrııııııııııııııııııı.doğum sancısı bu herhalde dedim baya kıvrandım:KK43::KK43:

Bebişim neden ağrılı oluyor senin ya. Nasıl da dayanmışsın. Bebek yapıcaz diye ölücez nan. Neyse 18i olsun da şu hsg'yi öğren.

bak yumurtlamamdan 1 gün önce başladık çalışmaya biz 2 şer gün araylada devam ettik sperm 3 gün canlı kalıyo ya mutlaka denk gelcektir çalış sen öyle bi kereyle olmaz bırakma çalışmayı :KK34: benim batım 4 gün geçmişti ultrasn için erken mi değil mi bilmiyorum doktora gidince öğreneceğim canım umarım yolundadır dediğin gibi her şey:KK52:

O zaman yarın mı yapim ben ne dersin? Dün çalışma yaptık ya gün aşırı mı olsun sence?

Aynısı oldu tarantulam kaymağım geç geldiği için öyledir ama benim geç de değildi gününde gelmişti. Amaan Allah bilir artık ne diyeyim.

Bebişim neden ağrılı oluyor senin ya. Nasıl da dayanmışsın. Bebek yapıcaz diye ölücez nan. Neyse 18i olsun da şu hsg'yi öğren.

O zaman yarın mı yapim ben ne dersin? Dün çalışma yaptık ya gün aşırı mı olsun sence?

valla kuzum biz öyle yaptık gün aşırı yumurtlamamdan bir gün önce başladık hatta:) ki garanti olsun diye düşündük:) nasılsa 3 gün kalıyo sprem:)

Ayy soğur muyum sizin gibileri bulmuşumm. Benim banlanmam hiç önemli değil çünkü üyelik açar açmaz sıkılmıştım burayı bulmasam zaten kullanmicaktım üyeliğimi. Benim için kadınlar kulübü bu topik demek. Heralde banlar kaldırılırken ben arada kaynadım ondan geç açıldı.:KK16:

Canım benim iyiki geldin:KK54:

kızlar evde 3 defa test yptım önce ikinci çigi silikti uc gun sonra tekrarladım ikinci çizgide netti.doktora gittim.ultrosnla baktı çok küçük bi kese vaar şüpheli dedi.kan testi yaptı sonuç 2400 ama hala şüpheli diyo 22 sine kadr bekleyip bidaha bakalım dedi. böyle bişey yaşayan varmı çok merk edyrum

inşallah canım nasip her şeyy:))) senin neden öyle canın acıdı ki ilişki sırasında daha önce oluyomuydu ki :44:

yok ilk defa oldu.birde ilişkiden sonra feci oldu.çişim mi var dedim gittim ama yok.karnımda kocaman bir torba var gibi.banyoya girdim biraz geçti ama oturamıyordum resmen.şimdi geçti üşüttüm mü acaba dedim

18 inde mi öğrenecektim :KK1: ilk defa oldu canım.öldürecek bu bebek bizi

yok ilk defa oldu.birde ilişkiden sonra feci oldu.çişim mi var dedim gittim ama yok.karnımda kocaman bir torba var gibi.banyoya girdim biraz geçti ama oturamıyordum resmen.şimdi geçti üşüttüm mü acaba dedim

Allah Allah sanki ilk defa ilişki yaşamış gibi olmuş benim şahsen öyle olmuştuu ilk seferde tabi tam 3 haftamı almıştı ilk defasıı:) üşütmüşsündür sen idrar yollarında iltihap varmıştır geçenlerde de karnın ağrıyodu ya senin kesin üşüttün iltihap var

gün aşırı yap tabi kızıııııııııııııııım

Allah Allah sanki ilk defa ilişki yaşamış gibi olmuş benim şahsen öyle olmuştuu ilk seferde tabi tam 3 haftamı almıştı ilk defasıı:) üşütmüşsündür sen idrar yollarında iltihap varmıştır geçenlerde de karnın ağrıyodu ya senin kesin üşüttün iltihap var

bilmiyorum ya valla.ölüyorum zannettim doğrulamadım.çalışma da boşa gitti :KK43::KK43:

kızlar evde 3 defa test yptım önce ikinci çigi silikti uc gun sonra tekrarladım ikinci çizgide netti.doktora gittim.ultrosnla baktı çok küçük bi kese vaar şüpheli dedi.kan testi yaptı sonuç 2400 ama hala şüpheli diyo 22 sine kadr bekleyip bidaha bakalım dedi. böyle bişey yaşayan varmı çok merk edyrum

Yuppppiiiiiiiiiiiiiii, bir hamilemiz daha vaaarrrrrrrrr:KK52::KK52:
Tatlım tatlım gözün aydın, allah hayırlısıyla kucağına almayı kısmet etsin.

Canım bhcg 1500 iken vajinal ultrasonla, 6500 iken de kaliteli bir ultrason cihazıyla karından ultrasonla kese görülebilir. Senin değerin 2400 henüz ve keseyi bile görmüşsünüz, nasıl baktı tatlım, karından mı vajinal mi. Ya allah aşkına bakma sen o doktora ya, 2400 le kese görmüş daha nesi kesin değilmiş yani.

Kese düzensiz falan dedi mi canım

X