Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hafta sonu telaşı aslında çok görmemek lazım,

bende işten geldim, temizli bitti yemek yapıcam

bu koşuşturma hiç bitmiyo

ben çalışmıyorum ama benim de dün yatıya misafirlerim vardıı bugün gittiler koşuşturma hep var zatenn :) ya dün gece öylesine dolanırken sitede şans eseri gördüm nasıl oldu topiğimiz açıldı ya çok sevindim he ben:) bu arada hala gelemdi kırmızılarrr:))

ben çalışmıyorum ama benim de dün yatıya misafirlerim vardıı bugün gittiler koşuşturma hep var zatenn :) ya dün gece öylesine dolanırken sitede şans eseri gördüm nasıl oldu topiğimiz açıldı ya çok sevindim he ben:) bu arada hala gelemdi kırmızılarrr:))

inşallah gelmez o kırmızılar :)

çok uzatmayalım orasını dayanamadık hasrete :) geldik işte.
topic gelmez sanıyodum ama süpriz oldu oda:KK52:

inşallah gelmez o kırmızılar :)

çok uzatmayalım orasını dayanamadık hasrete :) geldik işte.
topic gelmez sanıyodum ama süpriz oldu oda:KK52:

test yapmıcam artık sinir oldum ya negatif negatif uyuz oldum var aslında bitane daha evde ama haftaya yapcam bu hamilelik testleri var ya hiç güvenilir değil aslında bence direk kan testi yaptırcan

test yapmıcam artık sinir oldum ya negatif negatif uyuz oldum var aslında bitane daha evde ama haftaya yapcam bu hamilelik testleri var ya hiç güvenilir değil aslında bence direk kan testi yaptırcan

o testlere bende uyuz oluyorum, işten geliyorum 3 eczane hangisine gi,rsem die düşünüyorum
artık alacak olsam da başka bi tane bulucam :)

hafta sonu telaşı aslında çok görmemek lazım,

bende işten geldim, temizli bitti yemek yapıcam

bu koşuşturma hiç bitmiyo

ben seni tutmayayım mujumcum git mamalar yap sen anneannemin bir sözü vardı ne oturuyosunuz gelen akşam siz daha yemek yapacaksnızz:)))

ben seni tutmayayım mujumcum git mamalar yap sen anneannemin bir sözü vardı ne oturuyosunuz gelen akşam siz daha yemek yapacaksnızz:)))

canım tutmuyosun

biz akşamları çorba salata yiyoruz genelde yoğurt turşu canımız isterse
:) çorba pişiyo, diğerleri de kolay işte

ya sorma akşam hafif yiyoruz :) çünkü eşimin gece yeme alışkanlığı var,

gece 12 de yatıyoruz sabah 5,30 da kalkıyo, o arada yediklerine inanamazsın

e seen napıyosun o yerken acıkmıyo musun bi çorba salatayla gızzz:)

X