Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
valla arkadaşlar bu forumu öğrendiğimden beri gözüm üzerinizde :) sosyal medyanın dünyaya / yaşam alanına dönüştüğünün en güzel örneği olmuşsunuz itiraf ediyorum dayanışmanızı, dostluğunuzu ve kahkahalarınızı kıskandım... dün ipler gerilmiş biraz lakin benim gülerek okuduğum paylaşımlarınızdan birileri rahatsız olmuş, olabilir böyle şeyler. siz enerjinizi kaybetmeyin bakın benim bat (bu terimide sizden öğrendim) 16 Kasım. Ben çocuk istiyorum, sevgili eşim üç buçuk üç buçuk kaçıyor.Lakin az da olsa umudum var belki kaza kurşunu denk gelir....

desteğin için saoll canımm,

inşallahhh kaza olmuştur ve kazazede seninledşrrrr

Sağol bacım güzel sözlerin için, az kaldı bi şarjör kurşun dökeceğdim topiğe nazara karşı
ekledim seni de listeye batlım

Eşine dekibak bigün sen istersin ben yapmam onagöre de, korkar belkim kız

valla ya. burada herkes hamile kalmak için ne yapılır sorusunun profesörü olmuş.. peki koca nasıl ikna edilire el atacak yok mu?bu gidişle hinlikler düşünmeye başlayacağım :)

kocaya bizlerin yaşadıklarını anlatmak lazım,

ha deyince çocuk olmuyo işte, aylarca yıllarca deneyen var...

bu hiç hoş değildii

new hatun haaa

ne ya ni bize worn out yada old mu demek istedin

ne diyon pisss

Bacım sen expired oldun artık napalım kader

kocaya bizlerin yaşadıklarını anlatmak lazım,

ha deyince çocuk olmuyo işte, aylarca yıllarca deneyen var...

aslında çok doğru söylüyorsun, geçen doktora gittik dedi ki, kızım yaş geçiyor üstüne birde hipofiz adenomun var ne olacağı belli değil, elinizi çabuk tutun.

ama bu adamlar ne korkak... yok sana bişi olur, yok seni öyle görmeye dayanamam sanki o taşıyacak töbe töbe :) ama ben onu getiricem yola.

Tatlım mikroadenom mu yoksa makroadenom mu sende ki

benim kociş her gün bugün planda ne var, takvimi güzel takip ediyosun demi deyip duruyo

bi isteksiz olduğunu hissedeyim olursa içimde tutarım doğurmam diyorum

slmmmmmm
iyi akşamlar batım yaklaşıyooooo
11 kasım inşallah gelmez..
bu güblerde göğüslerim çok şişkin.akıntım fazla ve belim çok ağrıyo..
lakin eylül ayındada böle oldum ama hoooooooooooooopppp kırmızılar geldi..
o yüzden bu ayki belirtileri hiççç tınlamıyorum..
hayırlısı olsun artık

mikro kendisi, 20 li yaşlarımda baya uğraştırdı ama maşallah diyeyim artık her şey yolunda gözüküyor. yaş geçiyor ne olacağı belli olmaz tabii...

Peki doktor hamile kalmanda skınca görüyor mu, biliyorsundur, gebelikte hipofiz adenomlarında büyüme gözlenir, doktor ne diyor bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…