Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tarantula gelsin bana güzel bişeler sölesin.
yoksa depresyona girerim.hepinizi bezdiririm.:KK37:

Bacıııımmmm duydum ki popon tavana vurmuş, yettim gari, hiç üzülme korkma, ben araştırdım, soruşturdum, karıştırdım, kırıştırdım veeeeee buldum kiiiiii popo tavana değikten sonraa, adet madet olmazmış insan, ennn büyük ve önemli hamilelik delirtisiymiş bu bacım, kesin hamilem benim

bacılar allah sizden razı olsun.ikiz ikiz çocuklar versin çok eğlendim ama gitmem lazım :KK14::KK14::2::2:
öpüyorum hepinizi:KK54::KK54:
hepnasip sen hariç.sen önce banyo yap gel

kızlar bugün bat günümdü gelen giden yok düzenleyici ilaç kullanıyorum hiç şaşmaz günü 28. gün öğlen gibi hep olurdum gece oldu bişi yok gün daha bitmedi ama heveslendim ben sizce hamiş olabilirmiyim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar bugün bat günümdü gelen giden yok düzenleyici ilaç kullanıyorum hiç şaşmaz günü 28. gün öğlen gibi hep olurdum gece oldu bişi yok gün daha bitmedi ama heveslendim ben sizce hamiş olabilirmiyim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok heveslenme sonra çok üzülürsün.inşallah hamilesindir.hayırlısı:KK54:

X