Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ya canım.belim ağrıyo.bacaklarım ağrıyo.kasıklarım ağrıyo.
psikolojik olarak keyifsizim
başım çok ağrıyo.
ateşim düştü.
bu ayda olmadı.baya bi üzülüyorum.

Yaa üzülme illa ki olacak ya. Öfff. Ben de çok üzülüyom. Her ay yıkıl yeni baştan başla. Ama şeyetme ya daha batın gelmedi. :44:

ya canım.belim ağrıyo.bacaklarım ağrıyo.kasıklarım ağrıyo.
psikolojik olarak keyifsizim
başım çok ağrıyo.
ateşim düştü.
bu ayda olmadı.baya bi üzülüyorum.

kuzum adet olcan ya onun agrılarını cekiyon......insan uzuntu yasıyo tabıkı koca 1 ayı bekle zor takdırılahı sen elinden gelenı yapta gerisini dusunme bacımmm inş...en kısa zamanda pes etmek yok

Gitme yoksa içerim bütün uyku haplarını. Sonra karıştırırsın ruh kitaplarını ( melodiyle okunuyunuz) Hiçbir yere gidemezsin. Çocuğumu keserim bak.

hay senin melodine. melodiye taktı buda ya.bebem kurtaracağım seni ben tatlım sarıl bana.
çocuğunu kesecekmiş peeeeeeeh.kesemez ki kesemez kiiiiiii.kessene kessene

kuzum adet olcan ya onun agrılarını cekiyon......insan uzuntu yasıyo tabıkı koca 1 ayı bekle zor takdırılahı sen elinden gelenı yapta gerisini dusunme bacımmm inş...en kısa zamanda pes etmek yok

sende harbi delirdin haaaaa.senide götürecek gibiyim.hem moral vermeye çalışıyor hemde adet olacaksın diyor.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…