Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

hımm bence 2-3 gün daha bekle olmazsa doktora git kan testi yaptır bence.umarım hamilesindir canım

İnşallah bakalım..:)
Ya bende yaptım bu elle olanı şimdi hafif yayık oturdum sert yuvarlak bsey geldi parmagıma demek hamile değilim.
Ben inanıyorum bu eski şeylere Muhteşem Yüzyılda da Hürrem'e böyle bakmışlardı hatırlıyorsanız..

şahsen bende inanıyorum.sadece bazı insanların anatomisi farklı oluyormuş.rahim değişkliğinden dolayı yanıltabiliyormuş.küçük bi oran işte.

Ayy kaymağım valla kafama çok takılmıştı rahatlattın beni. Araştırıyorum ediyorum hep her kadında 14 gündür, daha kısa sürerse luteal faz defekti olabilir yazıyordu. Çok teşekkür ederim sana

test yaptım hem de iki tane..çooooooooooookkkkkkkkkk ama çooooooooooooookkkkk silik çizgi varr yani zar zor görülür şekilde..şaka gibi..ağlaya ağlaya helak oldum inanın..yarın kan testine gidicem nolur dua edin banaa

şahsen bende inanıyorum.sadece bazı insanların anatomisi farklı oluyormuş.rahim değişkliğinden dolayı yanıltabiliyormuş.küçük bi oran işte.

Evet o bende tuttu elime ser bişey geldi bu ay adet oldum
üzülüyorum üzülüyorum çok üzülüyorum.sırıtıp durma koparcam dilini bak.

Bacım ovulasyon testi yaptın mı bugün?

canımmmmm, ağlama nolur inşallah miniğin senledir ama üzme kedini

dualarımız seninle tatlım. Inşallah bebiş vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…