Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
olabilir.
ikoncanların neden yok...
hmmm.
bi düşünelim..
ne bilim nan.

bu arada ateş düşünce kırmızı geliyor demekse ben neden yana yana adet oluyom bu kaynarlıkla???
bu arada şayet ates ve kırmızı ters orantı ile bağlıysa ve sen hamiş değilsen uzuluruuuuuuuum((((((

bu arada ateş düşünce kırmızı geliyor demekse ben neden yana yana adet oluyom bu kaynarlıkla???
bu arada şayet ates ve kırmızı ters orantı ile bağlıysa ve sen hamiş değilsen uzuluruuuuuuuum((((((

Bacım dedim ya böyle istisnalar olabiliyo, düşük ateşle hamile olup, yüksek atele adet gören, bunlarında biri snsin biri de kesin hamile

şaka bi yana.gülüyorum falan ama ben baya bi üzülüyorum aslında.

tamam can sıkıcı bir durum ama daha dur bi ya.atesı düşüyor diye böylesin kırmızı gelse çökeceksin ha.nasıp ya.bu ay olmazsa olmasın baska ay mı yoki? heppiiiimiiiiiz aynı şekilde ha kırmızı mı ha hamiş mi diyoz ama en önemlisi hayırlısı.ok?

nası ok? lan o.kafama tokmak vuruyon gibi.
ok bacım ok

takma sen bunlarııı. hep sabırsızlıktan oluyo. çok değil bikaç gün beklesek Allah'ın izniyle sonucu görcez ama dayanamıyoruz.. ben de çok sabırsız bi insanımdır

kız 4 aydır uğraşıyorum.
sıkıntılarım var.
dış gebelik geçirdim ben.
üstünden 2 yıl geçti.
onun getirisi bi sıkıntıyla karşılaşır mıyım die ödüm kopuyo.
kocamı en yorgun olduğu zaman yatağa atıyom, adamın beli tutmuyo bi hafta..
olsun gayrıda kafam rahatlasın ya

yorgun olmadığı zaman yatağa atsan adamıı
yazık yerinden kalkamayacak yakındaaa

Allah yardımcın olsun, gönlüne göre versin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…