Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bısıy sorcam 30 gunde 1 adet olan bırının yumurtlama dönemı ne zaman olur?yanı bnm adet 20nde oldum dunden beri goguslerım cok acıyo acaba yumurtlama mı?

bısıy sorcam 30 gunde 1 adet olan bırının yumurtlama dönemı ne zaman olur?yanı bnm adet 20nde oldum dunden beri goguslerım cok acıyo acaba yumurtlama mı?

canım, kaç günde bir adet oluyorsan o sayıdan 14 çıkartacaksın..sen 30 günde bir oluyorsan 30-14=16.gün yumurtluyorsun demek tabii bunlar tahmini 2 gün öncesi ve 2 gün sonrası yine çalışmalar olsun, bi de yumurtlama gününde çalışın canım...

Son düzenleme:

tmm cnm tam zamanıymıs goguslerım falan acıyo demek yumurtlamaymıs sagol kusum...

evet canım öleymiş..benim bat geçeli 6 gün oldu benim hala karnım ağrıo ama hamile miyim hala onu da bilmiorum

peki baş ağrsı olurmu kii ?? belirti aramak için değil cidden hamilelik belirtileri arasında baş ağrıları varmıdırkine ??çok başım ağrıyp benim bugünn:SS

peki baş ağrsı olurmu kii ?? belirti aramak için değil cidden hamilelik belirtileri arasında baş ağrıları varmıdırkine ??çok başım ağrıyp benim bugünn:SS

canım valla benim her adet dönemime yakın zaten migren gibi başım ağrır..bu ay da oldu aynısı ama işte ne gelen var ne giden

kızlar ovulasyonda adete yakın sılık cızgı cıkınca pek umıtlenmeyın benımde cıkmıstı ama adet olmustum ona ğek guvenmeyın

canım benm adetim 6 gün gecikti..bugün yaptım ovulasyon testi belki koyu çizgi çıkar die..ama silik bile çizgi çıkmadı:26::26: garip deil mi?

Bende henüz 4 aylık evliyim ama çoçuğumuz olsun istiyoruz bu steden oluvasyon testi ve yumurtlama günü v.b bilgileri burdan öğrendim kasımın 12 adet tarihim bir hafta var ama ölecem stresden benimde kasık ağrım var ama kendimi dinlemek istemiyorum geçtiğimiz ay adetim 5 gün gecikti bişi çıkmadı piskolojikmiş yaşım 28 arkadaşlarım bebişi var ne diyim Allah isteyene bakabilcek olanlara versin Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkeze ...

canım benm adetim 6 gün gecikti..bugün yaptım ovulasyon testi belki koyu çizgi çıkar die..ama silik bile çizgi çıkmadı:26::26: garip deil mi?

onlar bılıyorsun yumurtlamayı gosterıyor 6 gun gecmesı cok guzel bırsey ama ınsallah bos degıldır test nezaman yapacaksın pekı ? benım gogus uclarım acıyr ılk defa hemde

aminn inşallah canım

onlar bılıyorsun yumurtlamayı gosterıyor 6 gun gecmesı cok guzel bırsey ama ınsallah bos degıldır test nezaman yapacaksın pekı ? benım gogus uclarım acıyr ılk defa hemde

yaptım ki test..hem de 4 tane her gün bi tane yaptım ama hep tek çizgi siliklik bile yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…