Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

cnm ıns hevesın kursagında kalmaz ama ıdrar testlerınde genellıkle 10dk. sonrası gecerli olmuyo dıy bılıyrm ama hakkında hayırlısı

yoktu ama inş. su ozel gunumun bı neticesı sonucu cıkar ıns.ilk defa bu sefer bebek dusunmeden o anı yasadım dıyebilirim belkı buyuzden tutabılır tutarsa eger

Canım benim bence sen iki gün sonra bi daha dene,erken olmuş bu sanki, yani yumurtlama dönemin değilya o acıdan, ama inşallh tutar tatlım

KIZ BİZ BU AY MACUN YİYOZ ÖYLE KARI KOCA BAKALIM BACIM NOLACAK YARIN START VERECEZ AMA BU SEFER DE STRES YAPMAYACAM ANAM ÇOK GERİLİYOM VALLA OLDU OLACAKMI DİYE NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN GELSİN BEBİŞ

macunu yiyince farkettiriyo mu kendini acep utandım ama sormam gerekirdiii:)))) merak ettimm anladın sen beni herhalde değil mi :))

cnm ıns hevesın kursagında kalmaz ama ıdrar testlerınde genellıkle 10dk. sonrası gecerli olmuyo dıy bılıyrm ama hakkında hayırlısı

kısmet yaa ne diyelim,Allah hayırlı zamanda hayırlısını versin,ama ilk defa silikte olsa bi çizgi gördümya o da bişeydir :)) saol cevabın için

macunu yiyince farkettiriyo mu kendini acep utandım ama sormam gerekirdiii:)))) merak ettimm anladın sen beni herhalde değil mi :))

ben adettim yavrum yeni başlayacaz ondan bilmiyom ama kuzenim 2. bebek için eşine yedirdi hemen hamile kaldı hatun bizde deneyecez bakalım ay sonu belli olacak işe yarayıp yaramadığı

:)) düşmeisn varsaaa:) hangi aralıklarla baktın yarım saat geçmiş miydi ilk sonuçtan canım yarım saat geçtiyse aldanma derimm..bekle azcık nolcAK benimde var taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 5 gün yapmıyorum yapma bekle accıkkk:)

kuzu sen yani ilçede falan mısın yoksa küçkü bir yer mi ?? kadın doğumcu yok mu cidden ??? ya da güvenilir doktorlar mı değiller hamiş olsan napcaksınn peki bebişim:44:

2 tane doktor var ikiside inanılmaz aylaaaaaaaar önce 1 tanesine kahverengi akıntım ve sancım var diye gittim.kısırlık tedavisi başlıyordu.hayır dedim yanlış oldu.ağrılarım neden oluyor ben ne bileyim dedi.izmirde bulacağım bir hastane.hamile kalayım da o kolay

ben adettim yavrum yeni başlayacaz ondan bilmiyom ama kuzenim 2. bebek için eşine yedirdi hemen hamile kaldı hatun bizde deneyecez bakalım ay sonu belli olacak işe yarayıp yaramadığı

ok yivrüm dene ve gör bakalımm ne kadar etkiliymiş:)

Datlım gıymatlım ne oynaması zıplaması gıııı, paso çay getir, kahve götür, pasta getir, kola götür, mutfak topla, bulaşıkyıka, bugün doğumgünü diye görümceğeme yaptırmadım bişey, haşat oldum laaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnn

Canım birincisi predictor hiç güvenilir değil, ikincisi ise sen ne kadar zaman sonra baktın

canım yok yarım saat olmamıştır bi 10-15 dk sonra falan baktım ama baya belirgin bi silik çizgi çıkmıştı,bide burdan okuduğumuz örneklerde genelde silik bile 2. çizgi çıksa genelde sonu olumlu oluyo ondan dolayı heyecanlandım bi anda ama kısmet tabii,bizim daha ilk denememiz bu ay o yüzdende hemen olmadı diye üzülmek şımarıklık olur,hakkımızda hayırlısı..

oha ağlayasım var şu annn !! mal gibi azcık zamanında ders çalışsaymışım bir baltaya sap olabilirmişim ben de ne insanlar tohtor olmuş sen bence izmir de doktor bul ondan sonra sor ondan sonra işe koyull tatlım ya bak böyle sadece internnetten araştırmakla olmaz kafanda ne kadar soru işareti varsaaa hepsini sorarsın için rahatlar valla ben olsam böyle kafamda soru işareti varken temkinli olurdum senin iyiliğin için diyorum yanlış anlamıyorsundur umarım

bizim de ilk denememiz tabiki de hemen olmadı diye üzülmek şımarıklık olur beklemek iyidir bazen az sabret ve o teste de güvenme

anam ben kobay fare olmaya razıyım eğer olursa herkeze verecem adını bana eşime var macun ayrı bide yapmadan önce yenecek varmış küçük bi kavonoz içinde arı poleni filan bir sürü bişey var yavrum

eğer bu macun sayesinde bebiş gelirse ona macuncu bücür dicemmm:))) şaka bir tarafa Allah'ım nasip etsin ya valla gönülden herkes için söylüyorum herkese bebişler versin de onların dedikodusunu yapalım burda gazıydı pişiği maması dişi ateşi bezi ohooooooooo :))))

vaoov hamaratlığımı gösterdim diysoun eziyosun beni şu an:)))) niye yapmadın geceden bişeler de ondan sonra götürmedin oraya diye sorarlar adama:))) sana boşuna mı verdik tarifleriiii:))))

Canım inşallah hamilesindir ama ben yinede kendini çok kaptırman taraftarı değilim, çünkü hamile olmadığım ay o lanet predictor hamile göstermişti beni, hamileyim diye düşündüğüm için psikolojik olrak reglmde geçti, 10 günsonra keseyi görürüz diye doktoragittik, doktor hamile değilsinizki diyince bi şok geçirdik eşimle, hastaneden çıkmadan rgl oldum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…