Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Üzülmek yok ama balım, zamanı gelizce tıpış tıpış gelecek bebişin annesine :)

kahveduskunu
eldora
özlemk
elay28
ayshoo87
03062008
jeylo
dicleberen
aysenurr88
xena26
muratoslem
cimen8606
kovboy
eylulocak
cemrecinar

Kızlar son durumlarınızı merakmediyorum. Bu mesajdan alıntı yaparak yaazarsanız çok sevinirim tatlılar, noooolur güzel haber verin nolur

cemrenazimm Son durum nedir tatlım meraktayız

ben hasta olmadim hala. beklemedeyim. bat 31 ekimdi.

iyi sabırlısın, ben olsamm çoktan yapıvermiştim :KK4: Regl belirtileriyle hamilelik benzermiş, bebişin seninle olabilir :)

ya aslinda bugun bi ara gideyim test alayim dedim. sonra simdi tek cizgiyi goreceksin yine keyfin kacacak,boyle gizemli kalsin varsada supriz olur dedim:) korunmayi biraktigimdan beri adetimin duzenide gitti, hep 25 gunde olurdum hic sekmezdi. ilk defa gecen ay 5 gun gecikme oldu. bu ayda gecikme basladi yine:KK43:

ya aslinda bugun bi ara gideyim test alayim dedim. sonra simdi tek cizgiyi goreceksin yine keyfin kacacak,boyle gizemli kalsin varsada supriz olur dedim:) korunmayi biraktigimdan beri adetimin duzenide gitti, hep 25 gunde olurdum hic sekmezdi. ilk defa gecen ay 5 gun gecikme oldu. bu ayda gecikme basladi yine:KK43:

adetlerin huyu bu galiba. şu ayda korunmycam dedim adetlerim şaştı resmen hep kafaya takıyoruz bilemden ondan oluyo bu

X