Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ben tatlı olmak istemiyom, ben anne olmak istiyom
Canımım fena mı işte anne olduğunda accayip tatlı bi anne olucan, senin çocuğun yaşadı, hiç sıkılmaz :)

evet öyleyim ben ya:)) eşim beni ilk kez bugün şaşırttı ısrar etti yap test diye omayacağını bile bile yaptım saf gibi sonra gittim ve yine saf gibi üzüldüm safım ben ya :)

Canım erken yapmışsın zaten, hani benim gibi her allahın günü test yapan manyaklardan olsan bağışık olursun üzülmezsin diycem ama işte az yapınca bekleyip geçtikten sonra yapmak lazım, hiç üzülme

[QUOTE Canım erken yapmışsın zaten, hani benim gibi her allahın günü test yapan manyaklardan olsan bağışık olursun üzülmezsin diycem ama işte az yapınca bekleyip geçtikten sonra yapmak lazım, hiç üzülme[/QUOTE]

canım haklısın aslında ama eşim çok ısrar etti:2: tuhaf oldum sanki hiç olmayacakmış gibi üzüldüm birden ama geçti

hmm..benimde 7.belirtiler başladı bakalım.hayırlısı

işin kötüsü adet sancısı hiç olmaz bende günümü bilirim ben maşallah hiç değişmedi her ayın 1 inde oldum emmmee gelgelelim ilk defa ekimde 6 sında oldum şaşırdım..bakalım ne zaman gelcek gelirse bu sefer ki umarım gelmez kızlar ya

tamam işte.rahim çocuğa hazırlık yapmış geçen ay ondan.şimdi hazırlıkları bitti, oluşturduğu alana çocuğu yerleştircek.hep ondan

Canım bizim büyükler derler ki, hiç geçmiyosa adetin, geçtiği ayın ertesine bebek olurmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…