Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kırmızıyı görmen bu ay inşallah yavrum ya :18::18::18::18::18::18:

ayy benim meraklı kocişim bana tuttu bugün illa test yap test ya bak didim gocacım didim gozümün nuru didim pıtırcığım tostikim çıkmaz didim illleeee yapcan didi e ben de yaptım tabi ki negatif üzülmedim ama tuhaf oluyo be insan bu arada gebelik testi için bir marka var after10 bilgisi olan var mı

bnm sonuçta malesef negatif :KK19:

Üzülme tatlım, kısmet değilmiş, inşallah bu ay olur. Dün seni hazırlamaya çalıştım aslında negatife ama direk söylemeye gönlüm el vermedi. Hayırlısı olsun canım benim
çizgilerin ikiside aynı tona gelmişşşşş :S:S:S:S yarını mı bekliyim tekrar yapmak için

Canım bence bekleme, kan ver, çıkacaktır, %99 hamilesin
merhaba arkadaşlar biz de yaklaşık 5 aydır deniyoruz ama olmadı bu ay bat ım ekim 27 idi henüz gelen giden bişey yok sadece adet olacakmışım gibi gögüslerim acıyo ama hiç adet agrısı yaşamıyorum acaba stresten dolayı bi gecikmem mi yoksa -işallah- bebek mi var?eşim de test yapma çıkmazsa moralimiz bozuluyo diyo bekliyoruz bakalım şimdilik öle işallah Allah ım isteyen herkese aratmadan herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmadan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder 4 yıllık evliyim bu arada

Canım keşke ertelemeden bi test yapsan, en azından varsa folik asit almaya başlarsın, ekliyorum senide listeye
dünde baş barnağım çok kaşındı.kesin hamileim kesin :KK53:

günaydınnnn, bende bir aydır aynıyımmm acaba kaç tane bebiş var bende :KK52::KK52:

Kendinden bebişli hatunlar, hergüne bir bebek kampanyamız var yararlanmak ister miydiniz?
Eki Görüntüle 844202 bu sbah kı testım dıkkatlı bakın hatunlar ıkıncı cızgı cok derınden ve pembe komsumda gordu sızceee ??:KK14::KK14::KK14:
Canım 10 gün varken hamilelik yok bile daha, bu ovulasyon yeni bittiği için çıkıyo, 10 gün varken kanda bile çıkmaz, inşallah hamile kalmışsındır ama kalmışsanda daha yerleşmedi bile. BATa 3 gün kalayı beklemelisin en azından.
Aşkımmmm tarantulam örümceeeem kız bat geliyorrrr ne hissediyorsunnnn :KK52:
Kız ben bata battım haberin yok muuuuu, regl oldum ya ben, senden haber ver

kırıklarını aldırdım kalbimin
zırhımı çıkarttım Astım portmantoya
güzel vücutlar boş suratlar
benimse yenmiş tırnaklarım
titrek ellerim var
evet dedi
bende seni aldattım
bir kez de değil üstelik
çünkü beni çok kanattın
çok sevdiğim bir
YALANDIN
gönülçelen
gönülçelen
aynı anda utanmadan
hem kırıcı
hem kırılgan
yordun beni gönülçelen
biraz gerçek biraz yalan
hem yarabandım
hem yaram
bitsin artık gönülçelen
gönülçelen
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

İçimden bir masalın külleri uçtu bu gece
Yorgun, kırgın kahramanı gel gör ki yalnız tek hece
Çok değil kısa zaman önce bir masal yeşerdi içimde
Sen gergün yalanlar söyledikçe can verdi kalbimde sessizce

Yüzüm, gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum
İçip sabaha kadar bayılmak istiyorum
Caddelerde dolanıp bağırmak istiyorum
Müsaadenle bu gece dağılmak istiyorum
Yüzüm, gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum
İçip sabaha kadar bayılmak istiyorum
Caddelerde dolanıp bağırmak istiyorum
Müsaadenle bu gece dağılmak istiyorum
Canım neşeli şirinlerim benim
benim bat 5 kasım. yaşım 29 .1,5 yıldır istiyorum bebiş.beni de eklerseniz sevinirim.bu arada gecen aylarda benimde çok ateşim ve göğüs hassasiyetlerim olmuştu ama hamile değildim.sanırım birazda psikolojik bu işler.

Ekliyorum hemen tatlım, umarım bebişlenmişsindir :)

benimde 6-7 kasım reglim.bana hiç yabancı olmayan kasık ağrım yani regl ağrısı başlıo yvş yvş.bu ay göğüslerm ağrmıyor bastrıyrm iyice göğslerimi zorla ağrıdtrıyorum böylede olmazki.soğan suyu kürüde yapmıştım.maalesef yine ümidim yok .gebelik belrltyle regl belrtlier benzyrmş ama umudum yok.eşimede söledim gebe klrsam eğer ne zaman olursa olsun betahcg poztf olunca çerçeveltcem dedim.çok değerli bizler içinn.çerçeveltrmde asmam heralde .yada asarım bikaç gün asılı kalır snra kaldırırım saklarım hyrlısı bakalım..

tarantula herhangi bir mesajını alıntılamak istedim ilk sayfadan bunu alıntıladım. ne yaptın? bat'ın 1 kasımdı.
Canım benim regl oldum ben 3.günüm bugün
3 yıllık evliyim olursa bebiş ilk olucak. 10 aydır korunmuyoruz, ama aman aman çalışma yok. nu ay başlıcam inşallahhh
üşengeç bacım çalış çalış
benim kırmızılardan hala ses yok ki :KK53::KK53::KK53: bugün 3.gün :KK53:
canım inşallah ses telleri erozyona uğramıştır kırmızıların da hiç sesleri çıkmaz
bende az önce yaptımmm galiba bebişçikk benimleee ikinci çizgi çıktı net ve pembe
Hadi hayırlı olsun tatlım, allah sağlıkla, bir nefeste kucağına almayı nasip etsin
bi hayrınız dpokunsa şaşarım zaten.
Kız çok muhabbetimiz olmadı ama çok tatlısın sen ya, seviyorum seni
Eki Görüntüle 844625 kızlar allaşkına bir şey deyin ölücem şimdi heyecandan.
Kız ne diyelim bal gibi hamilesin, hayııırlı uğurlu olsun bacım, allah tamamına erdirsin
kızlar ovulasyon testimde 10-11. gün silik, 12-13 gün çok koyu bugün 14. gün silik şimdi ne oldu yada olacak
çok koyu olan gün ve sonraki iki günü değerlendirin, kaçmaz

kızlar ben adet oldum..haber edeyim dedim:KK52:

Üzülme tatlım, zamanı değilmiş demekki,en hayırlı zamanda gelsin bebişin inşallah
bahsetmedi de ben gördüm.biz eskiden onlarla beraberdik

Çok tuhafıma gittiya, bizim listede arada uğruyo ama hiç bahsetmiyo, bi davet etseydi, hayırlardık, Suff arkadaşımız ne güzel davet etti, linkinipaylaştık,gittik gördük, yardım gerekiyorsa yardımcı olduk, ne biliym ya, allah herkesin niyetine göre versin inşallah

üüüüğğf.pis.osuruyon mu yani..ben hiç sevmem osuranı.
ben mesela hayatımda hiç osurmadım :21:

komik şey seniiii:) pis değil ama gürültülü olabiliyor bazen kendimden korkyorum:) hayatında hiç pırt yapmadıysan bu büyük bir eksiklik :)))

X