Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
mehmetelif geçmiş sayfalarda okudum.hsg çektireceksin sanırım.devlette o kadar sıra oluyor mu hsg de yaaa.ne kötü bir durum.ben özelde çektirmiştim ağustosta

canım benim ya,

benimde param yok :)

temmuzda düğün yaptık.eşyalarımızı kendimiz aldık.eşim asgari ücretle çalışıyor.allahtan ben şubatta aldım eşyalarımı ödemeye başladım.2 taksit kaldı şükür.ödemelerden sonra elimize 300 lira filan anca kalıyor.bazen ne yiyeceğiz diye düşünüyorum inan

canım benim, bize 3 yıl oldu eşyalarıda ailesi aldı ama düğünümü onun ailesimi yoksa arkadaşı mı yaptı hala çözemedim.
felaket pinti bi ailesi var.

bizimde elimize yol parası dışında 200 kalıyomu emin değilim, merkeze uzak bi evimiz var orda oturuyoduk aa iş bulamayınca kiraya geldik.
şükürler olsun kasımda oranın ilk kirasınıda alıcaz.

Hayat zor aile destekleri olmasa ayakta duramayız. ( yaklaşık 7-8 ay ikimizde iş bulamadık)

o nasıl bir sıra verme sistemidir öyle ya.. çok zor öylede

sizin maaşlar az o zaman.düğünleri aileler yaptı şükür.ilk nikah yaptık.eşim belini incitti işinde.1 ay yattı işsiz kaldı.orda burda çalıştı olmadı.şimdi burdaki işinde çalışıyor parası az ama en azından sigortası yatıyor. aralıkta 800 lira borç bitecek.şükürler olsun.bu kadar bitti ya gerisi gelir

canım benim doktorum anlaşmalı olduğu hastanede kendisi çekti.350tl anestezisiz olarak ödedim.baya tuzlu oldu

uğur getirsin diye koydum.ptesi çatlatma iğnesi oldum.bekliyorum

baya tuzluymuş gerçekten
bende 2 y koydum bana bir şey getirmedi.hayırlısı sana getirir inşallah.
klomen mi kullandın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…