Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canım benim de göğüslerimin şişmesi dışında hepsi var..arada bir sağ kasığıma bıçak batması gibi ağrı da girio..ama bildiğin adet belirtisi resmen..sanki tuvalete gitsem inivericekmiş gibi :KK53:

Heh al benden de o kadar hep ıslak sanki altım inş hiç gelmez kuzum ya

kısmet tatlım yaa..inşallah..bizim ikinci denememiz bu ay..ama ben 29 yaşındayım 30u sürüorum hatta :KK30::KK30: yaş daha çok gitmeden inşallah gelir bulur beni fındığım :KK16::KK16:

İnşallah canım inşallah, valla ben sizden daha çok istiyorum sizin için, sizi böyle çırpınırken gördükçe, benimki bekleyebilir allahım önce olmayanlara ver diye diliyorum

İlk bebekte bir sorunum var mı bilmediiğim, çocuğum olur mu endişesi sarıyor insanı o fena:KK30:

ay al benden de o kadar canım yaa..ya olmazsa korkusu,acaba benim bilmediğim bişi varsa sorusu..korunurken sanki korunmayı bırakınca zırt die oluvercekmiş gibi geliodu..demek ki öle olmuomuş bu işler :KK53::KK53:

İlk bebekte bir sorunum var mı bilmediiğim, çocuğum olur mu endişesi sarıyor insanı o fena:KK30:

ay al benden de o kadar canım yaa..ya olmazsa korkusu,acaba benim bilmediğim bişi varsa sorusu..korunurken sanki korunmayı bırakınca zırt die oluvercekmiş gibi geliodu..demek ki öle olmuomuş bu işler :KK53::KK53:

Kızlar kontrolleriniz yapıldıysa bir engel olmadığı biliniyorsa hiç korkmayın. Zaten sağlıklı kişilerde hamile kalma şansı her ay %25. Düşünün işte siz

Artık ay bu ay kaza oldu hamile miyim, yok efendim sürtündük hamile kalır mıyım diyenlerin kafasını başını kırarım:KK4:

Kızlar kontrolleriniz yapıldıysa bir engel olmadığı biliniyorsa hiç korkmayın. Zaten sağlıklı kişilerde hamile kalma şansı her ay %25. Düşünün işte siz
Muayene oldum, troidime bakıldı smear yapıldı bişey yok. Hormon testi yapıcak mısınız dedim ne gerek var düzenli adetini okuyorsun belli ki yumurtluyorsun da dedi doktor. Tüplere de bu aşama da bakılmadı. Bilemiyorum yanii:KK53:

X