Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biraz daha tutup idrarımı, öyle yapayım madem. Ama hiç umudum kalmadı. Adet öncesi hali var üstümde. Ateşim de terlemeyle düşüyor sanırım nası ter basıyor ara ara ayaklarım da buzz..

O düzenli sayılıyor canım,hadi hayırlısı

25 mayıs bat yazmışsın ilk sayfaya baktım şimdi erken gebelik testi yapabilirsin bence

Biraz daha tutup idrarımı, öyle yapayım madem. Ama hiç umudum kalmadı. Adet öncesi hali var üstümde. Ateşim de terlemeyle düşüyor sanırım nası ter basıyor ara ara ayaklarım da buzz..

Kızlar şimdi doktordayım keseyi göremedi alttan bakmadı daha erken görünmez dedi . kanı verdim değer akşama doğru çıkıcakmış . Belirtilerimi hemen yazıyım . Adete 1 hafta kala sol kasığımda ani bıçak saplanır gibi batmalar oldu . Göğüs ağrım başladı acıyo ama . Sonra sanki rahimde bi doluluk var gibi geliyordu . Kasıklarımda ağrı hissettim belim çok ağrıdı sol bacağım çok ağrıdı . Beni yanlızca trdirgin eden iki gündür çok hafif turuncu lekelerim var belki inanmazsınız ama n kadar umutsuz olsamda içimde bi his vardı sanki.

Kızlar 5 gün kala hem gebelik hem de erken gebelik testi aynı anda yaptım sonuç koskocaman bir negatif bide ufak ufak adet belirtilerim başladı. Zaten çok umutlanmamıştım ama merak işte ilk denememizdi... Allah herkese hayırlısını nasip etsin

Normaldir canım tedirgin olma

canım vajinal ultroson için 1500 üzeri olmalı hcg karından bakıldığında ise 5000 hcg olmalı
kan tahlili yapmadan bakılması ilginç geldi
hayırlı olsun arkadaşım tekrardan

Canım ben de şubatta bıraktım korunmayı ve benim de düzenli adetim düzensizleşti acabaaa dedim şimdi seni okuyunca bir umutlandım sankiii Adetim düzelmeden gebe kalamam diye düşünüyordum umut oldunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…