Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 bucuk senelik evliyim ben de 2 tane kaybim var ne yazikki nasipse 3. Olucak 5 aydir deniyoruz doktor kontrolu eşliginde bu ay var gibi hissediyorum hep ama hayirlisi tabi

Aslinda pek bi belirtim yok benim adetim cok duzenlidir geri geldigi gunler sasmaz hic diger hamileliklerimdede boyle anlamistim adetim geri gelmediginde kesin poztif cikiyordu bu ayda 5 gub geri gelmesi gerekirdi ama gelmedi 4. Gun bugun ve 4 gündür adet olmusum gibi hissediyorum devamli akintim var yani günumun geri gelmemesi ve akinti beni suphelendiren birde doktor kontrolunde gebe kalma ugrası verdigimiz icin daha cok bekleniyor normal zamana gore ama nasip tabi poztif gorene kadar hic birisi kesin belirti degil

Benimde 25 kasım benide eklermisiniz
Merhaba Liste oluşturmadım oluşturmayı düşünmüyorum sadece ufaktan dertleşmek ve belirti yazmak benzer belirtilerimiz olursa birbirimize umut olmak için konuyu açtım liste yapınca gebeliği oluşmayanlar için üzücü,umut kırıcı olabilir yani benim için öyle sizden de mutlaka haberleri bekliyorum

Bende çok meraktayım şuanda umarım pozitifi görüp tutunur bebişin Ama içime sanki varmış gibi doğuyor

Kızlar emin olamadım 2.testi yaptım negatif bata 5gün kala diyemi ki çokta sıkışık halde değildim testi yaparken

Test yapinca ilk 5 dakikada cikan sonuc gecerliymis birde burda okudugum kadariyla sabah yapilan test daha iyi sonuc veriyormus cnku gece boyunca tuttugumuz idrara beta hcg hormonu daha cok geciyomus gunduz yapacaksaniz da 4 saat tutun sonra testi yapın yaziyordu bu sitede okumustum bunlarida

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…