Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaaaaa bana da bunu çok söylüyorlar ama ilk zamanlarda her ay hamile sanıyordum kendimi adete son 1 hafta kala ana gibi geziyordum ama artık bende hiç hissetmiyorum insanın umudu kırılıyor galiba :)
Evet Ne yapalım sağlıkla gelsinler inşallah Kısmetimizde ne varsa göreceğiz. Beklediğimize değecek öyle düşünelim

Canım belli olmaz Hcg yükselmemişte olabilir Erken gebelik testleride her zaman doğru sonuç vermiyor emin olmadım regliyi bekleyeceksin artık üzülme sakın.
Evet herkeste aynı zamanda yükselmiyormuş dediğin gibi daha yükselmemiştir diyorum belki de ama yine de heveslendirmiyorum kendimi üzülmüyorum ya daha ilk ayım zaten elimde normal kaset test kaldı sadece onu da adet bir gün geçerse yapacağım erken yapmam daha artık

Evet Ne yapalım sağlıkla gelsinler inşallah Kısmetimizde ne varsa göreceğiz. Beklediğimize değecek öyle düşünelim
amin canım inşallah beklediğimize değer de gelir bir an evvel bebişlerimiz çok bekletmeseler bari ben böyle zor olduğunu bilsem hiç korunmazdım :)

Bende meraktan çatlıyorum

amin canım inşallah beklediğimize değer de gelir bir an evvel bebişlerimiz çok bekletmeseler bari ben böyle zor olduğunu bilsem hiç korunmazdım :)
Al bendende o kadar ilk evlendiğimde ertesi gün hapı bile aldım bir kere şimdi kendi kendime gülüyorum çok düşündüğüm için rüyalarıma da girmeye başladı artık uyurkende rahat yok

Al bendende o kadar ilk evlendiğimde ertesi gün hapı bile aldım bir kere şimdi kendi kendime gülüyorum çok düşündüğüm için rüyalarıma da girmeye başladı artık uyurkende rahat yok
aman çok düşünmek de iyi değil en güzeli biraz aklımızı boş bıraksak belki de olacak hayırlısı vallahi birazda kısmet ama bende yine hiç belirti yok veeeee grip olmuşum faranjit olmuşum ilaç da almıyorum sanki var da zarar vermesi kaldı bir de :) hiç göğüs hassasiyeti falan yok sadece bir akıntı var o kadar o da adet belirtisi galiba :)

Sen yine de doğal şeyler kullan canım belki vardır belli olmaz. Küçük bir sürpriz yapar sana belki bu ay hadi bakalım beklemedeyiz hepimiz

Sen yine de doğal şeyler kullan canım belki vardır belli olmaz. Küçük bir sürpriz yapar sana belki bu ay hadi bakalım beklemedeyiz hepimiz
kullanmıyorum hiç bir şey 25 kasımı bekliyorum ama hiç belirti yok ya burada belli olan arkadaşlar var hepsinin de belirtisi var maşallah :)

Kizlarr selamm bende daha tık yok satım 22 ekim oldugu icin 22 kasimi bekliyorum idrar testi sabah ilk idrarlami yapilmali yoksa gunun herhangi bi saatindede olurmu sizce zor duruyorum yapmamak icin
bence en erken 22 kasım sabahı ilk idrar ile yapılmalı daha erken yapıp hiiiiç aklınızı bulandırmayın belirtiniz yoksa tabi :)

bence en erken 22 kasım sabahı ilk idrar ile yapılmalı daha erken yapıp hiiiiç aklınızı bulandırmayın belirtiniz yoksa tabi :)
Normalde her ay 5 gün geriye gelirdi ama suan gelen giden yok onun haricinde belirti olarak dikkat imi ceken birsey yok pek sadece gelmiş gibi hissediyorum ama bakiyorum birsey yok nasil tarif edilir bilemedim

Bende çok belirti var sabah kalktığımda midem yanıyo akıntım var göğüslerim de hassasiyet baş dönmesi falan ve yemeklerden tiksinti ama psikolojik herhalde

Normalde her ay 5 gün geriye gelirdi ama suan gelen giden yok onun haricinde belirti olarak dikkat imi ceken birsey yok pek sadece gelmiş gibi hissediyorum ama bakiyorum birsey yok nasil tarif edilir bilemedim
benimde akıntım var sadece bende de sanki adet olmuşum hissi var ama benimde 5 gün var ama bu adet belirtisi aynı zamanda :)

Benim ilk gebeliğim olacak 2018 de evlendim ama 2 sene düşünmedim hemen kalabiliyorum sandım düzenli adet görmek yetmiyormuş sonra öğrendim işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…