Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Muhtemelen öyle oldu yarım saat arayla yapılan bir idrarda yapılan test 2.test

Muhtemelen öyle oldu yarım saat arayla yapılan bir idrarda yapılan test 2.test

Yumurtalama donemiyle alakali sanirim ama 6 gun epey erken sanırım belli olmasi icin anca kanda cikar beta hcg idrara daha sonra geciyormus

Kızlar idrara sıkışmadan yaptığım 2.test buda

Eklentiler

• 20211120_191315.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar bisey soracağım ilişkiden sonraki gün yani 1 1.5 gün sonra falan gelmeye devam eden meni şeffaf uzun akıntı gibi gelen varmi
Yumurtlama belirtisi diye biliyorum bende canım o gün veya sonraki iki üç gün içinde çatlayacağına işaret olduğunu söylüyorlar öyle okumuştum emin değilim tabi.

Benim sadece gogus hassasiyetim vardi ve devam ediyor ama benim normal zamanlarda da hep olur durduk yere. O yuzden hic belirti olarak dusunmedim. Test yapabildiniz mi?

Tebrik ederim erkenden çıkmış testiniz benim de 25 kasım gibi bat inşallah bende de çıkar ya pazartesi test yapmayı düşünüyorum varsa belli olur 2 3 gün önceden de diye tahmin ediyorum
Tesekkur ederim :) benim de bat 25 kasim hic beklemiyordum acikcasi pozitif cikmasini bu kadar erken. Insallah guzel haberler alirsiniz :)

Çok sevindim gözünüz aydın sağlıkla ilerlesin inşallah battan çok yumurtlamadan kaç gün sonra onu merak ettim ben. Yumurtlama tarihinden emin misiniz?
Sagolun amin insallah :) yumurtlama tarihinden emin degilim cunku yaptigim testlere gore hic yumurtlama cikmadi bende bilmiyorum belki de cok duzenli test yapamadim. Adetin ilk gununden sayinca dokuzuncu gunu degerlendirdik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…