Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaaa ciddi misiiiin Çok sevindimmmm ay gözlerim doldu. Hemen kan ver bence

benimde 25 kasım belirti hiç mi yok göğüs hassasiyeti falan bende umudumu kesmiştim açıkçası... sadece dün akşamdan beri hafif akıntım başlamış o kadar onu da saymıyorum bile belki de yeniden yumurtluyorumdur akşam iş çıkışı test yapayım diyorum.

Tebrik ederim erkenden çıkmış testiniz benim de 25 kasım gibi bat inşallah bende de çıkar ya pazartesi test yapmayı düşünüyorum varsa belli olur 2 3 gün önceden de diye tahmin ediyorum

Hadi hayırlısı olsun bize de haber verin olur mu

Çok sevindim gözünüz aydın sağlıkla ilerlesin inşallah battan çok yumurtlamadan kaç gün sonra onu merak ettim ben. Yumurtlama tarihinden emin misiniz?

Selam kızlar benim de bat im 27 30 kasım arası. Bazı belirtiler var ama psikolojiktir diye emin olamıyorum o yüzden test için ayın 26 sını bekliyorum

Hayırlısı olsun inşallah belirtileriniz neler
Amin inşallah. Oturduğum yerden kalkarken gözüm kararıyor. Kasıklarımda ağrı var aşırı gaz göğüslerimde de dokununca hafif ağrı. Midem sürekli yanıyor ve karnım sanki çok yemişim de patalayacakmış gibi.

Ayy maşallah, hadi bakalım baya bir belirti varmış hepsi gebeliğe işaret çok mutlu oldum inşallah sonucu güzel olur

selam kızlar benimde adet günüm 2 gün geçti test dün test verdim değerim 1,20 çıktı. bir önceki kaybettiğim bebeğimde de ilk kan sonucum 1,20 çıkmıştı 4 gün sonra pozitife dönmüştü bir umut bekliyorum Mevlamın mucizesini :) Rabbim layığıyla anne olacak herkese nasip etsin inşallah :)

Banada anne olunca hissedersin diyorlar. Şuanlık öyle bir his kaplamadı beni de
yaaaaa bana da bunu çok söylüyorlar ama ilk zamanlarda her ay hamile sanıyordum kendimi adete son 1 hafta kala ana gibi geziyordum ama artık bende hiç hissetmiyorum insanın umudu kırılıyor galiba :)

Amin inşallah Umarım yükselir siz hep böyle olumlu düşünün inşallah vakti zamanı geldiyse olur. Bize de haber edin

Kızlar ben de dayanamadım erken gebelik testi yaptım prodoctor ve negatif çıktı ama daha 6 gün var bata sizce değişir mi ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…