Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagolun amin insallah :) yumurtlama tarihinden emin degilim cunku yaptigim testlere gore hic yumurtlama cikmadi bende bilmiyorum belki de cok duzenli test yapamadim. Adetin ilk gununden sayinca dokuzuncu gunu degerlendirdik.
Benim doktorum da adetin baslamgicindan sayarak 9. Gün ile 18. Gün arasini degerlendirin demisti

Yok benim bat geçti 16 kasimda olmam gerekirdi uygulamada öyle gosteriyor ama olmadim gecen ay 22 ekimde olmustum simdi 22 kasimi bekliyorum belirtim de yok sayilir kafam karisik üstünde durunca olmuyor zaten örnek sensin bak ne guzel ustunde durmayinca oluveriyor

Aaa sizin gecmis o zaman bat ben dayanamazdim 17 sinde denerdim hemen :) guzel haberlerinizi bekliyoruz insallah sizden de.

Negatif görüp uzulmemek icin sabretmeye calisiyorum ilk hamileligimde degil ama 2 kaybim var 3 sene ara vermistim suan esimi ikna etmeye calisiyorum eczaneye gitmek icin erkeklerin gamsizligindan istiyorumm o diyor sabah ben diyorum simdii

Kizlarrr ben 10 kasımda asılama oldum ve bat25 kasım şuan feci bi sıkıntı çöktü üstüne ya tutmadıysa diye iki gündür uyku hali belimin ağrısı ama arada böle hastalancam gibi kaşık ağrısı olması canımı sıkıyo allahım HaYırLı haberlerle karşılaştırsin hepimiziii

Ya bu bende de oldu canım bizde bu ay çalışmalara başladık adetim 5 hün geçti dedim hamileyim heralde çünkü düzenli normalde adetim 5. Gün akşam adet oldum ilk kahve leke geldi sonra peçetye sildikçe çoook açık pembe 2. Gün kırmızıya döndü acaba dediğin gibi rahmin kendini hazırlaması mı?? Geçen ay tutmayınca Bu ay ovulasyon testi aldım betten adetimin bitmesini bekliyorum çalışmalara devamm

Kızlar benim 2 gün sonra regli olmam lazım. Hep 1 hafta önceden ara ara ağrı gelirdi kısa süreli bu ay hiç ağrı falan gelmedi göğüslerim hep hassaslaşırdı ama öyle kırk yılda bir şişer büyürdü şuan çok büyüdü çok hassas 1-2 kere kasıkta hafif batma oldu tek.Kafamçok karıştı açıkcası elimde erken gebelik testi var ama regli gecikmesini bekleyeyim diyorum eğer gecikirse tabi reglim düzenlidir bakalım 4. Denemem bu ay

Rabbim hepimize hayırlısını versin Kendinizi üzmeyin herşey kısmet. Bel ağrısı ve uyku iyiye işaret gibi ama

Siz son ana kadar bekleyin yine de ne kadar geç yaparsanız okadar iyi hakkınızda hayırlısııı Benimde göğüslerim çok şişmişti uçları acıyordu ama geçti şimdi anlamadım bende.

Yani bence öyle canım çoğu kişide böyle olmuş başka bir açıklaması varmıştır bilmiyorum Hadi inşallah bu ay tutar mutlu haberi alırsınız

Bende bu sabah yaptım kaset test Bendede çıkmadı. Çok takıyoruz kafamıza sonucun doğru çıkmayacağını bile bile erken yapıyoruz…

Bende bu sabah yaptım kaset test Bendede çıkmadı. Çok takıyoruz kafamıza sonucun doğru çıkmayacağını bile bile erken yapıyoruz…
Evet modum o kadar düştü ki anlatamam belki var belki yok bilmiyoruz belki bosuna üzüldük ama.ne bileyim artik ikisinden biri olsun diyorum ya pozitf yada negatif oldugunu kesin olarak bileyim ne olcaksa olsun dyorum

Evet modum o kadar düştü ki anlatamam belki var belki yok bilmiyoruz belki bosuna üzüldük ama.ne bileyim artik ikisinden biri olsun diyorum ya pozitf yada negatif oldugunu kesin olarak bileyim ne olcaksa olsun dyorum
Anlıyorum sizin daha zor ama bu zorlukların mükafatını alacağınızı biliyorum er yada geç…

Benim sadece gogus hassasiyetim vardi ve devam ediyor ama benim normal zamanlarda da hep olur durduk yere. O yuzden hic belirti olarak dusunmedim. Test yapabildiniz mi?
Maşallah ama test yapmaya bile luzüm yok o kadar eminim olmadığından ovülasyon ile kontrol ettim yok bu ayda olmamış kısmet değil demek ki Rabbim inşallah bir gün nasip eder bana da tebrik ederim sizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…