Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Karısı yanında olmadan…..bak bu nokta atışı
Herif senin koynunda kendini paralıyorsun kimse için değerin yok, görüşülmeyen istenmeyen “öteki kadın”yani asıl eş kılını bile kıpırdatmadan hayatını yönetiyor, o yok saydığın kadının icazeti olmadan çocuk bile yapamıyorsun sana çooook değer veren koynundaki heriften
Ulan nasıl güldüm gece gece
O beniiiiiim kooooooocaaaam, onu istemiyooooooo, o kadın kiiiiiiiiim, aha çocuk bile yapamıyon yırtıldığınla kaldın
Acizce devletin ağır aksak işleyen kurumunu istismar ediyor diyelim. Son çırpınışları. Şimdiden gelinlik nikah salonu bakmaya başladık. Hatta yemek menüsüne bile karar verdik. Nereye tayin isteyecegimize kadar. Onun gelecek planlarinda ben varım. Biz zaten mutluyuz. Çocuk olursa güzel olur olmasa da iki kişilik kocaman dünyamız var.

Dramatize edilecek hiçbir tarafi yok eninde sonunda bitecek. En fazla birkaç aylık mesele.Bekar ve özgür olmasına çok kalmadı. Tüp bebek acelesi dışında bir sorunumuz da yok. Biz zaten evliyiz. Resmiyet kazanmasına bir yıldan daha az süre var. Sonrası iyilik güzellik
Ne evliliği ya?
Etrafınızdaki insanlardan bile saklıyorsunuz, resmiyet yok zaten, dinen bile bir geçerliliği yok.
Sevgiliyiz deseniz neyse. Kendinizi kandırın siz evliyiz diye.

Bazen sırf karşısındakini cezalandırmaya ve sidik yarıştırmaya döndüğü için bu boşanma meselesi ve yıllarca sürebildiği için birisinin hayatına başka birinin girmesini belki bir nebze anlayabilirim. Kınamamak lazım her şeyi de ama bence bebeğinizle birlikte yaşayacağınız bir süreç değil bu. Bırakın boşansın sonrasında yapın bebek, 500 yıl sürmeyecek ya boşanma.

Bende kedi kadini merak ettim ortalar da yok
Nereler de acaba
Kediiiiii :KK64:

Bazen sırf karşısındakini cezalandırmaya ve sidik yarıştırmaya döndüğü için bu boşanma meselesi ve yıllarca sürebildiği için birisinin hayatına başka birinin girmesini belki bir nebze anlayabilirim. Kınamamak lazım her şeyi de ama bence bebeğinizle birlikte yaşayacağınız bir süreç değil bu. Bırakın boşansın sonrasında yapın bebek, 500 yıl sürmeyecek ya boşanma.
Olmadı öyle yapacağız. çok zorlamayacağım meseleyi

Kıbrıs'tan yazıyorum tup bebek icin doğru adrestesiniz ...
Hall ibrahim tekin bir numara 👌 eğer ona gidecekseniz ama hastahane bayagi detayli kayit aliyor bilmiyorum basvurunuz kabul edilirse.
Umarim erken vakitde bu kirli durumdan cikar cocugunuzu bu çirkinliklere dogurmazsiniz

Benim bir tanıdığım var sırf resmi nikahı metrese vermemek için bosanmiyor🙈adam metrestende çocuk yaptı üstelik

Acizce devletin ağır aksak işleyen kurumunu istismar ediyor diyelim. Son çırpınışları. Şimdiden gelinlik nikah salonu bakmaya başladık. Hatta yemek menüsüne bile karar verdik. Nereye tayin isteyecegimize kadar. Onun gelecek planlarinda ben varım. Biz zaten mutluyuz. Çocuk olursa güzel olur olmasa da iki kişilik kocaman dünyamız var.
İstersen 40 gün 40 gece düğün yap istersen dünya turuna çık dört bir yana ilan et bu senin bugün kapatma olduğun gerçeğini değiştiriyor mu hayır, evli bir adamın gönlünü eylediği metresi olduğun gerçeğini değiştiriyor mu hayır
Herkes yediğiniz haltları unutur birgün ama yanındaki herif daha evliyken onun koynuna girdiğini hiçbir zaman unutmayacak, bir gün gelecek kendi iğrençliğini yok sayıp ben evliyken benim koynuma giren benle evliyken kimlerin koynuna girmezki diyecek, çocuğuna anan neydi ki sen ne olasın diye bağıracak, ilk ciddi kavganızda evliyken koynuma girmeyi biliyordun diyecek, ilk büyük krizde seni namusundan vurup senin gibi bir başkasının koynunda soluğu alacak, sen de ben onun ilk karısı gibi değilim iki yıl bekledim evlat verdim diye kendini paraladığınla kalacaksın

Benim bir tanıdığım var sırf resmi nikahı metrese vermemek için bosanmiyor🙈adam metrestende çocuk yaptı üstelik
Hayır ben hayatına biri girip sonra boşanma davası açanlar için demedim onu. Yani bazen önce anlaşamıyorlar hiç kimse olmasa da bir boşanma davası açılıyor ama ülkemizde her şeyi yokuşa sürüp olayı büyütmek genetik bir miras olduğu için yıllarca süren bir boşanma davasında bir tarafın hayatına birini girmesini belki anlayabilirim dedim o sebeple. Yoksa birisi uğruna boşanma davası açılırsa bence hakkıdır boşanmamak. Ama mesela ben olsam kendi hayatımı aksatmamak için basarım götüne tekmeyi gitsin ne yapıyorsa yapsın ben de hayatıma bakarım diye düşünürüm. Neden o süreçte kendimi psikolojik olarak daha çok yıpratayım. Ben kendimi parçalasam da yaşayan yaşayacağına bakacak.

Konu sahibinin de hikayesini bilmiyorum ama sonuç ne olursa olsun ufacık bir bebeğin bu sürece dahil olmasını dilemem.

Hayır canım sen 10 numaralı Bekar bayansin
Koca olursa esin olur evli olursun
Aday olursa flort olur nişanlı olur sözlü olur sevgili olur, olur işte biseler

Ama bu hanımefendi ne biz ona anlatamadik
Valla sabahtan beri destan yazdım yazdık burda halen kocam diyor evliyiz diyor

Anlamaz ki anlamaz

Goca bulunmaz nimet bulmuş yapışmış yakasına bakalım.ne zaman düşecek ordan

Komsumun kizi sizin gibi durumdan kocasindan ayrildi. Allahin sopasi yok 6 yildir cocuklari olmuyo ,kacinciya tüp yaptirmislar.
Yiktigin yuvadan hayir mi gelecek saniyorsun?
Edebinle bekle ,madem boşanma sürecine girmisler!
Yoksa sevgilinin bosandiktan sonra seni birakacagi icin mi endiselisin? Bebekle kendine baglamayi mi dusunuyorsun?

Komsumun kizi sizin gibi durumdan kocasindan ayrildi. Allahin sopasi yok 6 yildir cocuklari olmuyo ,kacinciya tüp yaptirmislar.
Yiktigin yuvadan hayir mi gelecek saniyorsun?
Edebinle bekle ,madem boşanma sürecine girmisler!
Yoksa sevgilinin bosandiktan sonra seni birakacagi icin mi endiselisin? Bebekle kendine baglamayi mi dusunuyorsun?
Hayır. Bebek delisi bir adam değil ki. Ben istiyorum diye. Olmasa olmasın. Biz hayatımızı çocuğa göre endekslemedik. Allah'ın sopası gibi bir durum da yok.
Kadın eşimi sevdiği için değil inat yüzünden boşamıyor. Biz tanistigimizda da ilişkileri bitmisti. ne yüzük takıyordu ne karısından iz vardı.bahsi geçmezdi hiçbir eşli etkinliğe getirmezdi. Aynı iş yerindeyiz. Evli misin diye sorulunca durumum karışık diyordu. Sonradan öğrendim ayrı yaşadıklarını.

Hayır. Bebek delisi bir adam değil ki. Ben istiyorum diye. Olmasa olmasın. Biz hayatımızı çocuğa göre endekslemedik. Allah'ın sopası gibi bir durum da yok.
Kadın eşimi sevdiği için değil inat yüzünden boşamıyor. Biz tanistigimizda da ilişkileri bitmisti. ne yüzük takıyordu ne karısından iz vardı.bahsi geçmezdi hiçbir eşli etkinliğe getirmezdi. Aynı iş yerindeyiz. Evli misin diye sorulunca durumum karışık diyordu. Sonradan öğrendim ayrı yaşadıklarını.
size bakınca nasıl göründüğünüzü bir bilseniz :KK43:

size bakınca nasıl göründüğünüzü bir bilseniz :KK43:
Umurumda değil. Ben fiilen evli bir adamla beraber değilim. Hem eşiyle hem sevgilisiyle hayat süren bir adam yok bu hikâyede.
Sidik yaristirmak için ayrılmayan bir kadın var. Onun keyfini mi bekleyecek yıllarca?
Mahkemeler de tuhaf. Evlenmek için iki kişinin rızası olmalı ama boşanmak için bir kişinin iradesi yeter. Çünkü kimse istemediği biriyle yaşamak zorunda değil.
Mahkeme uzamasa çoktan evlenmiş kendi düzenimizi kurmuştuk. Tedavimiz de usulünce olurdu.

X