Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
esin degil o esin olsa duramazsin

Bide bu konuda ne kadar gerçek bilmem ama şu boşanmayan kadınlarıda anlamıyorum adam gitmiş baskasiyla yaşıyor evlenmek istiyor hala derdiniz ne boşamamda boşamam böyle rezil olursunuz
Ben herhalde inada bindirirdim ya. Ne bok yiyorsan ayrılınca yeseydin diye inadına zorlardım boşanma konusunu. Üyeye de dedim, gurursuzum 😅

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
O sizin eşiniz değil öncelikle.
Neye güvenerek cocuk sahibi olacaksınız belki hiç boşanamayacak size güle güle dediğinde ne yapıcaksınız?

Tüp bebek sürecini kolay sanıyorsunuz değilmi ? Ayrıca madem zaten yumurta satın alıcaksınız amh nızın düşüklüğü vs ne alaka ? Önce BOŞAN’sın karısından adam sonra siz resmi nikahlanınca gider kıbrısta tedavinizi olursunuz .

Ayrıca yurt dışında yaşıyorum eşimin toplantısı vardı. imzası olmadan transfer yapmadıkları için iptal ettiler .

X