basimdan gecen en guzel öyküm ..

okurken inan agladım bizde bu ay 2. tüp bebege başlıyoruz sen şimdi lohusasın dua kabul olur bizlerede dua et gerci yazının sonunda etmişsin Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlatlar olsunlar inşallah

maşllah canım ikiz bebek hemde biz 1 taneyi düşünyoruz .allah analı babalı büyütsün

canım öncelıkle Allah analı babalı büyütüsün oğluşlarınızla sizi....
okadar güzel anlatmışsın kı aktı gözyaşarım çok duygulandım canım...
Rabbım mutluluğunuzu daim etsin....Hayırlı evlatlar olsunlar...

çok duygulandım ya bıraksammı okumayı ne:))bende çok heyecanlıyım bu aralar:KK70: az kaldı...yeğenimin gelmesine=))

Son düzenleme:
Tebrikler.Allah analı babalı büyütsün sağlıklı hayırlı evlat olsunlar inş.

Canım yaa ağlayarak okudum yazını. Rabbim hayırlı evlat eylesin inş. annneli babalı büyütün yavrularınızı.

Allah ım herkeze taddırsın inş.

tebrik ederim
allah bağışlasın yavrularınızı..
analı babablı büyümek nasip etsin...
vatana milete hayırlı evlat olsunlar inşallah

canmyaa ne güzel anlatmşsn yüreğine sağlık..Herkesi olduğu gibi beni de ağlattn.Rabbim hepimize doğru zmanda hayırlı,sağlıklı evlatlar versnn..Allah'ıma emanetsinzzz.. :)

Allah analı babalı büyütsün canım,beni de bütün kk yı ağlattın be :roflol: ikiz annesi olmaya özendim ya,o da apayrı bi güzelliktir herhalde

canım ne güzel kurtulmuşsun
inan burnumu çeke yazıyorumsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
gurbette yalnız olmanın acısını çok iyi bilirim
senağlamasenağlamasenağlama

cok tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin .. evet ikiz annesi olmak bi ayricalik, nasil yorgunluklari, eziyetleri, zahmetleri ikiye katlaniyorsa sevgileride iki kat oluyor .. onlarin bi gulusu masum masum bi bakisi herseye degiyor ...
Allahim herkese tatirsin bu evlat sevgisini esi benzeri olmayan bi sevgi ...

tebrik ederim ağladım okurken gurbette oluşunuza Allah analı babalı büyüksün :))

ben niye ağladıysam bu kadar güzel bi hikayeye artık... Allah acılarını göstermesin uzun ömürler versin:nazar::nazar:

X