Bana lütfen yardım edin

Kesinlikle tam beni tarif ettiniz okulum bitti doğruca eve kapattım kendimi. Tam adapte oluyorum sonra diyorum fulden sen gebe olabilirsin 7. 8. Ayda karnın çıkacak o zaman ne yapacaksın insanlar sana neler söyleyecek evlensen zamanın yok vs her şey düşünüyorum.

Bişey soracağım, kendinde ciddi bir problem olduğunun farkıda mısın yani kabul ediyor musun? Çünkü bu çok önemli bir konu, yaşın da küçükmüş kendine bunu yapma tedavi ol, bak annemler soruyor diyorsun. Ayrıca psikiyatriye gidip bi kaç seans destek almak sicilini mahvetmez ama hastaneye yatıp hastanede tedavi olmak hayatını mahvedebilir. Üzgünüm ama bu işin sonu böyle görünüyor eğer ki şimdiden tedavi olmazsan. Çünkü hala isin psikolojik tarafını değil bebek tarafını soruyorsun Sen istersen 100 kere daha doktora git 1000 defa konu aç asla inanmayacaksın zaten belli hatta 9 ay sonra doğurmadığını görünce de muhtemelen geç doğum yapanlar diye arama yapacaksın buralarda.

7.8. ay gelse karnın çıkmaz o zaman rahatlarsın diyorum ama dediğiniz gibi geç doğuranları arayacağım bu sefer de. 11. Katta oturuyoruz ve hep balkonda sürekli aşağıya bakıp duruyorum ama annem çok üzülür diye bisi yapmak istemiyorum. Karnımı bickalamak istiyorum. Sonra biraz sakinliyorum buraya vs yazınca. Olmayan şey için hayatımı mahvedeceğim diyorum

Bence sen hamile olmayı istiyorsun, muhtemelen hayatından memnun değilsin yada hayatında heyecan eksik kendine bunu bulmuşsun. Bu senin için yeni nir heyecan yeni bir konu gibi felan
Hiç alakası yok olmaktan çok korkuyorum endişe ediyorum. Böyle bir şeyin olması bana heyecan değil sadece hayatımın sona ermesini getiri

Bence sizin canınız sıkılıyor ve insanları cildirtmaktan haz alıyorsunuz.Aylardir postlariniza denk geliyorum ve yeter artık durun demek istiyorum. Herkes zaten aylardır sana anlatıyor hem doktorlar hem bu sitenin üyeleri.
Aşağıda sayacağım maddelerin varlığı gebelik olmadığının KESIN KANITIDIR.
1.Bahsettiginiz tarihten beri regl görüyorsunuz. Düzensiz olmasi tamamen stres.
2. Beta hcg testinin 5ten dusuk cikmasi. Benim hamile oldugum ay adet tarihinden 2 gun once 477 çıkmıştı. Senin iliski üzerinden geçen 4 ayda hala 5ten dusuk cikmasi yeterli bir açıklama değil mi?
3.Ultrasonda gözükmemesi. 4 aylık bir bebegin gozukmeme ihtimali söz konusu bile değil. Doktorlar en ufak bir miyomu kıstı bile gorebiliyorken bebeği mi göremeyecek.

Sen yine kendince gerekçeler yazmaya devam edeceksin zaten onu anladık artık cunku dediğim gibi bu kadar şeyden sonra bir insan hala ikna olmayıp her gun ayni konuyu açmaya devam ediyorsa dalga geçtiği içindir, psikolojik bir vaka oldugu içindir, boş vakti cok olup trollukle uğraştığı içindir.

Ha eğer ciddiysen de bence herkes sana evet hamilesin desin bundan ve konu kapansın sen de olmayan çocuğunu aldırmayın yollarını aramaya basla

Güzelim, acilen bir psikiyatriye git!!! Bak çok küçüksün ne kendi hayatını ne ailenin hayatını mahvetme. Ayrıca hiç bir şeyin çözümü intihar değil

Gebe kalırsam sonum olur korkum bu
Tatlım, öncelikle bir kadının hamile kalması için 1 yıl boyunca düzenli ilişki gereklidir. Hatta kadın doğum uzmanları yeni evlenen çiftlerde genellikle ilk 6-12 ay doğum kontrol hapı gereği bile görmez. Çünkü rahmin cinsel ilişkiye bir alışma süreci vardır. İkincisi sürtünme yoluyla girdiğiniz cinsel ilişkide boşalma durumuda dışarı olmuştur içinize sperm girmediği sürece hamile kalmazsınız. hadi sperm içinize bir miktar girdi diyelim yine hemen hamile kalamazsınız. Çünkü aslında bir kadının bir ay içerisinde hamile kalmak için yalnızca 1-2 gün süresi vardır. Bu durumda yumurtlama günüyle alakalıdır. Hadi diyelim ki tüm bu imkansız durumları bir araya getirip hamile kaldınız. Kaç tane doktora gittiğinizi kendinize söyleyin. Bu insanlar 6-7 sene bu alanda uzmanlaşmış insanlar. Hadi doktorlara güvenmediniz kan vermişsiniz. Yani üstünden de 4 ay geçmiş zaten. Bilim dünyasında 4 ay boyunca negatif sonuç alıp hamile olan kimse yok. Şuan eğer hamile olsaydınız içinizdeki bebeğin doğumdaki halinin yarısı kadar olması gerekirdi. Yalnızca göbeğinizde değil genel olarak kilo almış olmanız gerekirdi. Yani hamile değilsiniz. Bu mümkün bile değil. Sizi anlayabiliyorum hamile kaldığınızda hayatınız alt üst olabilir, ataerkil ve cahil bir toplumda bu çok mümkün. Ancak doğrularda yanlışlarda size ait. Doğrularınızıda yanlışlarınızıda kabullenin ve hiçbiri kimseyi alakadar etmez. bu durumdan dolayı bir travma yaşamışsınız hamileysem ne olacak korkusuyla ama hamile değilsiniz. Okulunuza odaklanın ve bu sorundan tamamen kurtulduğunuzun farkına varın. Ne zamana kadar hamile olduğunuzu düşüneceksiniz? Bunu anlamak için yapılması gereken herşeyi yapmsışınız ve hamile değilsiniz.

Öncelikle ayrıntılı yazdığınız için teşekkür ederim asla trol değilim veya dalga geçmiyorum. Dalga gecsem bir konu iki konu açar bırakırım ama endişem çok yoğun. Güzel ve uzun yazınız için teşekkür ederim

Çok ama çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız

Güzelim, acilen bir psikiyatriye git!!! Bak çok küçüksün ne kendi hayatını ne ailenin hayatını mahvetme. Ayrıca hiç bir şeyin çözümü intihar değil
25 inde randevu aldım inşallah giderim de ilaç falan verir bana yoksa gerçekten çok kötü olacağım.

Sağlıklı ve temiz beslen(yıkayıp temizlemek değil, işlenmemiş gıdalar) nefes egzersizleri yap. Spora başla, hobi edin, dans öğren, kitap kulüplerine katıl, en az iki hayır işinde aktif görev al, bir iki çiçek büyüt. Stop f’ing people.(böylece hamile kalma ihtimalin kalmaz)
Hala düzelmezsen kesin psikiyatriye git. Sicil filan hikaye, tedavi olunmayan bir hastalığın varsa, polis, öğretmen hakim vs olup millete psikopatlık mı yapacaksın?

Çok ama çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız
Ayrıca şunuda ekleyim, adet oluyoesunuz. Adet her ay yumurtanızın çatlaması sonucu oluşan kanamadır. Yani çatlayan ve kan ile atılan yumurtada hamile olmanız mümkün değil. Çünkü zaten eğer hamileyseniz bile adet ile bebeği zaten düşürmüşsünüz demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…