Bana lütfen yardım edin

Canım ben de buna benzer bir ilişki yaşadım ve 2 ay geçmesine ve 2 defa düzenli adet görmeme rağmen 'ya hamileysem' 'ya üstüne görmeyse' diye endişelenmekteyim. Seni anlayabiliyorum ve net bir şekilde diyebiliyorum ki Hamile Değilsin. Olasılığı senin icin 0. Olamaz imkansız. Senin durumun hamilelikten ziyade Okb ve anksiyete. Benim de aynı. Kafanı dinlendir, yardım al, hobi edin. Kendine cinselliği yasaklama çünkü bu endişelerin ilk 1 ayı çok normal. Normal olmayan 1. Aydan sonra kendimizin yarattığı şüpheler. Bu da kafamızda bitmekte. Pskilojini bozmaya değmez inan bana. Ben hala anksiyetemi aşamadım, ama durum şu: her ay hamile kalma şansımız yüzde 25. 1den düşük oranında sürtünmeyle hamile kalma olasılığı. Bu durumda regl/kırmızı kanama ile hamile olma olasığı 0.1den bile daha düşük. Hele bir de negatif test, doktor falan aldıysan, 0. Direkt.

Sen kan testi veya ultrasonla baktırdın mı ?

Hayırlı olsun gebesin bence hemen çocuk için alışverişe başla folik asit takviyesi yap doktora git cinsiyetini öğren canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…