Bana lütfen yardım edin

istersen 65 tane rahmin olsun kanda çıkar ayrıca 4 aylık gebelik de her türlü görünür yani gözden kaçma ihtimali yok
Kan dört kez verdim.iliskiden iki buçuk ay sonra 0.1 çıktı ilişkiden 3 ay sonra verdim <0.5 çıktı ilişkiden 3 ay sonra tekrar verdim 0.1 den küçük çıktı bide iste geçen hafta verdim ilişkiden dört ay sonra oda 1.2 çıktı ondan korktum biraz da

benim de 1.20 çıkmıştı, 2 gün sonra regl oldum 1.2 ile 0.1 arasında hiçbir fark yok. bu sonucta bir hormon vücutta sürekli hareketlenmesi normal. 5 altındaysa negatiftir. benim ilişkiden 16 gün sonra 306 çıktı değer. senin 4 ay sonra milyon milyaaar olması lazım

Teşekkür ederim her şey için çok sağ olun. Baktım ortalama 15 hafta için beta testine baya yüksek dediğiniz gibi

Bu durum sizin mantık dışı şeylere inandığınızı gösteriyor. Tek probleminizin de bu olduğunu düşünmüyorum hatta muhtemelen başka bir problemleminiz olduğu için ve onunla baş edebilmek için buna tutunuyorsunuz, kendinizi buna inanmaya adamışsınız. Acil bir şekilde destek almanızı tavsiye ederim. Çünkü bu dediğiniz şey öyle kendi kendinize çözebileceğiniz türden bişey değil, basit bir takıntı yada korku değil. Eğer en başından destek almazsanız, siz farkında olmazsınız belki ama başka başka konularla etrafınızdaki insanlara yansır ve çevrendekiler bir problem olduğunu anlar ve bu durum bütün hayatınızı mahveder.

1 ay falan mesela onları okumuştum. Bide 6 marttan sonra 16 hafta oluyor değil mi ? Sozde 4 aylık hamile olduğunuz için soruyorum
Benim düzeltilmiş son adet tarihim 19 Mart ona rağmen 16. Sen hamile olsan 18 falan oluyorsun. 1 ay da değil 5 aya yakın geçmiş bu saatten sonra dönmez pozitife

Aslında sürekli soruyorlar annem teyzem ne oldu diye bisi yok diyorum odadayım hep. Okulumdan yeni mezun oldum iş bakmam gerekirken surkeli burada konu araştırıyorum ultrason görüntülerine bakıyorum. Karnımı banyoda sürekli aynadan kontrol ediyorum. Derslrim vs hep düşük aldım ortalamam 3.10 dan 2.43 e kadar geriledi. Kan testini tekrarlamak istiyorum. Doktor artık evine git ve buralarda daha fazla dolaşma hamile değilsin dedi üç kez yükselmez dimi 1.2 dedim ve güldü yaşın küçük belli ki git hadi dersine işine bak bu mümkün degil dedi. Suan bunu yazarken bile karnımda hep aynı yere kalp gibi atma hissi var

Benim düzeltilmiş son adet tarihim 19 Mart ona rağmen 16. Sen hamile olsan 18 falan oluyorsun. 1 ay da değil 5 aya yakın geçmiş bu saatten sonra dönmez pozitife
Ben bide şeyi sorabilir miyim ? Mesela 25 şubatta regl oldum 7 gün sürdü. Regl bitti 3 gün sonra yani 6 martta surtunme ile ilişki oldu. Ben Şimdi 25 şubatı yani ilişki öncesi bat mı alacağım yoksa 6 marttan sonraki yani Nisan ayındaki reglimi mi baz alacağım. Kafam karışıyor hep. 25 şubatı baz alsam daha ilişki bile yaşamadım o tarihte nasıl gebelik hesaplanacak ki

Hamile kalmayı istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz? Buna bu kadar çok takmanızın sebebi nedir?

Gebelik son adet tarihine göre hesaplanıyor herkes döllenme bilemeyeceği için

Allah aşkına akıl var mantık var Mart ayında surtundugun adamdan şimdiye hamile olsan çıkmaz miydi ?

Birincisi sürtünme yoluyla zaten hamilelik yüzde yüz olası bir durum değil. İkincisi her ilişkiye girdiğinizde de hamile kalmazsınız. Bunun yumurtalama günü var, sperm kalitesi var varda var. Hadi diyelim ki tüm bu ihtimalleri geçtiniz ve hamile kaldınız. 4 ay olmuş, 4 ay içerisinde kan değerleriniz mutlaka çok yükselirdi ve doktorlar ultrason ile baktığında da görürdü. Burada bazılarının negatif çıkmasına rağmen sonradan hamile olduğunu öğrendiğini okuduğunuzu yazmışsınız. Bu insanların birçoğu bebek bekleyen ve test yapmak konusunda acele eden insanlar yani ilişkiden 2 hafta sonrasından itibaren kan ve idrar testi yapmaya başlayan insanlar. Bence kendinize gelin artık. Çift rahim, geç döllenme gibi durumlar için bile geç kalmışsınız. Karnınız çoktan büyümeye başlardı bile. Kaç tane doktora gitmişsiniz mutlaka görürlerdi. Hadi diyelim çift rahmi görmediler o halde kan testinde yine değerleriniz yüksek çıkardı. Anladığım kadarıyla evli değilsiniz okuyormuşsunuz hamilelik endişesi yüzünden böyle olmuşsunuz. Ama hamile değilsiniz derin bir nefes alıp artık böyle bir sorun olmadığını kendinize söyleyin ve hayata kaldığınız yerden devam edin. Aşamıyorsanız ya da başka konularda da böyle takıntılı olma durumunuz varsa da bir psikoloğa gidin. Ayrıca kendinizide eve kapatmayın. Belli ki yaşadığınız şoku atlatamamışsınız ve hala kendinizi olmayan birşey için bunaltıp duruyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…