Bana lütfen yardım edin

Teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka

Son adetim az ondan önceki adetimde 12 gün gecikmeli oldu. Sanırım stresten ama üç gün boyunca bir pedi dolduracak kadar oldum üç adetimi de

Gebelik varsa da sonlandırma şansınız yok zaten ya herro ya merro birkaç ay kalmış zaten. Sıkın dişinizi ya şaka bir yana üzüldüm de. Özelden bir psikiyatriste falan görünün böyle olmaz. Şimdi buna takıyorsunuz başka zaman başka şeye takıntı gösterirsiniz yazık canınıza.

Belki benden büyüksünüz yaşınızı gerçekten bana sabirla cevap veren herkese ve size teşekkür ederim. Şimdi de bu yazdığınıza takacağım herhalde. Gebelik varsa vs dediniz olma ihtimali var mı diye

Yav ihtimal yok ya takıntınıza istinaden dedim.

Valla kanda cikmadiysa 9 ay sonra bile cikmaz fakat psikolojik gebelik diye bisey var yani beynin inandigi icin sende o vesveseden kurtulamiyorsun ve bence hamilelikten korkuyorsan surtunmeyle bile bunlari denememelisin eger bebegin olsaydi 9 ay degil 90 ay icini rahatlatamazdin.onun gunahi ney olurdu ? O halde birdaha boyle bir is yapma yapiyorsanda gebelikten korkma

İlk kez be son kez yaşadım. Tövbemi ettim. Kendimi Allaha yönelttim yalvardım. Hem gunahim için hem gebelik gibi şeyler olmaması için

kesinlikle hamile değilsin. ama bunca dr muayenesi ve kan testine rağmen ıkna olmuyorsan lütfen psikiyatriye git.

İlk kez be son kez yaşadım. Tövbemi ettim. Kendimi Allaha yönelttim yalvardım. Hem gunahim için hem gebelik gibi şeyler olmaması icin

İlk kez be son kez yaşadım. Tövbemi ettim. Kendimi Allaha yönelttim yalvardım. Hem gunahim için hem gebelik gibi şeyler olmaması için
Senin adina sevindim bu pismanlik belki başka kötü hallerden seni koruyacaktir ama bu kadar da kendini üzme ciķmadi ya daha da Allahin izniyle.cikmaz icini ferahtut cunki eger olsaydi o kesinlikle kanda cikardi iki gebelik geciren bir anne olarak soyluyorum

Teşekkür ederim. Kesinlikle belki de daha büyük bisiler yapmaktan beni korudu. Ders verdi bana

Son adetim az ondan önceki adetimde 12 gün gecikmeli oldu. Sanırım stresten ama üç gün boyunca bir pedi dolduracak kadar oldum üç adetimi de
Tamamen stres yüzünden. Eğer adetiniz sebebiyle “üstüne görme” iması yapıyorsanız, üstüne görme durumu birçok kadında olmaz. Ayrıca 4 ay boyuncada devam etmez. Hamilelikten ziyade adetinizinizin neden azaldığını bir problemin olup olmadığını anlamak amacıyla doktora gitseydiniz keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…