Bana lütfen yardım edin

lutfenyardi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
482
15
25
Gerçekten kafamdan atamıyorum. Psikiyatriste gitmek istemiyorum sicilime işlenir diye. 6 marttan surtunme ile ilişkimden hala şüphe ediyorum. İntihari bile düşünüyorum. 6 marttan sonra yaklaşık 2 buçuk ay sonra kan testi verdim negatif. İlişkiden 3 ay sonra kan ultrasondna baktırdım negatif hepsi. ve toplamda 7 kez doktora gitmekle buralara kadar geldim. En son geçen hafta yani ilişkiden yaklaşık 4 ay sonra kan ve ultrasonla baktırdım gene negatif ama ikna olamıyorum. Ya sonradan çıkarsa ya çift rahimsen doktor diğer rahme baktıysa ya kan yanıldıysa doktor görmediyse diye endişem bitmiyor. Yargılamayın lütfen. Yargılamak için yardım istemiyorum

3 4 ay sonra regl olduğu halde negatiften pozitife dönen kan yanılan veya 3 4 ay sonra gene olduğunu öğrenen var mı yardım edin lütfen

Diyelim çift rahimlisiniz ve doktor diğer rahme baktı.

4 aylık bebeğin boyutu 15-20 santim arası değişiyor. Karnınızı komple kaplıyor yani. Susamlıktan çıkmış oluyor çocuk, diğer rahim de göğüs kafesinizde olmayacağı için her türlü ultrasonda görünür

bunlar hep tlcdeki hamile olduğumu bilmiyordum programı yüzünden

Bak kaç doktora gittin. Buraya defalarca yazdın. Özelden yazdın. Herkes anlattı. İkna olmuyorsan ciddi bir problemin vardır. Ben bu konuylas sınırlı olabileceğini düşünmüyorum tuhaflığın. Gerçekten doktora gitmelisin. Obsesiflik var, güvensizlik var. Her şey var. Adamlar o kadar sene boşuna okumadılar doktor olmak için. Aylar geçmiş. 9 ay geçip de doğurmadığında mı anlayacaksın? Lütfen doktora git. Online görüntülü görüş özel hesabından parasını yatırıp. Sicilden korkuyorsan ona işlenmez o zaman.

Hamile değilsin. Ama psikolojik destek alman şart. Bugün gebelik takıntın yüzünden böylesin yarın başka bir şey yüzünden yine aynı takıntılı ruh halini yaşayabilirsin. Git adam akıllı tedavi ol.

Haklısınız karnımın içi de sürekli kıpır kıpır kalp gibi atıyor önceden de belirtilmiştim. Damarım eminim ki ama. Sonradan pozitife donme ihtimali olmaz dimi

O
hic bu kadar takılmamıştım bir şeye kendimi tanıyamaz oldum

hemde çok sordum belki sinirlendirdim insanları belki hamile birisini gerdim hakkına bile girmisimdir belki ama ikna olamıyorum gerçekten ya gözden kaçarsa ya kan sonra pozitif olursa diye

Haklısınız karnımın içi de sürekli kıpır kıpır kalp gibi atıyor önceden de belirtilmiştim. Damarım eminim ki ama. Sonradan pozitife donme ihtimali olmaz dimi
Ben 4 aylık hamileyim bende kıpır kıpır atan bi şey yok. Çocuğun hareketini 2.3.gebeliğiniz değilse 4 aylıkken hissetmeniz çok da mümkün değil zaten, dolayısıyla kıpır kıpır atan şey de bebek değil. Neyse ki bunun damar olduğunu kabullenmişsiniz ama. Hayır sonradan pozitife dönmesinin imkanı 0 üstü 0

hemde çok sordum belki sinirlendirdim insanları belki hamile birisini gerdim hakkına bile girmisimdir belki ama ikna olamıyorum gerçekten ya gözden kaçarsa ya kan sonra pozitif olursa diye
İmkansız. Diyorum size. Doktora gitmek istemiyorsanız online bulun. Parasını yatırın görüşün. İnanılmaz bir takıntı halini almış artık

Peki karnınız çıktı mı ? Az da olsa. 6 marttan sonra ortalama dört ay falan oluyor dimi

Onlar doktora vs gitmemiştir herhalde kanda çıkmamıştır ultrasonda girmemiştir. Saklanmaz herhalde ama ben sonradan bisi çıkar diye korkuyorum
istersen 65 tane rahmin olsun kanda çıkar ayrıca 4 aylık gebelik de her türlü görünür yani gözden kaçma ihtimali yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…