Bana Kizmayin Nolur

maalesef yok canım. :1no2: olması için çabalıyoruz. Dualar ediyoruz. Sonra da böyle başlıklar görünce çıldırıyoruz. :eek:klava:

canım yaa inşallah sende bir an önce bebegine kavusursun.ben 6+4 hamişim.cok güsel bi duygu canım.inşallah en kısa zamanda sen de tadarsın.dua ederim sana canım benim:teselli:

kızlarrr bu aralar kötüyüm ben böyle olmamıştım tansiyonlarım yerlerde 8/4 - 7/3 bilmiyorum belki bu durum bunları düşünmeme neden oldu ama yazılarınızdan sonra artık daha mantıklı düşünmeye başladım sağolun

canım yaa inşallah sende bir an önce bebegine kavusursun.ben 6+4 hamişim.cok güsel bi duygu canım.inşallah en kısa zamanda sen de tadarsın.dua ederim sana canım benim:teselli:

Sağolasın canım. Allah razı olsun. a.s. Sen de sağsalim sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Amin :nazar:

insanlar bebek sahibi olabilmek için varlarını yoklarını feda ediyorlar.
kalkıp hiç uğraşmadan bebek sahibi oluyorsunuz onu aldırcam diyorsunuz.
onun bir tırnağını sen yaratabilirmisin. allahun verdiği canı allah alır. senin böyle
bir lüksün yok. istemiyordun ozaman bakacaktın baştan caresini.
böyle şeyleri yazmayın inanın çok kötü bunlar bu düşünceler.

sevocan yemin ediyorum ağzım açık kaldı başlığını açtığım zaman okuduğumda.İnanmıyorum sana canım yaa böyle düşünme lütfennn.Daha geçen gün testin çift çizgi çıktı diye,belirtim var diye kuduruken şimdi bunları söylemen çok şaşırttı beni.

Sevocan bence sen hamileliğin verdiği duygusal şaşkınlığı ve hiç uğraşmadan bikerede hamile kalmanın verdiği şımarıklığı yaşıyorsun... Bu durumda zaten yakında geçer boş yere sitres yapıp bebğinide üzme hatta tadını çıkar hiçmi heyecanlanmıyorsun aklına aldırmak geliyor dikkat etcanım kendine sonradan depresyona kadar gider....

kızlarrr hepinizi üzdüm biliyorum ama mantıklı düşündüm ben bunu çok istiyorumm isteyerek hamile kaldım duygu yoğunluğu sanırım ama inşallah bebeğime hiçbirzaman bişi olmazzzzzz:emir_bebek::emir_bebek:

Sevo Başlığı okuyunca inan şok oldum...Biz seni tebrik etmedikmi sende hepimize teşekkür etmedinmi ne olduda böyle saçma bir düşünceye kapıldın...Kendine gel arkadaşım yaa...Ben kürtaj kelimesini duyunca kan beynime sıçradı..sen bu bebeği istiyorsun hemde en başından beri..
Vallahi kızıcam lütfen ılık bir duş al kendine gel...böyle bişiii asla yapmıcaksınn boşuna geriyosun kendini rahatla keyfini çıkar hamileliğinin..
Ben daha 2 ay oldu kızımı kaybedelii hergün dua ediyorum hemen tekrar hamile kalıyım diye hala yüreğim paramparça halaa canım acıyor....
Lütfen kendine gel sevo...inan kızıyorum canım..

bana da ilk duyduğum zaman öle olmuştu..seni anlıyorum..ben istememiştim eşim istemii bebeğimizi..ve ben bu yüzden asla hamile olduğumu kabullenemedim..sürekli karnımla kavga ettim..hatta bir keresinde kendiliğinden düşsün diye sabaha kadar allaha yalvardım.şimdi bir aylık anneyim oğlum doğdu,onu istemeyen ben başında bekliyorum sürekli ya ona birşey olursa diye.ve inan vicdan azabından gebericem yakında..o kadar büyük bir acı çektimki onu doğururken 24 saat sancı çektim..ama iyiki çekmişim..anne olmayı anlatmaya kelimeler yetmez,inan evlat sevgiside hiçbirşeye değişilmez..bence yapma..benim yaptığım hataya düşme,şu anlarının keyfini çıkar..zamanı geriye döndürmek isterdim ve bebeğim karnımdaykende keyfini çıkarmak isterdim ama ben geç kalmadım..sende geç kalacak ve ömür boyu içini yakacak acıları ne kendine ne eşine nede o tatlı bebeğine yaşatma...onun kokusunu alacağını günü keyifle bekle..

sevocannnnnnn sana niye kizalim sacmalamisin iyikide danisiyosun burdan da kafana göe yanlis bisi yapmiyosun kurtaj sitelerini bosver burdaki hamislerle sohbetien devam et durup dururkende basina is acma. Ben hayatim boyunca cesitli sebeplerden o narkozu aldim varya her seferinde ayilmicam diye bayilirim en korktugum sey hayatimda bayilicam bida ayilamicam. Sonra bebek aldirdim oldu bitti diilki olay senin rahimin her turlu enfeksiyona acik olucak bida cocugun oldgu zamanda enfeksiyondan ya ikinizde sorun yasarsaniz niye durup dururken hayatina riskler sokuyosun nede olsa ameliyat kurtaj diyip gecme ve her ameliyatta insanda hasar birakiyor.Bide dusun dogumu yapmisin bicir bicir onunla gececek gunler anlam kazanacak . Emeksiz hic biseyin degeri olmazcanim bu dunyada. Dogum zordur ama kucagina verdilermi dunyanin en degerli mcevheri bile gormez gözün :) Daha ne diyim ya zaten kurtaja asiri karsi biriyim bide böyle yazilar görmüyomuyum her seferinde agliyorum bebek icin :KK43:(

Nasıl kızmam Kötü Kazen sana her gün ben aglıyorum bebek diye elimizde avucumda olan tedavilere gidiyooooooooo.Aglamakdan kör olucam senin etdiyine bak.Allahim ben sana ne diyim:a015::a015::a015:

evet vazgeçtim bi duygusal anımdı sanırım elim karnımda onu tutuyorum ve ne zaman elimi karnıma götürsem pıt pıt bişiler atıyo teşekkürmü ediyo bana acaba veya kızıyomu bilmiyorum. allah kimsenin kucağını boş bırakmasın umarım bebeğim bana kızmamıştır

evet vazgeçtim bi duygusal anımdı sanırım elim karnımda onu tutuyorum ve ne zaman elimi karnıma götürsem pıt pıt bişiler atıyo teşekkürmü ediyo bana acaba veya kızıyomu bilmiyorum. allah kimsenin kucağını boş bırakmasın umarım bebeğim bana kızmamıştır

bence sana çok kızmıştır bbeeğin.çünkü onu çok üzdün ki bizi de üzdün.sevindim karar degiştirmene.zaten bebegi aldırıcana inanmamıstım ne yalan söyliyim.:emir_bebek:

:çok üzgünüm:kızlarr bilmiyorum neden böyle oldummm.. ben ki o bebeği çok istiyordummm bilmiyorum belki hala istiyorumdur ama içimde bebeği aldırmamı isteyen bişiler var niye böyleyim bilmiyorum:bbo: kendime inanamıyorum kürtaj sitelerini dolanıyorum of:KK43:
tercih senin tabii ki ama kızdığım konuda kendini o kadar parçalayan insanlar var bebek sahibi olmak için sende madem içinde tereddütlerin vardıda neden hamile kaldın canım benim.darılma ama çok üzüldüm gerçekten.içinde ufacık bir can var tekrar düşün derim.hamileliğin başlarında hepimizde oluyor endişeler korkular seninde böyle birşey olabilir.tercih senin tekrar diyorum ileriyi düşün bi hayal et doğurursan keşke doğurmasaydım diyerek hem kendine hem bebeğe ızdırap çektireceksen tamam.ama yok kendimi bilen insanım illaki eninde sonunda bir çocuğum olucak erkenden olsun diyorsan ki ben öyle diyorum o zaman doğur.muhteşem bir duygu karnında kıpırdamaya başladığında çok duygusallaşıp ağladığın günler olucak bir an önce doğsunda koklayım diyeceksin.hakkında hayırlısı neyse o olsun.

:çok üzgünüm:kızlarr bilmiyorum neden böyle oldummm.. ben ki o bebeği çok istiyordummm bilmiyorum belki hala istiyorumdur ama içimde bebeği aldırmamı isteyen bişiler var niye böyleyim bilmiyorum:bbo: kendime inanamıyorum kürtaj sitelerini dolanıyorum of:KK43:

öncelikle bebeğini tebrik ederim güzel kardeşim rabbimizin aramğanını gerimi çeviriyorsun:çok üzgünüm:.Kimse siparişle gelmedi ana babası kim olursa olsun her oluşturulan canlının yaşama hakkı olduğuna inanıyorum.
Kimsenin kendini rab yerine koyup bunun canını bağışlıyorum buna ise ölüm öngörüyorum deme gibi bir hakkı olamaz bu kendi annesi olsa bile… O canlıyı et ve tırnak haline gelmeden olmasını engelleyecek bilimsel yöntemlerin var olduğu bir çağda yaşıyoruz. Buna rağmen oluşan canlıyı katletmeyi tasvib edemiyorum. Bu hangi aşamada olursa olsun cinayettir. Kimsenin bir yaşama son vermesini kabul etmem mümkün değil..
Kader üzerine kimse de söz söyleyemez.
hakkında hayırlısı neyse o olsun bence kürtaj sitelerine gireceğine bebişini nasıl iyi beslersin onun araştırmasına gir
yazdılarımla seni kırıp üzdüysem affet ama dayanamadım
kendini topla ve mantıklı düşünmeye başla lütfennn:mymeka:
bu çiçekler bebişine a.s.
ne olur bana hataydı bir anda düşündüm ve geçti de.......

X