Bana dizi onerin!!!

persembe yol arkadasım pazartesi sonbaharı izle canım cok hoş ikiside tabi ben kurtlar vadisini bekliyorum sabırsızlıkla

Aşk-ı memnu bence güzel bir dizi tavsiye ederim(kanal d )
hemen arkasından Annem dizisi başlıyor kanal d de oda gzl ve
cuma akşamıda Doktorlar dizisi show tv bence bunlar guzel:)

kanal d'de polisiye sevenler için, komedi özelliği de olan Arka Sokaklar ve Gece Gündüz.
Yol arkadaşım, yine keyifle izleniyor. hangi kanalda tam hatırlamıyorum.
Kavak Yelleri bu yıl cumartesi akşamları Kanal D'de. Yaz dizisi olarak bşalmıştı sanırım geçen yıl, kışın da sürdü, devam ediyor hala.
Gece Sesleri de başarılı sayılır. Ayşe Kulin'in romanından esinlenerek yapılmış bir dizi. Kitabını okumuştum daha önce, çok sürükleyici kaydirigubbakcemile bir kitaptı:kahve:. Senaryo yazılırken, kitaptaki olaylar-isimler değiştirildiğinden aklım hep kitaba gidiyor, kafam karışıyor bazen, kitabını okumamış olanlar daha çok zevk alabilir.

pazartesi günleri sonbahar
perşembe günleri ise aşk-ı memnu
tavsiye ederim konuları diğer dizilere fark atıyor bence

benim annem bir melek ve yalancı romantik dizilerini tavsiye ediyorum.en azından komikler insanın kafasını dağıtyorlar..

kızlar tnt de carsamba günleri kyle xy adlı bi dizi var daha yeni basladı sayılır . bi çocuk var garip biraz onun basından geçenleri anlatıyor tnt zaten çok güzel bir kanal saat 21.15 te sinema kusagı kaliteli filmler oynuyo. orda komedi dizileride var reklamlarından takip edip ne zamanlar çıkıyo bakabilirsiniz..

cnm o kadar dizi var ki yaprak dökümü,avrupa yakası,aşk-ı memnu,elveda rumeli,yol arkadaşım bunların hepsi iyi.

canım ben yaprak dökümü eşref saati aşk-ı memnu dudaktan kalbe gece sesleri adlı dizileri fırsat bulursam yada denk gelirsem izlerim güzel dizilerdir ve yeni çıkacak olan aşk yakar dizisini çok merak ediyorum

yaprak dökümü ve benim annem bir melek...avrupa yakası da bence hala güzelll izlemeye değer

hıc dusunmeden elveda rumelı ve yol arkadasım derım benhihoyyytkaydirigubbakcemile2

arkadaşım eğer alt yazılı tdemezsen cnbc - e de ve e2 kanalında yayınlanan çok güzel diziler vr sana isimlerini söyleyim tam olarak yayın saatlerini bilmiyom kanalların internetsayfasından bakabilirsin yayın akışına. özellikle tudors, cold case, dexter, prison break çok güzel diziler... genelde hepsinde kısa bi anlatım yapıyolar geçmişi anlarsın ve çabuk çözersin... umarım beğenirsin... bi de internetten indirebilirsin bu dizileri ok? byeee iyi geceler

avrupa yakasi
tek izlediğim dizi diğerlerinde milletin derdi tasasi bitmiyor...gülmeyi yeğlerimmm

X