Bana dizi onerin!!!

soyleidginiz dizilere bakicam kizlar gercekten cok guzele benziyolar.kok sokumunun konusu neyle ilgili?
ya peki elifin?

kime baksam lost lost diyo..kardeslerim yegenlerim hepsi..ben bi kere izledim ama devam mi etseymisim acaba.ne ki bu dizide olan da ben gorememisim.kizlar sizi neyi cekiyo?:nazar:

ay bişey yok arkadaşım lostta. çoğu kişi bişey anlamadığı için belki haftaya anlarım umudu ile seyrediyor işte :roflol: Birde lost seyredince daha entel görünüyosun o var. Seyredenlere sor niye çok seviyosun bu diziyi diye cevap: beni çok şaşırtıyo haftaya ne olacağını tahmin edemiyorum derler. Zaten dizi bütün halde anlaşılamadığı için gelecek bölümleri tahmin etmek kolay değil :roflol: :roflol:

köle isaura başlıyomuş yeniden ben hayal meyal hatırlıyorum çocukluğuma geri dönücem :dance:

benim dizilerim kurtlar vadisi ve bitti ama hatırla sevgili idi.
Şimdi yaprak dökümü ve dudaktan kalbe tuttu diye bütün romanlar dizi yapılıyor önümüzdeki sezon yandık..

Son düzenleme:
bende sana bir dizi önerebilirim yeni başlıyor sanırım 1 Eylülde show tv de GECE SESLERİ Ayşe kulinin kitabından esinlenerek yapılmış kitabı okudum çok sürükleyici eminim diziside güzel olmuştur benden tavsiye

merhaba bende sana yeni başlayacak olan bir diziyi tavsiye edebilirim.Adı GECE SESLERİ sanırım 1 Eylülde show tv de başlıyor.Ayşe Kulinin romanından uyarlanmış kitabı okudum eğer dizide kitaba bağlı kalarak yapıldıysa eminim güzeldir. Oyuncu kadrosuda güzel.benden herkese tavsiye

ay bişey yok arkadaşım lostta. çoğu kişi bişey anlamadığı için belki haftaya anlarım umudu ile seyrediyor işte :roflol: Birde lost seyredince daha entel görünüyosun o var. Seyredenlere sor niye çok seviyosun bu diziyi diye cevap: beni çok şaşırtıyo haftaya ne olacağını tahmin edemiyorum derler. Zaten dizi bütün halde anlaşılamadığı için gelecek bölümleri tahmin etmek kolay değil :roflol: :roflol:

köle isaura başlıyomuş yeniden ben hayal meyal hatırlıyorum çocukluğuma geri dönücem :dance:

benim dizilerim kurtlar vadisi ve bitti ama hatırla sevgili idi.
Şimdi yaprak dökümü ve dudaktan kalbe tuttu diye bütün romanlar dizi yapılıyor önümüzdeki sezon yandık..

lost un anlatımı güzel.bana kill bill i hatırlatıyor.ayıca dizi,film dediğin sürükleyici olmalı..tahmin etmesi zor yada heyecanlı olmalı.hepsini izleyeceksin ve sonuca ulaşacaksın.başından sonu belli olanları izlemenin neresi güzel

bu dediginiz dizilere teker teker bakicam kizlar hepsi de cok guzele benziyor cok sagolasiniz canlarima.s.a.s.

küçük kadınlar salı akşamı 20.45 kanal d yada talih kuşu pazartesi akşamı 20.45 atv de süper ikiside

bence doludizgin yılları izle cok güzel hem komik hem öğretici hayatın gerçekleri var atv de tavsiye ederim şiddetle:)))

cnbc-e de smallville var. Hergün saat 20 de. Genç süpermenin hayatı. Tabii bilim kurgu seversen. LOST a fena değil.

lost çıkıyomu hangi kanal ve saat kaçta adını çok duydum izlemek kısmet olmadı

zaten yaz bitti kışa birsürü yeni dizi gelşyor

şimdiye kadar izlediğim en güzel dizi baba ocağı çok komik ve çok eğitici herkese tavsiye ederim

(
( atv)Dolu Dizgin Yillar............
(star) Son Aga
(star)Baba Ocagi

komedi dükkanı tavsiye edilmiş ama sanki gerizekalı yerine konuluyoruz gibi geliyor ve bu yüzden hiç izlemiyorum ve tavsye etmiyorum.baba ocağı cuma akşamları kaçırmayın derim

Kızlar e2'de her sabah 11'de Desperate Housewives (Umutsuz Evkadınları) yayınlanıyo. Şiddetle tavsiye ederim. Sırf o diziyi izlemek için sabah erken kalkıyorum yoksa öğlene kadar uyucam şu tatil günümde :) tekrarı da akşam 8'de çıkıyo. iyi seyirler.

şu sıralar pazar akşamlarımı keyifle geçirten bi dizi buldum:KK70:ÜĞÜN ŞARKICISI dedimya keyifli tavsiye ederim netten ilk birkaç bölümünü seyredersen konusunu anlayabilirsin helede o dedelerinin höööt deyişi şimdiden dilime yerleşti bile:)

fox ta gey`;s anatomiy diye bi dizi var yabancı bi dizi geceleri başlıyor hem komik hem duygusal çok süper valla doktorlarla ilgili heycanlıda bi dizi tavseye ederim

X