bana büyümü yapıldı:(

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
merhaba bayanlar yine dertlerimle ben...ya bu aralar hiç iyi değilim ne iş hayatımda nede özel hayaımda ne yapcağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim cıldırcam bana akıl verin...biri bana büyümü yaptı yaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:delircemm burdamısınızsenağlamasenağlama

• Konu Sahibi EU3
Böyle kötü düşünceleri atın kafanızdan..
Dönem dönem hemen hepimiz çok zor zamanlar geçiriyoruz..benneyaptımki
Hayat acımasız maalesef..
Kimin hayatı dört dörtlük ki?
Çok bunladığınız dönemler dua okuyun,arkadaşlarınızla,ailenizle vakit geçirin...:1hug:
İşinizden memnun değilseniz başka bir iş bakın,mesleğiniz ne güzel,elbet bir yerlerden sonuç çıkar..
Lütfen sabredin..:teselli:

• Konu Sahibi EU3
burdamısınız lütfen konuşalım:teselli:

• Konu Sahibi EU3
Hayattimizda nedense bazi seyler ters gitmeye basladigi zaman hemen buyu mu yapildi nazara mi geldik..vs vs..
Bunlari dusuncegine is hayattinda neden bazi seylerin ters gittigini dusun ve bul onlari cozumlemeye calis..canim...

• Konu Sahibi EU3

merhaba lalecim..gerçekten dediğin gibi bunalımdayım işin kötüsü içimi dökecek kimse yok hastayım ....nişanlım bile sallamıyo artık beni aradım işteydi hastayım dedim ilaç iç geçer dedi... neden ben neden anlamıyorumsenağlamasenağlama

• Konu Sahibi EU3
cnm önce gecmıs olsun unutma her kötu gunun ardında gusel bı gun wardır bak bugun kandıl sabırlı ol dua et cnm bende senın ıcın dua etcem

• Konu Sahibi EU3
Hayattimizda nedense bazi seyler ters gitmeye basladigi zaman hemen buyu mu yapildi nazara mi geldik..vs vs..
Bunlari dusuncegine is hayattinda neden bazi seylerin ters gittigini dusun ve bul onlari cozumlemeye calis..canim...

bulmaya çalışıyorum ama yok hiç bir neden yok ben her zaman kendimi eleştiren bir insanım ama vallahi yok bişey hiç bir iş hayatımda mutlu olamadım....onu bırak nişanlımla bile aram iyi değil...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU3
cnm önce gecmıs olsun unutma her kötu gunun ardında gusel bı gun wardır bak bugun kandıl sabırlı ol dua et cnm bende senın ıcın dua etcem

saol canım:asigim:ama cok kötüyüm hiç bir işimde yada ilşkimde mutlu olamadım ben bıktıım bıktım bıktım:1no2::1no2:

• Konu Sahibi EU3

Bence siz kendinizi iyi hissetmediğiniz için nişanlınızın söyledikleri batmış size.
Adam kötü bir şey dememiş ki..
İlacınızı için,biraz uzanın,uyumaya çalışın..:teselli:

önceden böyle değildi lalecim geleyim yanına iyimisin hastaneye gidelim derdi dk başı arardı şimdi tık yok:çok üzgünüm:

önceden böyle değildi lalecim geleyim yanına iyimisin hastaneye gidelim derdi dk başı arardı şimdi tık yok:çok üzgünüm:

Ama arkadaşım,bilemezsiniz ki...:sm_confused:
Belki onun da size açıklamak istemediği sorunlar vardır..
Onları çözümlemeye çalışıyordur..
Ahhh biz kadınlar hep kendimizde toplanmasını istiyoruz tüm ilginin öyle değil mi?
Oysa hayat bizim tahmin ettiğimizden daha zor..benneyaptımki
Lütfen siz de basit meseleleri büyütüp boşyere zehir etmeyin hayatınızı:teselli:

bencede böyle düşünme dua et bende senin gibiyim ALLAH büyük diyorum şu mubarek günde dua et bol bol

neden ben neden diye sormayin bosuna....
su anda inanin sizden daha büyük sorunlarla ugrasan insanlar var...
dermansiz hastaliga yakalanmis, ne seveni nede sevecegimi kimsesi olmayan, kalacak bir evi, yiyecek asi olmayan milyonlarca insan...
onlari düsünüp halinize sükredin bence...
allah dermansiz dert vermesin...

hayatımızda dönem dönem böyle bunalımlı zamanlar geçiriyoruz malesef
ama önemli olan en az zararla kapatmamız bu dönemleri
bazen kırılıyoruz bazen kırıyoruz
en yakın bulduğunuz kişiden destek almanız çok önemli
umarım yakın zamanda atlatırsınız

arkadaşlar hepiniz haklısınız ama işte benimde bana göre amalarım var...hiç bir iş hayatımda sürekli barınamadım nedeni ise şu iş hayatı cokki yüzlülerle dolu ve bu iki yüzlüleri patronlar seviyo...ben buna katlanamıyorum yalakalık,iki yüzlülük vs.vs bunlar bana göre değil....inanın girdiğim iş yerini kendi işim gibi önemseyip yapıyorum hiçtre hata vermiyorum ama gelin görünki yaranamıyorumsenağlamasenağlamabendemi öyle olsam diye salak salak düşünüyorum...bayrm dönüşü istifamı vercem yoksa kafayı yicem siz ne dersiniz:jeyyar:CADIARZU

biraz hava basacaksın tatlım hepsi bu inan
o zaman seni insan yerine koyuyorlar

İnanın şimdiye kadar hiç kimseden; "Aman ben işimden çok memnunum,müdürüm çok iyi,harika bir iş ortamım var" diyeni duymadım..kaydirigubbakcemile3
Maalesef iş hayatı çok karmaşık..benneyaptımki
Yerinizde olsam diğer banka ilanlarına başvururum,sınavlarını kazandıktan sonra istifa ederim. Evde olmak sizi daha çok bunalıma sokar. Şu anda bile erkek arkadaşınızın basit tavsiyelerini büyütüyorsunuz,evde oturdukça daha çok sararsınız hem arkadaşınıza hem de ailenize..

ben daha iyi bir yerde daha yüksek maaşla çalışmak istiyorum...burda aldığım maaş düşük ve o kadar strese giriyorum sizce cokmu şey istiyorum ne yapayım söyleyin banasenağlama

ben bir aydir normal bir isci olarak matbaada calisiyorum...
azarlaniyoruz yeri geldiginde, makinenin durdugu an bütün bakislar üzerinizde, bir dakika gec gelseniz moladan hesap sorulmaya basliyor...
ama ben hergün sabahin 5inde uyandigimda sevinecek bir seyler buluyorum...
oysa diplomam var elimde kendi meslegimide yapabilirim ama eger ben bu isin saatleri uygun diye bu iste calisiyorum hala okudugum icin...
memnun muyum durumumdan hayir ama sükrediyorum ve sabrediyorum...

bende öyle düşünüyorum lalecim alanım olsun olmasın bu 9 günlük tatili boşa harcamayıp iş bulup istifa vereyim diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…