Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

Canm hep böyle saçma şeylerden yuva yıkılıyor. Konuş tabiiki. Herkes birbirinden bekliyor araya soğukluk giriyor eften puften. Çok sıkıldım ondan sinirlerim gerildi de dışarı çıkın çay içerken kızmadan anlat beklentini. Sonuçta aldatmamis şiddet yok bisey yok. Egolar yüzünden eşler birbirini kırıyor. Sonra asalak biri geliyor baştan çıkarıyor adamı. Adamda bahane hazır. Anlasamiyor uz diyor. Vs.. böyle olaylara itme onu dikkat et. Zaman kötü ve insanlar sadece huzur arıyor. Sen biraz kızmış değilde kırılmış modunda konuş.
ben bu olayı bu dedıkoduyu bana anlatan kızla gorustum onun esıde oradaydı ve bı gece once beraberdık.
beraberdık ya bız gorusuyoruz hala onlarla. kızda bı sasırdı uzerınden 24 saat gecmeden nasıl boyle yapar dun nasıl konustu bıze sasırdım cok saskınım dedı. ama ondan rıca ettım tabı evde olan bıtenı anlatmadım boyle kavga ettık soyle yaptık demedım. ama benım ıcın onemlı olay nasıl gelısmıs zorlamıslarmı benımkını ogren bana don dedım ama bılmem zorlamamıslarsa kız bana bunu soyleyebılırmı.
cok zorladık bız onu deseler ıcım sogucak

bu konuyu hıc konusmamıslar
oyle soyledı
esım onların laflarına benım kadar takılmadı bu bır gercek kı ama ben, bana k.ltak muamelesı eden ınsanların ıcınde oha aslanım benım dedıgım adamın benım kocamın orada olmasını yedıremıyorum bunyeme

Haklısın bende aynı tepkiyi gösterirdim ama daha sakin davranarak eşinle konuşmalısın. Kızdığını değilde üzüldüğünü hissettirmelisin.

Haklısın bende aynı tepkiyi gösterirdim ama daha sakin davranarak eşinle konuşmalısın. Kızdığını değilde üzüldüğünü hissettirmelisin.
üzgünümde zaten yalan değil , özür bekliyorum .
daha sakin kalmaya çalışacağım. birde diyor düğüne gitmicem demedim tabi gider mider diyede dibine girmişssin adamın e git yani ne olacak artık :KK43:

tam empati yapıp ben olsam ne yapardım diye cevap vermeye çalışıyorum ama.

ilk konunuzda da sanırım ben olsam sizin yaptığınızı yapmazdım. Ne bileyimi doğru değil belki ama hiçbir tepkime eşimi ortak etmem. İstemezsem görüşmem o kişiyle, eşim ne yaparsa yapsın. Hatta benim için birileriyle köprüleri yıksa daha sıkıntı hissedebilirim, sanki bir gün pişman olup da hesabını bana soracakmış gibi.

Bu konuya gelirsek; ne hissettiğimi (hala) eşime anlatırım, o kişilerle asla muhatap olmayacağımı, midemin bunu asla kaldırmayacağını söylerim. Herkes kendinden sorumludur. Eşime de derim ki, senin miden kaldırıyorsa elbette görüşmelisin.

Keşke sarhoşken değil de ayıldığı zaman konuşabilseydin.ama anlıyorum seni saatlerce için içini yemiş söyleyeceklerin içinde birikmiş ve patlamışsın. Eşimin çok yakın bir arkadaşı ve eşi de benim hakkımda dedikodu yapmışlardı eşim de benzer tavrı takındı.(dedikodu konusu sizinki kadar ağır değildi) görüşmelerine ses çıkarmadım ama ben hiç görüşmedim.sen bana yapılanı sindirebiliyorsan bu senin midenin genişliği dedim sustum ama onlardan günü geldiğinde kazık yediğinde haliyle ısıtıp önüne koydum lafımı.üzmeyin kendinizi daha fazla siz kendinizi biliyorsunuz ve eşinizle sakince konuşun.

tam empati yapıp ben olsam ne yapardım diye cevap vermeye çalışıyorum ama.

ilk konunuzda da sanırım ben olsam sizin yaptığınızı yapmazdım. Ne bileyimi doğru değil belki ama hiçbir tepkime eşimi ortak etmem. İstemezsem görüşmem o kişiyle, eşim ne yaparsa yapsın. Hatta benim için birileriyle köprüleri yıksa daha sıkıntı hissedebilirim, sanki bir gün pişman olup da hesabını bana soracakmış gibi.

Bu konuya gelirsek; ne hissettiğimi (hala) eşime anlatırım, o kişilerle asla muhatap olmayacağımı, midemin bunu asla kaldırmayacağını söylerim. Herkes kendinden sorumludur. Eşime de derim ki, senin miden kaldırıyorsa elbette görüşmelisin.
oysa ben
eşim için p.ç kurusu diyen bana asılıyor diyen arkadaslarımla görüşmezdim.
belki arkadaşımın sucu olmayabilir belki diyorum , partneri arıza cıkarmış böyle olsun senaryo .
benım evımde huzurum bozuluyorsa ben ne yapayım aydan aya gorusecegım arkadası tadım tuzum kacıyorsa.
sevmekte yurek ıster yanı ben ona anasından babasından vazgec demıyorum kı demedım kı . kaldı kı gorusmedıklerını soyledı ama bellı kı esım degılde cocuk gorusmedıgı aramadıgı ıcın gorusmedıler
dedım ya suanda hıssettıgım tek sey kendımı cok ezık hıssedıyorum. benım sozumu dınlemedı demıyorum ama orada herkes bılıyor bu mevzuları herkes.

ama belkıde kafa yapımı degıstırmem gerek Alys Alys

buarada bı arkadasımla konusuyordum bunları yazmamışsın dedi yazayım

yazıklar olsun sana dedim.bende seni adam sandım başıma getirdim , ben sana bunu yaptım mı yaparmıydım? ben yapmazdım sen yaptın dedim . senin ne işin var orada ya bak su fotografa fotografta elımde acık ıcım almıyor bu ne boyle dıyorum.

evden gıtmeye calısırkende

sanki benimi rezil ettin kendini rezil ettin kim bilir neler konuşuyorlar arkandan dedim. bana mı bı adamlıgın bana mı söküyor bu numaralar , ben herkese tepkımı gosterıyorum dedı ben neden gormuyorum dedım .

birde bana diyor anlamıyorsun benı e ne anlatıyorsun dıyorum cevap yok , anlatacaktım dıyor anlat dıyorum gene bısey yok. ayh sıstım sabah sabah

oysa ben
eşim için p.ç kurusu diyen bana asılıyor diyen arkadaslarımla görüşmezdim.
belki arkadaşımın sucu olmayabilir belki diyorum , partneri arıza cıkarmış böyle olsun senaryo .
benım evımde huzurum bozuluyorsa ben ne yapayım aydan aya gorusecegım arkadası tadım tuzum kacıyorsa.
sevmekte yurek ıster yanı ben ona anasından babasından vazgec demıyorum kı demedım kı . kaldı kı gorusmedıklerını soyledı ama bellı kı esım degılde cocuk gorusmedıgı aramadıgı ıcın gorusmedıler
dedım ya suanda hıssettıgım tek sey kendımı cok ezık hıssedıyorum. benım sozumu dınlemedı demıyorum ama orada herkes bılıyor bu mevzuları herkes.

ama belkıde kafa yapımı degıstırmem gerek Alys Alys

benim birine asıldığımı ima eden kişilere karşı da sinirli olmaktan ziyade sanırım alaycı olurdum, o kadar çok alay ederdim ki, kendinden utanırlardı.
genel beni sinirlendirmeye çalışan kişilere tavrım bu şekildedir aslında, karşıdaki insanı da genelde caydırır, caydırmasa da en azından bana zarar vermez.
Sizin konunuzda eşinizin tavrından çok sizin kendinizi bu kadar üzmeniz, gece boyu uykusuz kalmanız beni üzdü :KK43:

benim birine asıldığımı ima eden kişilere karşı da sinirli olmaktan ziyade sanırım alaycı olurdum, o kadar çok alay ederdim ki, kendinden utanırlardı.
genel beni sinirlendirmeye çalışan kişilere tavrım bu şekildedir aslında, karşıdaki insanı da genelde caydırır, caydırmasa da en azından bana zarar vermez.
Sizin konunuzda eşinizin tavrından çok sizin kendinizi bu kadar üzmeniz, gece boyu uykusuz kalmanız beni üzdü :KK43:
bugun bı toplantıya katılacagım , baktımda aynaya nasıl çirkinim bugün :mad:

Ben de bozulurdum, hani normal bir kadın atışması olsa birbirimizden hoşlanmamış olsak neyse, o zaman tamam biz görüşmeyelim siz erkek erkeğe görüşün derdim ama bu olaydaki gibi bir duruma düşürülsem asla istemem eşim görüşsün, yenilir yutulur değil çünkü, kız olmasa bile en azından o çocuk gelip senden özür dilemeliydi yenge kusura bakma diye, bunu yapmadığı gibi bir de 1.5 sene aramamış etmemiş şimdi nedir yani

çocuk aramadı cünkü kızı seviyor evlenecek niyeti buydu yani , benimki naptı peki kaç senedir beraberiz biz neredeyse kapıya koyacaktı beni yaparmıydı bilmiyorum.
sabah sabah bavuluda bazanın altına soktum ama aksam bıraktıgı yere koymayı dusunuyorum
aksam bırde dedımkı bu bavulumu ben toplucam sımdı butun hayatım boyunca dagılıp dagılıp toparlanmaktan bıktım dedım. anlayana ısyanım degıl ama yeter artık yani

çocuk aramadı cünkü kızı seviyor evlenecek niyeti buydu yani , benimki naptı peki kaç senedir beraberiz biz neredeyse kapıya koyacaktı beni yaparmıydı bilmiyorum.
sabah sabah bavuluda bazanın altına soktum ama aksam bıraktıgı yere koymayı dusunuyorum
aksam bırde dedımkı bu bavulumu ben toplucam sımdı butun hayatım boyunca dagılıp dagılıp toparlanmaktan bıktım dedım. anlayana ısyanım degıl ama yeter artık yani

Böyle çapkın geçinenler zaten birden ayaklanıyo evlencem diye, buldumcuk oluyolar,belki de kız dedi izin verdi yani arkadaşınla görüş ama cute ile görüşemezsin diye

Dedigim gibi normalde ben de takmam ama bu tip laflar edildiyse olmaz yani, ta baştan seninki rest çekmeliydi, ya sevgilinin ağzına ayar ver ya da görüşmem seninle diye

Eşim bu sabah işe gitti ben bu konuyu yazmadan evvel
hıc konusmadan once bavulu karıstırdı cunku ıkı rafını ıcıne sokmustu bıle. uyandım ben ama sesımı cıkarmadım benı uyandırmadan gıttı, bakalım ne yapacak dıye sesımıde cıkarmadım.

normalde demıcem benı sevmese bıze deger vermese onunla evlenmez veya devam ettırmezdım ama dedım ya maco bırı. bende sarhos oldugu ıcın agzından bu kadar rahat cıktıgını dusunuyorum ve dahada kınlenıyorum
bı turlu kabul edemıyorum hem gıtmıs bana desekı ben zorla gıttım ya da gıttım ama ıcım rahat degıldı gene anlıcam hıc bırını soylemıyor. telefonumu fılan kapattım ben aksam 7.30 gıbı eve gelecek bu konuyu yenıden mı acmalıyım benmı acmalıyım saglam bı ozuru hakedıyorum sınırım tepemdeyım yanı.

buarada o cocuklardan hesap soran malesef kayınvalıdem oldu onlar mahalleden komsular ve cocugun ablasına bır daha bızımkıler hakkında konustuklarını duymucam demıstı . sınırım bozuluyor ben kadın halımde daha fazlasını yapardım nasıl yapamaz çözemiyorum. suanda takıldıgım nokta evlılık bıttı konusmasında cıddı mı? ve gerı donuyorum bana bunu nasıl yaptı.

hep aynı seylerı yazacak gıbıyım bugun

Bavul mu topladi bi de gidio gibi anlamadim?

Bavul mu topladi bi de gidio gibi anlamadim?
tabı tabı actı bı bavul ıkı rafını ındırdı asagı sonra bende tuttumkolundan sen napıyosun ya
hayır ben mutsuz olsak bılmezmıyım ben yahu?
Yani tahminim bunu benı bastırmak ıcın yaptıgı bunu tercıh etmem ama cıddı olup olmadıgınıda bılmıyorum
telefonum kapalı acmıyorum en azından ozur dılıyodurda bılmıyorsundur dıyorum kendı kendıme

tabı tabı actı bı bavul ıkı rafını ındırdı asagı sonra bende tuttumkolundan sen napıyosun ya
hayır ben mutsuz olsak bılmezmıyım ben yahu?
Yani tahminim bunu benı bastırmak ıcın yaptıgı bunu tercıh etmem ama cıddı olup olmadıgınıda bılmıyorum
telefonum kapalı acmıyorum en azından ozur dılıyodurda bılmıyorsundur dıyorum kendı kendıme

Sana dedim o uyanmadan sen topla koy diye :) sen durduracaksin o da bi aciklama yapmak zorunda kalmayacak akli sıra.

Sana dedim o uyanmadan sen topla koy diye :) sen durduracaksin o da bi aciklama yapmak zorunda kalmayacak akli sıra.
ıste ben konuyu actıgımda o gıtmıstı 6'da evden cıkıyor :) tövbe tövbe bıde gıderse harbıden korkarımda yanı
hos nereye gıdecek kaynanam alırmı adamı gerısın gerıye yollarda
goze alamadım bu sebeble bunu yapmasını

Cute iyi kızsın hoş kızsın da kısa öz yazsan da detaylarla ve link minkle uğraştırmasan süper olacak
Neyse üşenmedim okudum kısmen de olsa
Eşin çok geniş af edersin ama bu böyle
Kayınvaliden bile tepki vermiş eşin hala üstünü örtüp kankicilik oynuyo

ıste ben konuyu actıgımda o gıtmıstı 6'da evden cıkıyor :) tövbe tövbe bıde gıderse harbıden korkarımda yanı

Bence hicbir tepki verme artik tamamen umursamaz ol. Umursamazliginla delirt onu. Gidiyosa da gitsin benim lafimi dinlemedikten beni millete ezdirdikten sonra dursan nolcak sanki de. Birak o düşünsun. Iki sümüklüyü tercih etmis. Onlara sarılır artik :) maksimum bir hafta veriorum döner rahat ol.

Hem suçlu hem güçlü
Bi de bavul mu topluyo bırak toplasın
Hala kendi vazgeçer ya da döner demiyorsun da kaynanam geri yollar diyorsun ( demek ki eşini biliyorsun )
İyi ki kaynanan yapıcı bir kadın
İlk olayda da kaynanan tepki vermişti oğlu verceceği yerde

cute

kızma bana ama ben halen bu kadar büyüyecek bir olay göremedim

ilk konunu zamanında okumuş ama sonra yazmamıştım

klasik yeni sevgili tripleri bunu mu büyüttün diye düşünmüştüm

ben hala eşinin neden adamla ilişkisini kestiğini anlamadım

zira burada bir çok kız var o kız gibi davranıp alkış alan gençler böyle diyorum ben

sen nasıl benim sevgilime yorum yaparsın!!!!!!!!!!! diye çemkiriyorlar

bir de sanal ortam ne kastettiği de anlaşılmıyor yüz yüze gülerek sen becerememişsin X poz vermeyi vs desen kız da alınmazdı ama sanalda o kendince yorum yapmış

bu olay büyümüş de büyümüş kv eşin vs herkes girmiş işin içine

eşin de yıllarca senin sözünden çıkmamış benim eşim bunda ne var der geçerdi kızla görüşmese bile adamla ilişkisini bu sebeple asla koparmazdı

neyse dün öğrendiğine göre de eşin zaten basit bir özür bile dilemedi deyip de küsmüş karşı tarafa bence de haklı

abi bizim kız senin hatuna abuk sabuk laf etmiş kıskanmış herhalde kusura bakmayın takmayın onu dese olay tatlıya bağlanacak

akşama gelinc ede grup içerisidne insanlarla gaza gelmiştir, küslük bitsin vs demişlerdir

sana doğru söylemiş vs vs

üzülmüşsün bunda da kendi pencerenden bakınca haklıısn ama bu kadar kendinizi yıpratmaya değmez gibi

yorumumda objektif olmaya çalıştım

sen duygusal birisisin, kırmak üzmek gibi bir niyetim yok bunu tekrar yazayım ama bu konuyu çok da büyütme

gül diye de bir şey anlatayım

telefon sapığı dadandı; eşime şu arayınca aç konuş bir şey de dedim

git savcılığa ver dedi; yanımda çalışan adama dedim, ver ben onla konuşurum dedi.

adam bir daha aramadı

eee eşim arkamda durmadı; açıp hemşerim senin benim karımla derdin en bile demedi

ama bu da onun tarzı saçma polemiklere girmek istemiyor

X