Bana bir yol gösterin lütfen 🙏

Arkadaşlar ben de cok kararsızm yumurtam cok az çıkıyor 3 deneme oldu gazi üniversitesine aslında çok memnundum ilkinde yumurtalar boş çıkmıştı 2. De 1 yumurta çıktı ve kaliteli olarak 3. Gün transfer yapıldı tutmadı 3. De 2 yumurtam olmuştu o kadar sevinmiştim ama dollenmemis çok moralimiz bozuldu artık merkez değiştirmeliyiz dedik. Eşim 1 kez daha deneyelim bırakalım diyor ona da çok üzülüyorum 37 yaşındayım daha önceden 2 kez doğal gebelik var çeşitli sebeplerden kaybettik şimdi merkez arıyoruz ama çok kararsızım anatolia Hakan yaralı memorial aygul demirol novaart Mehmet erdem düşünüyorduk. Ama herkes Berfu hoca Tolga hoca gogsan hoca yazmış kafam çok karıştı yardımcı olacak olan var mı ? Ne yapsam bilemiyorum.

Sonuc nasil peki kav yumurta toplanip kaci dollendi sizde ki problem neydi birde takviye vermismiydi tedavi oncesi
Benim amh düşük. (0.4) İlk defa 4 yumurta toplandı. (Önceki denemelerimde 0.8'i ve 2 yumurta elde edebilmiştik.) Yumurtalarımın ikisi olgun çıkmadı. 2 tane döllendi. 5. Güne 1 adet iyi embriyo kaldı hatta ben genetiğe göndermek istedim, hoca gerek duymadı. Yaşım 34 rahimin anatomik yapısıyla ilgili de problemlerim var. (Daha önceki 2 denememde bunu göz ardı etmişler maalesef) Hocam sonra ameliyathane ortamında historoskopi yapıp geçici menopoz ile rahmi 3 ay dinlendireceğiz. Bütün bu süreçlerden sonra olumsuz olabilecek duruma karşın tekrar yumurta bulmamız zor olabilir dedi. O yüzden kasım ayında yumurtaları iyi görürse bir toplama daha yapacağız. (İlla 2. defa toplayalım demedi kararı bana bıraktı.) Şuan için beklemedeyim. Hoca her ihtimali değerleniyor.

Ben 2 defa Göğşen hocayla denedim. Göğşen hocanın tarzı, minimum maliyetle maksimum fayda sağlamak. Ekstra yapacağı bi işlemin, vitaminin vs. yerine o maliyete bir daha tüp bebek yaparsın diyor. Başta çok kafama yatmıştı bu düşüncesi ama negatif denemelerinde psikolojik olarak bir maliyeti olduğunu fark ettim :) Tabi ki o bir doktor, bir anne adayı kadar duygusal bakamıyor olabilir. O yüzden kötü diyemem. İletişimi size vakit ayırması güzel. Tüp bebek maliyeti piyasaya göre çok çok uygun. Aynı yerde aynı sonucu alınca değiştirmeye karar verdim. Size de şiddetle değiştirmeyi öneririm. Burada tolga hocanın hastalarıyla konuştum. Ona karar verdim. Tolga hocanın tarzı ise her şeyi yapalım, tüm faktörleri değerlendirelim, ihtimale kalmasın bir kere de bitirelim bu işi. Bana gittiğimde zor bi hasta olduğumu ama imkansız olmadığını söyledi. Seni hazırlayacağım hemen transfer yapmam dedi. Sana bir defa transfer yapacağım ve yaparsam bil ki hamilesin dedi. 2 olumsuz denemeden sonra hatta Temmuzdu ikinci deneme ve hiç yumurta elde edememiştik. Tolga hoca ciddi bir umut oldu. Henüz sonuca ulaşmış sayılmam ama ilk defa içimde kötü bir his yok. 1 adet iyi kalite (daha önce hiç olmamıştı) embriyom var. Şimdi yanına 1 tane daha arıyoruz :) Maddi olarak Göğşen hocanın çok üzerinde. Ben artık denemek istemediğim için son şansımı bu şekilde tüm gücümü kullanarak değerlendirmek istedim.

Ay cnm kusura bakma zaten yazmissin amh dusuklugu diye insallah guzel sonuc alirsin en azindan 5.gune gidebilmis

Ben de artık psikolojik olarak çok yoruldum nokta atışı olsun istiyorum. Evet kimine göre daha 3 deneme bir şey değil ama hem yaşın geçiyor olmasi hem yumurtanın az cikmasi daha önceki gebelik kayiplari beni çok yordu. Çok teşekkür ederim Tolga hocayı da değerlendireceğim umarım hepimiz için artık sonuca ulaştığımız son denememiz olur ve evlatlarımıza kavuşuruz sağlıkla

Bende çok fazla Dr ve klinik gezmiş biri olarak novaart ı kesinlikle tavsiyemotivasyon artırıcı.son 3 tedavimi burda oldum şua transferim yapıldı tutmazsa yine burda denerim. Özellikle Ahmet hocanın insancıllığı motivasyonunu artırıyor.tam bir f/p kliniği

Tedavinize devam ettiniz mi farklı bir merkezde ? Bende şuan sizinle aynı durumdayım malesef

Tedavinize devam ettiniz mi farklı bir merkezde ? Bende şuan sizinle aynı durumdayım malesef
Çok da vakit kaybetmeden novaart a Ahmet erdeme gidin derim.çok konuşmaz ama işinin ehlidir.paracı değil asla gereksiz hiç bir şey de yapmaz asla Çukurambar da yerleri.ikiz drlar Mehmet Erdem var bir de. Ama Ahmet hoca biraz daha babacan açıkcası.

Çok da vakit kaybetmeden novaart a Ahmet erdeme gidin derim.çok konuşmaz ama işinin ehlidir.paracı değil asla gereksiz hiç bir şey de yapmaz asla Çukurambar da yerleri.ikiz drlar Mehmet Erdem var bir de. Ama Ahmet hoca biraz daha babacan açıkcası.

Gerçekten iyi mi iki düşük yaptım Ahmet erdeme gitmeyi düşünüyorum

genart ve grs hakkında bilginiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…