Bana bir yol gösterin lütfen 🙏

Glutatyon nedir acaba birde ne vitamini verdi acaba sigara için ayrı mı, sigarayı bırakmış miydiniz öyle mi pozitif oldu

Ankara a life hastanesi, embrıyolog semra sertyel. Labaratuvarı iyi..
Orada tedavı olmadım.. sadece hastaneyı duydum hocayı duydum. Yazınızı okuyunca burayıda arastırın diye yazdım. Geçmiş olsun

Glutatyon nedir acaba birde ne vitamini verdi acaba sigara için ayrı mı, sigarayı bırakmış miydiniz öyle mi pozitif oldu
Bu takviyeleri 2 ay boyunca uygularım glutatyonu da haftada bir damar yolundan aldım doktor sigarayı bırak dedi ama ben bırakmadım doktora da söylemedim tabi transfere kadar içtim ona rağmen pozıtıf geldi

Bu takviyeleri 2 ay boyunca uygularım glutatyonu da haftada bir damar yolundan aldım doktor sigarayı bırak dedi ama ben bırakmadım doktora da söylemedim tabi transfere kadar içtim ona rağmen pozıtıf geldi
Teşekkür ederim takviye dediğiniz hangi vitamin di acaba

İstanbul'u düşünürseniz benim doktorum Cem Demirel'i öneririm, 2. denememde hamile kalmıştım.

Eğer istanbulda düşünürseniz bruksel tüp bebek merkezinde prpf. Sabri Cavkaytar tavsiye ederim. Bahçeciden oraya geçti. Gittiğiniz hadtanede doktor ve labaratuar önemli. Bu merkezde doktorlarda labaratuar iyi. Rabbim hepimizi sevindirsin

Merhaba. Siz brüksel tüp bebek merkezinde mi tedavı gördünüz? Persembe günü ön görüşmeye gideceğiz. Eşim azosperm. genelde tese ameliyatı diyorlar

Öncelikle histeroskopi neden isteniyor onu belirtmemişsin polip mi vardı rahmin önemli yerinde hamileliğine engel olan yoksa başka birşey mi bendeki polip çok küçüktü yine de alalım belki o engel oluyorduk dedim ben de histeroskopi oldum hatta ameliyat sırasında doktor görememiş bile o kadar küçük o bölgeyi kazımış rahime çizik atıldı yani ve işlem sonucunda polipin alındığı da tespit edildi sonrasında tüp bebek tedavisi oldum başka yerde başarısız oldu tutmadı vitaminlere devam ederken artık yeter bu kadar vitamin dedim doktorum da tedaviden 2 - 3 ay sonra kendiliğinden hamile kalan hastalar oluyor dedi ve öyle oldu ben ona nedense hep inandım çünkü siz de ümidinizi umudunuzu kaybetmeyin ben kendiliğimden hamile kaldım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Benim de önce eşimde sorun vardı sonra onu tedavi ederken benim amh düşüyordu yaştan dolayı impryl kullansın eşiniz biz ondan önce promen k prowomen k gibi vitaminler de kullandık karı koca ama en iyisi impryl miş erkekler için yediklerinize dikkat edin benim de 2 yumurtam gelişmemişti tek embriyoyla transfer oldum ilaçlarınızı düzenli kullanın kafaya çok takmayın inşallah olur

Merhaba. Siz brüksel tüp bebek merkezinde mi tedavı gördünüz? Persembe günü ön görüşmeye gideceğiz. Eşim azosperm. genelde tese ameliyatı diyorlar
Merhaba sizdeki durum bizdede mevcut görüşmeye gittiniz mi nasıl bir yol izlendi yardımcı olabillirmisiniz? Bizde görüşmeye gitmek istiyoruz ama hemen ameliyat derler diye biraz çekiniyoruz açıkcası

Merhaba sizdeki durum bizdede mevcut görüşmeye gittiniz mi nasıl bir yol izlendi yardımcı olabillirmisiniz? Bizde görüşmeye gitmek istiyoruz ama hemen ameliyat derler diye biraz çekiniyoruz açıkcası
Maalesef gidemedik. Eşim işten izin alamadı.
Gidip görüşün bence ameliyat deseler bile oluo olmamak size bağlı

Bahçeci Berfu demir haklında yorum yapabilecek arkadaşlar varmı ? Labarotuvarı nasıl doktor ilgilimi ?
Ankara'da sürekli yanlış doktor secimlerimden dolayı zaman kaybetmiş birisi olarak Berfu hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum. 3. Tüp bebek denememizde pozitifi gördük çok şükür. Öncesinde 4 ay civarı Akdeniz diyeti ve spor uyguladım sonrasında transfer oldum.

Karşınıza galiba gerçek uzman kişiler cıkmamıs benim eşime varikosel dediler ameliyat olmazsa cocıgub olmaz drdiler güven hastanesine gittik yeniden muayene ettiler temiz çıktı bizde zaman kaybetmeyelım die orda tüp bebege basladıık nafiye hoca var güven hastanesinde bana iyi geldi memnunum

Bahçeci Berfu demir haklında yorum yapabilecek arkadaşlar varmı ? Labarotuvarı nasıl doktor ilgilimi ?
Oraya bakın nova tüp bebek merkezine bakın anatolia tüp bebek merkezine bakın birde güven hastanesi tüp bebek var oraya bakın hepsiyle gidin görüşün kararınsiz verin

Anlara tüp bebek merkezidr hep iyi die duydum

Tolga Ecemiş ile görüşmeniz tavsiye ederim. Toplamda 3 kendisinde ilk denemede pozitifi gördüm, ilk iki tedavimde 3. Güne giden 1 embriyo zor bulunurken ki oda orta kalite kendisinde 12 adet 1. Kalite embriyo elde edildi 5. Güne gitti, çift transfer oldum 20 aylık bir oğlum var şuanda 10 adet 1. Kaliteli embriyom beklemede

Teşekkür ediyorum. Pozıtıf sonuç aldınızmı
Merhaba,başlığınıza denk geldim ve yazmak istedim. Bahçeci'de Berfu Hoca'da tedavi olmuş ve bebeğini kucaklamış biriyim.Berfu hocaya dua etmediğim zaman yok.Tedavi öncesinde kilo vermem gerekiyordu verdim ve o şekilde tedaviye başladık.Sonrasında Berfu hoca hep çok net olarak bizi bilgilendirdi.Oğlum şu an 2 yaşında.Merkezde 5 tane daha embriyom dondurulmuş şekilde bekliyor.Benden sonra yine tavsiyemle bir iki kişi daha buradan gitti ve onlar da bebek sahibi oldu.Aradan zaman geçti ama merkezxeki sistemler değişmiş midir bilemem ama doktoru kesinlikle tavsiye ederim.Dilerim en kısa zamanda mutlu haberler alırsınız.

Merhaba tolga hoca yumurta toplamayi nerede yapiyor ve takviye vermis miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…