Bana bir yol gösterin lütfen 🙏

Herkese merhaba🌸 bana bir yol gösterin lütfen 🙏 hikayemı anlatayım kısaca 5 senelik evliyim, evliliğimizin 1. Senesinde eşimin sperm sayısının düşük olduğunu öğrendik, ek takvıyelerle biraz yükseltebildik sadece morfoloji 1-2 arası yükselmedi. 2020 kasımda hsg çektirdim sonuç temiz arkasına bir aşılama yaptırdık, sonuç negatif.

Aradan 1 sene sonra tüp bebeğe başladık. Ankara memorial Aygül Demirola, 13 yumurta 4. Güne giden 7 embriyo ilk taze transfer sonuç negatif. Aradan 2 ay sonra histereskopı yapıldı, 2. Transfer hazırlığı çift embriyo 1i tuttu 8 haftalık kalbi durdu genetik temiz geldi. Aradan yaklaşık 1 sene sonra tekrar transfer hazırlığı yaptık sonucu bugün öğrendik negatif. Totalde bu transferimde 4 embriyom vardı 2si transfer oldu , 2 tanesi istenilen seviyeye gelmedi imha etmişler sözde 4 tane çok kaliteli embriyomuz vardı. Gerek doktor gerek embriyolog bana bu sefer çok umut verdi hatta doktor bu sefer seni doğurtcaz dedi. Bende kesin tutar ümidiyle çok sevindim umut satıldı ne yazıkki. Bu Transferden 2 ay önce gittik histereskopi istersen yapalım dedi kararı sana bırakıyorum dedi. Bir doktor bunun kararını nası bana bırakabilir. Yapmak gerekiyorsa yap. Sözde bana çok kaliteli 4 embriyon kaldı demişti. Bende dedim bu sefer histereskopi olmayım geçen sene zaten oldum, eğerki bu tutmazsa diğer embriyolara transfer olursam o zaman olurum ama embriyolar imha edildi dendi. Benim şimdi elim boş 25 yaşındayım belirli bir sorunumuzda yok morfoloji düşük diye düşünüyordm ama doktor tüp bebekte gereksiz olduğunu söyledi.
Bana ankarada tedavi olup yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ?

Merhaba onceljkle insallah tez vakitte hamile kalirsiniz. Başarısız olan denemeler hepsi Aygül hocayla miydi?

Tolga Ecemiş ile görüşmeniz tavsiye ederim. Toplamda 3 kendisinde ilk denemede pozitifi gördüm, ilk iki tedavimde 3. Güne giden 1 embriyo zor bulunurken ki oda orta kalite kendisinde 12 adet 1. Kalite embriyo elde edildi 5. Güne gitti, çift transfer oldum 20 aylık bir oğlum var şuanda 10 adet 1. Kaliteli embriyom beklemede

X