Bale günah mı?

Deli mi bu adam? Hiç anlamadınız mı böyle olduğunu? Arkadaş çevresi etkiledi belki de. Bu kadari fazla. Bebeğinizin güzel anlarını paylaşmamak çocuğun güvenliği için olmalı. Etraf manyak sapik kaynıyor çocuğumu paylaşmıyorum ben de mesela. Fakat o dengesizlerden biri olma yolunda ilerliyor eşiniz.

Atatürk deyince benimde tüylerim kalkıyor, ama tek farkla büyük saygıdan. Atatürk kırmızı çizgim.!
Hem avuçiçi kadar çocuk ne günahı ya. Balede yapsın her alanda da olsun. Bunlarda hiçbir sakınca yok.

Çocuk için çok üzüldüm. Ben böyle yaratıklarla aynı ülkede yaşamayı eziyet olarak görüyorum. Çocuk bu adam tarafından büyütülecek. Gel de isyan etme, ben neden böyle bir ailede doğdum diye üzülme. Yok hakime rüşvet verirmiş, çocuğu kaçırır göstermezmiş.. hep aynı teraneler. Hiçbi halt yiyemez. Tartışma anında al bi ses kaydı, tam tartışırken çaktırmadan aç ses kaydını, yap bi suç duyurusu, çocukla tek başına şahsi münasebetin tehlikeli olduğunu savunsun avukatın sonuna kadar, sunsun delilleri, dinlensin tanıklar. Yap elinden geleni, bu adamın büyüteceği çocuktan dünyaya hayır mı gelir, yazık.

Atatürk dert oluyor bitmiyorlar bizim cezamiz belamizda bunlarla sinanmak iste. Bu arada dogru soyluyor isterse cocugu alabilir bunlarda oyle güç var yani.ilahi adalete vicdana merhamete kalsa normalde cocuk annende senindir ama bunlara kalmiyor karar malesef

Asıl ruh hastası ta kendisi. Böyle yobaz insanla aynı evde yaşamaya nasıl katlanacaksınız çok üzüldüm mutlaka bi avukatla görüşün ve en kısa zamanda vurun tekmeyi. Adamın zihniyeti bozuk asla düzelmez böylesi. Allah yardımcınız olsun. İnşallah kurtulursunuz.

Konu fake gibi geldi belliki sinir uclarimiza dokunulmakta istenmis olabilir ama olsun ben icimde kalmasin diye ustte yazdim. Gercekse konu boşanmaya bak. Gercek degilse biraz kanal dehistirip gercek gundemiz izleyin beyniniz yerinize gelsin. Bknz: dunku olaylar yeter

Bakıma muhtaç çocuğu senden hiçbir şekilde alamaz, neden kanıyorsunuz buna. Hakime rüşvet verecekmiş, versin de suç duyurusunda bulun hakim de bulsun ebesini. Hem nereden biliyor hakimin rüşvet kabul edeceğini. Ayrıca velayet kararını hakim veriyor sayılmaz, sosyal hizmetler görevlisi sizinle görüşme yaparak rapor sunuyor mahkemeye, hakim raporda uygun görüleni yazıyor. 11 12 yaşına kadar velayet babaya verilmiyor, o yaştan sonra da çocuğun isteğine bakılıyor.

Bunlar yüzünden boşanmaktan korkuyorsan boşuna korkuyorsun, bas tekmeyi.

o zaman bir siktirsin gitsin. Bu ne ya. Banlanacaksam da banlanayım gerçekten nefret ettim bu dünyadan. Günlerdir yaşadıklarımızın sorumluları da eşiniz ve zihniyetindekiler. Allah belalarını versin gerçekten keşke yok olup gitseler.

İ
E o zaman konuda belirtin öldürülmekten korkuyorum diye. Böyle bir şey yazmamışsınız. Buna yapılabilecek bir şey yok ne yazık ki. Bu ülkede yaşayan bir kadınsanız işiniz sadece dualara kalır.

Bu adam yeni evliyken kendini belli etmedi mi? Çocuktan sonra mı değişti böyle?

O gün kediyi götürmesine izin verdiniz yani ilk evladınızdan geçtiniz ya o adam o sınırı o gün aşmayı başarmış.... Yeri göğü birbirine katarım kedime elini sürecek olanın ellerini kırarım, siz her şeye pısıp oturmuşsunuz şimdi böyle... yolları siz açmışsınız adama... Üstelik Atatürk düşmanı bunu da saklamış olamaz, öyle güçlü bir nefret saklanmaz çünkü. Atatürk'e düşman olmayı becerebilen bir adam size neler neler yapar aklınızı başınıza alın ve boşanın. Yok yakamdan düşmez falan yok öyle bir hikaye sert, sağlam duracaksınız ve bu adamı hayatınızdan atacaksınız başka yolu yok bunun

Bir insanın bu kadar cahilliğine bir süreliğine katlanabilmem için Ünal ailesi kadar parası olması gerekir.
Yoksa dehle gitsin ömür mü geçer bu dangalaklıklarla?

Iste bunun delilin ispati almadan evden ayrilmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…