Balayında Bir Koca Böyle Yapar Mı?

son durum ne oldu acaba?
inş barışmışlardır.

tatlım senin arkadaşın az bile yapmış oldukça iyimser yapım vardır ama bu affedilemeyecek kadar kötü bir davranış bu arkadaşın yıllar sonra balayı olarak bunumu hatırlayacak balayı ilk gece ne demek ya bunu anlayamayacak kadar şuursuz duyarsız bir eşi var çok üzüldüm tatlım bu adam senin arkadaşını çok üzer sakın o adama boyun eğmesin sakın onun eşi çok düşüncesizmiş ya çok hatasını anlayıncaya kadar bence evine dönmesin kocası hatasını anlayaıp özür dilesin yalnız kalsında aklı başına gelsin inşallah özür dilememiştir arkadaşın kocasından...

arkadaşın tepkisinde haklı ama keşke olay bu boyuta gelmeseydi aileler duymasaydı.erkeklerin çoğu kadınlar gibi ince düşünmez eminim eşi ne var iki saat arkadaşlarımı görsem bu sorun mu yapılr diye düşünüyordur biz kadınlar daha duygusalız daha ince düşünüyoruz işte bu noktada sorun çıkıyor artık olan olmuş arkadaşın tepkisini belli etmiş bundan sonra geri adam atması doğru olmaz eşi ondan özür dilemeden eve dönmesin bence

ayol 33 yıllık kadınım niye kadın düşmanı olayım :KK37: herşeyi gayet iyi anladığımı düşünüyorum...zarardan dönmek kısmına okey ama bazı arkadaşların "helal,yürü be koçum kim tutar seni" vari yorumlarına çok ama çooookkkk teşekkür etmesi ilginç geldi bana...ayyy! niye uzatayıp gidip yatıcam...ben sadece küççücük şeyden koccaman sorun çıkarmış diye üzüldüm nacizane fikir vereyim istedim...bizim kk lı kızlarda gurur abidesi,yakarım yıkarım havaları...daha ilk günden taviz verme falan,ne tavizi ayol...daha büyük kavgalarını düşünemiyorum bile...arkadaşın bu akılla giderse askere,çok çabuk alır teskere...benden söylemesi...

33 yıllık kadınım derken, evliliğinizden sonrasını mı kastettiniz?
bir kadının bekaretinin olduğu hal ve bekaretin bozulması sonrası için kız ve kadın olarak iki kelime türemesine yol açan, kültürümüzün yoz halinin ne de güzel örneğisiniz o zaman. .. yaşında kadınım ya da .. yaşındayım diyeceğinize evlilikten sonrasını alıp 33 yıllık kadınım demişsiniz. demek ki cinsiyetinizi bulmak için evliliği beklediniz, evlenmeden önce hermafrodit miydiniz acaba?

avatarınızda sebebi hayatım kızlarım yazmışsınız. kocanız hiçbir şeyiniz demek ki. evliliği de ilişkiyi de ne kadar iyi bildiğiniz belli. sizin gibilerin dili sadece hemcinslerine ve mağdurlara uzar. sizin gibiler kadınlığı küçülten. o nasıl yaranacağınızı şaşırdığınız erkekler en ufak bir şeyde hemen kenetlenirler. sizin gibi kadınlar da hemcinslerini nasıl alaşağı edeceklerini hesaplarlar sürekli.

33 yıllık kadınım derken, evliliğinizden sonrasını mı kastettiniz?
bir kadının bekaretinin olduğu hal ve bekaretin bozulması sonrası için kız ve kadın olarak iki kelime türemesine yol açan, kültürümüzün yoz halinin ne de güzel örneğisiniz o zaman. .. yaşında kadınım ya da .. yaşındayım diyeceğinize evlilikten sonrasını alıp 33 yıllık kadınım demişsiniz. demek ki cinsiyetinizi bulmak için evliliği beklediniz, evlenmeden önce hermafrodit miydiniz acaba?

avatarınızda sebebi hayatım kızlarım yazmışsınız. kocanız hiçbir şeyiniz demek ki. evliliği de ilişkiyi de ne kadar iyi bildiğiniz belli. sizin gibilerin dili sadece hemcinslerine ve mağdurlara uzar. sizin gibiler kadınlığı küçülten. o nasıl yaranacağınızı şaşırdığınız erkekler en ufak bir şeyde hemen kenetlenirler. sizin gibi kadınlar da hemcinslerini nasıl alaşağı edeceklerini hesaplarlar sürekli.

vaybee ne sözz amaa... agzim aci acik kaldi:KK53: dogru söze ne denir..

o zaman ne diyelimmm gel teskere gel teskere bitsin bu cileee :KK53::KK53::KK53: hanimlar yaa herkes kendine göre hakli ama burda hanimcagizz yardim edin demis elestirin dememis olan olmus artik zararin neresinden dönülürse kardir...

Biz eşimle kemerde balayı yaptık.
Orda bir arkadaşı vardı.Görüştük tabi eşiyle beraber.Ben kızmadım.Normal birşey.

Fakat, arkadaşını yalnız bırakması, erkek erkeğe takılması son derece yanlış.

Bende olsam aynı şeyi yapardım.Damarımızda var boyun eğmemek :)))
Çokta fevri davranmasaydı geri dönmeseydi.
Otelde bekleyip orda konuşup halletseydi durumu.Böyle çok daha büyüdü.
Bencede çok sinirlidir eşi.
Nasıl başlarsa öyle gider.Gereksiz bir hareketti.

Eşine nasıl davranacagın konusuna gelirsek, bence onu orda terkettiğin için özür dile. O da senden özür dilesin.Yapacak başka birşey yok.Eften püften sebepten ayrılmak olmaz.
Erkekler ince düşünemiyor ne yazıkki.

ne dersek diyelim evliliğin başlarında böyle fevri davranışlar oluyor.bir de ilk baştan ipleri sağlam tutayım telaşıyla bu tip yanlışlıklar veya aşırılıklar yapılabiliyor malesef.ahan da kendimden biliyorum.ben bu kızın yerinde olsam eve dönmezdim aileyi de aramazdım,gitmesine çok sinirlenirdim ama belli etmeden "iyi o zaman sen git,ben de biraz barlara takılırım" derdim ve süslenmeye başlardım.bunun üzerine ya gitmekten vazgeçerdi ya da beni de götürürdü,kıskanırdı çünkü.

haa ama "hayır ben gezeceğim,sen otel odasına tıkıl"derse de o zaman gerçekten suçlu olurdu ve bu yapılanı gerçekten hakederdi.çünkü art niyetli olmaya bilir,belki sadece düşüncesizlik etmiştir.

yalnız şu da var arkadaşına mutlu bir haber vereyim;kocasının gözünü korkutmuştur.çünkü geri dönmesi hakikaten cesaret işi.dönecem deyip dönmese ezik bir duruma düşecekti.en azından bundan sonra eşi adımlarını iki kere düşünecektir.

Son düzenleme:
Bence kız iyi yapmış,ama kendini bırakmasın,dik dursun,ama fazlada diklenmesin kocasına,zaten yapılabilecek en dik olayı yapmış,bıraksın kaynı konuşsun kocasıyla,kocası belki biraz sakinleşir,kocası gelincede uzatmadan alsın eşyalarını dönsün evine,uzatmasın,konuşmasın..evlerinde arayı ısıttıktan sonrada,men dakka dukka desin yani eden bulur,sen bana kul olucaksınki,ben sana köle olucam desin.biz artık aileyiz,sen evin reisi olarak beni bırakır gidersen,sonucu bu olur desin,
(bu arada kız harbi gözü karaymış:)

Kızlar frizyadanda arkadaşındanda ses yok,bu sinirli koca gelip de bi hışımla bu kızlarımıza bişimi yaptı acep?
Frizya arkadaşım merak ettik bi ses ver.

ilk 2 sayfasını okudum.arkadaşınız daha büyük olaylara çanak tutmuş resmen.ya bu işin sonu ayrılığa kadar giderse ne olacak peki? kaç yıl sürdürmüşler ve evlenmişler.balayını zehir etmemeliydi bence.sanırım yaşı küçük düşünmeden fevrice davranmış arkadaşınız.ben de yıllardır görmediğim arkadaşlarım olsa gittiğim balayında 1 saatlik de olsa görmek isterim.odadan hiç mi çıkılmayacak balayında.bunu erkekler yapsa özgürlüğümüzü kısıtlıyor diye konu açarız burada.kusura bakmayın ama arkadaşınız eşine anlayışsız davranmış ve işi inada bindirmiş.eşim beni balayında terketse zor affederdim herhalde....

Son düzenleme:
bende olsam aynı seyı yapardım bıde ona boyun büküp gelmesınımı beklıcektımm

ohhh cok guzel yapmıssın yüz vermıcen bu ere mılletıne

Son düzenleme:
Balayinda boyle birseyin yasanmasi cok kotu. Ve daha yeni evlisin amacin orada birlikte bir tatil gecirmek evli olarak. Bunu degerlendirmek varken sen git arkadaslarinla gorus birde samimi olmadigi insanlarla ne alaka hic anlamadim. Cok buyuk bir yanlis. Benim basima gelseydi belki o arkadas gibi kalkip geri donmzdim tek basima ama mini barda nekadar yiyecek icecek varsa oturup hepsini yer icerdim. Hotelden cikista da kol gibi faturayi oderdi. Oh olsun derdim.

bence yalnız konuşmasınlar daha kırıcı olabilirler, yada kocası siniri karısından çıkarabilir. kayınbabasının evinde konuşsunlar, onlarda kadına arka çıkar en azından.

bahsedilen konum,durum normal alalade bir tatil değil..Bal ayı, kavga-gürültü-kırılma ayı değil..Uzun zamandır beklenilen bir birleşimin paylaşımınn tatlı geçirilecek,en güzel hatırlanacak zamanları..Birbirlerini bir olarak tanıma zamanının tatlı kaçamağı..elbetteki konuu sahibesinin arkadaşı kırılmakta,gücenmekte çok haklı..Bu beraber geçirilecek zamanda başka birilerinin araya sokulması-bayanın yalnız bırakılması hiç hoş bir davranış değil..Bayanında elbetteki valizlerini toplayıp dönmüş olması doğru bir yaklaşım olmamış ama o üzüntüyle öyle karar vermiş..Doğru olan bir hareketi eşyalrını toplayıp kendi annesine gitmemiş eşinin ailesinden yardım istemiş.Bence bayan pişman olduğuna göre eşi çoktan yaptıklarından pişmanlık duymuştur.İnşallah herşey yoluna girmiştir bu ilk ve son ayrılığınız olsun güzel mutlu günler sizlerle olsun..

X