balayı

Ftsftm

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
352
20
merhaba
denızı sırf kum . suyu sığ olan ve denıız ruzgarlı olmayan bır otel yada tatıl koyu onerebılır mıısnız. antalya tarafları tercıhımızdır..
acentanıza gıtmeden once netten ıyıce resımlerıne bakıp arastırmek ıstıyorumm
tesekkurler...

merhaba selge beach resort side,incekum beach resort alanya tesislerimizi inceleyebilirsiniz

lykia world ölüdeniz nasııl acaba? tavsiye edermisiniz?

Merhaba haies,

Lykia World Ölüdeniz Fethiye bölgesinde ölüdeniz mevkiinde tercih edilen bir tesis.
Hem deniz ,kum, güneşten yararlanabilirsiniz hem de doğayla iç içe olduğu için bölgeyi rahatlıkla gezebilirsiniz.
Farklı bölgelerde oteller düşünürseniz talepleriniz doğrultusunda yardımcı olabiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

bende evlilik yıldönümümüz için trabzon uzungölü düşünüyoruz hangi oteli önerirsiniz 1 hafta kalmamız bize ne kadara mal olurr

Merhaba YusNes,

Maalesef UzunGöl beldesinde çalıştığımız otel mevcut değil.
Farklı bölgede oteller düşünürseniz bilgiler verebiliriz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

ozaman siz benim şöyle hem kafa dinleyeceğimizz hemde farklı bi gün geçireceğim bi otel önerirseniz sevinirim ama fiat da uygun olsunnn

Merhaba,
Biz balayı için Amara Wing'i seçtik... uzun süre voyage'la arasında kararsız kalmıştım ama sonunda kararımı verdim,
Sizin fikriniz nedir?
Kemer merkezde diye geçiyor otel, yürüme mesafesindeymiş sanırım?
Genelde iyi yorumlar aldım her yönden ama sizinde bilginiz var ise öğrenmek isterim?

Merhaba Yusnes,

Siz hangi bölgeyi tercih ettiğinizi ve ne zaman gitmek istediğinizi belirtirseniz daha net yardımcı olabiliriz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

21 temmuzda düşünüyoruzz bide sivastayızz en fazla 6 saatlikte uzakta bir yer olsun 1 haftalık bi tatil planlıyoruzz

şuan için uzungölde çalıştıığınız otel mevcut :jeyyar:tşk ederim ilginize...:hooray:

mersinn yada trbzonn..trbzon 7 saat sivasa mersin ise 9 saat...iki yerde güzel denize falan girmek isterseniz mersin iyi..ama doga ile iç içe olmak istersenizde trbzon iyi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…