baktım ki burda masum dedikodu tonla :)

:rolleyes: can sıkıntısından patlıcam eşim mesaide azcıkk geyik yapsak diyorum :110:
benim yardıma ihtiyacım var bu siteye girmemin nedeni bilmediğim sorulara cevap aramak ama bu sitede acemiyim bu siteyi kullanmayı bilmiyorum az önce bi soru yazdım cevap nasıl gelcek biyeremi basmam gerekiyo cevabı okumak için bilmiyorum şu anda yazdıklarımın okunduğunu bile bilemiyorum :KK43:

Kiz al bendnd o kadar bend cvp vermek disinda bend anlamadm. Bayanlar help yeni konusma nasl acilyor bilmyorum orada katilimcilar alani var oraya ne yazmam gerekyor help kizlar:KK43:

benim yardıma ihtiyacım var bu siteye girmemin nedeni bilmediğim sorulara cevap aramak ama bu sitede acemiyim bu siteyi kullanmayı bilmiyorum az önce bi soru yazdım cevap nasıl gelcek biyeremi basmam gerekiyo cevabı okumak için bilmiyorum şu anda yazdıklarımın okunduğunu bile bilemiyorum :KK43:
tatlım bırı senın yazdıgına cvap yazarsa bıldırımlerın gelır gelen bildirime tıkladıgın an cevabı görürsün zamanla alışırsın acemiligini benim topigimde atarsn :KK54:

biraz daha acik anlatirsan yardimci olabilirim canim

X