Bakteriyel Vajinit -Gardnerella vajinalis olanlar

Merhabalar çok geçmiş olsun doktorunuz kimdi acaba

Nbl gynobiotic ve probiyotik. bunda Cok fayda gördüm ama bende yine tekrarladi. İnşallah sen kurtulursun

Bende kurtulamıyorum. Doktorlar kafasına göre antibiyotiği fitili yazıp gönderiyor. Bizim bakterilerde direnç kazanmış tabi öldürmüyo üstüne birde kullandığımız antibiyotikler floramızı bozup bakterilerimizle savaşacak yararlı bakterileride öldürüyor. Al sana kısır döngü ben belki 10 senedir uğraşıyorum. Bazen şiddetli ağrılar oluyor bazen hafif sizde sık idrar karın alt bölgesinde ağrı yada kalçalara yayılan bir ağrı oluyomu akıntınız çok olduğunda. Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum probiyotik desteği almak çok fayda sağlıyor. Geçirmiyor ama en azından hafifletiyor.

Çok uzun bir zaman geçmiş düzeldinmi acaba aynı sorun bende de var

Merhaba alternatif tıp demişsiniz ne verdi size biraz bahsedebilir misiniz.Uzun süredir antibiyotik tedavisi gördüm ama bugün yine pozitif gandrella sonucum.6 ayda bir tahlil yapılıyor ama bu 3. tahlilim yine pozitif.Kafayı oynatmaya az kaldı .Hayattan soğudum.Sosyal hayatım bitti.Lütfen yardımcı olun.Dr size ne gibi bir tedavi verdi.Bu konuda deneyimi olan lütfen yazsın.İşin içinden çıkamıyorum.Bol miktarda c vitamini aldım .Fitiller,antibiyotikler ,probiyotikler hiç biri çözüm olmadı.Çok üzgünüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…