Bakteriyel Vajinit -Gardnerella vajinalis olanlar

Arkadaslar geçtii!!!No more Vajinozis çok şükür.. benim denemedigim sey kalmamisti, ilaclar sarimsaklar, elma airkeleri kefirler yogurtlar akliniza ne gelirse... ve bir cok dr ye gitmistim her seferinde ilac vermislerdi, sonra dr mi degistirme karari aldim ve
Yaklasik 5 aydir tavsiye ile gittigim bir kadin dogum uzmani alternatif bir tedavi (farkli sivilarla yikama)uyguluyordu. Surekli sabretmemi bu bakteriyi bastirmanin ilac etki etmiyorsa tek yolunun bu oldugunu bazi vucutlarda bir haftada bazi vücutlarda 5-6 ay surdugunu soylemisti. Hatta Kendi eşinin de vajinal florasinin bir ara bozuldugunu ve gardnerella ya maruz kaldigini ve 6 ayda gecirdigini soylemisti. Bana da surekli sabret bunu halledicez diyordu, her hafta gitmeme ragmen cok umitsizlige kapilmistim ama artik bitti 1,5 aydir koku yok anormal akinti yok, isteyen için özelden dr nin adini yazabilirim. Kadiköyde minibus caddesi uzerinde yeri var
Gittiginiz doktoru ozelden yazabilir misiniz ?

ALlah rızası için doktoru banada adını yazın

Çok lanet bi hastaliktan kurtulacaksiniz insallah çok Gecmis olsun. Dr.Hüseyin Köseoğlu, doktorun Me-si Kadın sağlığı adında bir muayenehanesi var. İstanbul Kadıköy sahrayiceditte minibus caddesinde yeri cok kolay, tekrar tekrar gecmis olsun.

Çok lanet bi hastaliktan kurtulacaksiniz insallah çok Gecmis olsun. Dr.Hüseyin Köseoğlu, doktorun Me-si Kadın sağlığı adında bir muayenehanesi var. İstanbul Kadıköy sahrayiceditte minibus caddesinde yeri cok kolay, tekrar tekrar gecmis olsun.

Arkadaslar geçtii!!!No more Vajinozis çok şükür.. benim denemedigim sey kalmamisti, ilaclar sarimsaklar, elma airkeleri kefirler yogurtlar akliniza ne gelirse... ve bir cok dr ye gitmistim her seferinde ilac vermislerdi, sonra dr mi degistirme karari aldim ve
Yaklasik 5 aydir tavsiye ile gittigim bir kadin dogum uzmani alternatif bir tedavi (farkli sivilarla yikama)uyguluyordu. Surekli sabretmemi bu bakteriyi bastirmanin ilac etki etmiyorsa tek yolunun bu oldugunu bazi vucutlarda bir haftada bazi vücutlarda 5-6 ay surdugunu soylemisti. Hatta Kendi eşinin de vajinal florasinin bir ara bozuldugunu ve gardnerella ya maruz kaldigini ve 6 ayda gecirdigini soylemisti. Bana da surekli sabret bunu halledicez diyordu, her hafta gitmeme ragmen cok umitsizlige kapilmistim ama artik bitti 1,5 aydir koku yok anormal akinti yok, isteyen için özelden dr nin adini yazabilirim. Kadiköyde minibus caddesi uzerinde yeri var
Merhaba, temmuz 2017'den bu yana bu bakteri ile uğraşıyorum 4 farklı antibiyotik kullandım geçmedi. Psikolojimi iyice bozdu fitil tarzı ilaçlarda kullanamıyorum, bu doktorunuz yapıyor olduğu alternatif tedavi ne kadar sürüyor ve nasıl yol izliyor söyleyebilirseniz çok mutlu olurum.. Allah razı olsun yinede paylaşmışsınız ismini ona gitmeyi planlıyorum inşallah.

benimde evliliğimin ilk günlerinde oluştu ilişki sırasında yanma oluyordu smear testi yaptırdım smeari alırkan korkunç bir kanamam oldu doktor enfeksiyona bağlı bir durum dedi..ama o kanamanın ardından ben bayılınca ipler koptuu..reçetemdeki ilaçlarımı kullandım ve birdaha o doktora gitmedim soğudum resmen bayıltacak kadar acı ve kan olmaması gerekiyormuş başka bir doktora gittim bu sene tekrar rutin smearimi yaptırdım Allaha şükür enfeksiyondan kurtuldum..inşallah sizde kurtulursunuz ve bir daha oluşmaz..
hangi doktora gittiniz acaba ben de 3 yıldır aynı sorunu yaşıyorum

Merhaba, temmuz 2017'den bu yana bu bakteri ile uğraşıyorum 4 farklı antibiyotik kullandım geçmedi. Psikolojimi iyice bozdu fitil tarzı ilaçlarda kullanamıyorum, bu doktorunuz yapıyor olduğu alternatif tedavi ne kadar sürüyor ve nasıl yol izliyor söyleyebilirseniz çok mutlu olurum.. Allah razı olsun yinede paylaşmışsınız ismini ona gitmeyi planlıyorum inşallah.
arkadaşlar bende yaklaşık 1-5 yıldır bu rahatsızlık var. ve gitmediği doktor kalmadı. En son bir doktora gittiğimde bana vajinit kültürü yaptı ve duyarlı olduğum ilaçların isimleri ile birlikte sonucumu aldım. Cipro 500 mg ve vagihex fitil kullandım. Geçmedi yine aynı doktora gittim ve bana iğne yazdı ve yine geçmedi.
belirtilerinden anlaşılıyor. özellikle cinsel ilişki sırasında bayatlamış balık kokusu karşınıza geliyor ve ağrı oluşuyor. bu durumla karşılaşanlar bana yardım edebilirmisiniz? gittiğiniz doktor kullandığınız ilaç ve ya bitkisel bir yöntem.

Merhaba ben de bu konu ile benzer bir sorun yaşıyorum 3 yıldan fazla zaman oldu dirençli enfeksiyonum ve zaman zaman geçirdiğim mantar atakları var sizi tedavi eden doktor nasıl bir tedavi uyguladı benim enfeksiyonuma da yardımcı olabilir mi şehir dışında yaşıyorum ama gerekirse istanbula giderim lütfen yardımcı olun :KK43:

Canım ben bunun için gitmediğim doktor kalmadı malesef
Geçmedi en son dr dediki kronikleşmiş artık yerleşmiş bakteri buna hiçbirşey yapamayız..
Ben ilk evlendiğimde üşütmüştüm başladı ve 4 senedirde devam çok çok fazla akıntım oluyor :KK14:
Bebeğimde olmuyor buna bağlımı bilemiyorum..
Senin şikayetlerin neler???
Benim ilişkide ağrı vee günde 4 5 çamaşır değişcek kadar akıntı hatta üzerime bile geçiyor..

Merhaba bu şikayetinizden kurtulabildiniz mi ben de benzer sorunları yaşıyorum

merhaba buradaki ilk yazımı yazıyorum galiba, muhtemelen bende uzun süredir bakteriyel vajinozis var, birkaç ay sonra doktora gittiğimde ortaya çıktı fakat 2 farklı antibiyotik tedavisine asla cevap vermedi, nedenini anlayamıyorum gerçekten ve korkuyorum, bu şekilde tedaviye yanıt alamayan ama daha sonra bir şekilde çözmüş olan birileri var mı? ben de o şekilde ilerleyeyim.

merhaba buradaki ilk yazımı yazıyorum galiba, muhtemelen bende uzun süredir bakteriyel vajinozis var, birkaç ay sonra doktora gittiğimde ortaya çıktı fakat 2 farklı antibiyotik tedavisine asla cevap vermedi, nedenini anlayamıyorum gerçekten ve korkuyorum, bu şekilde tedaviye yanıt alamayan ama daha sonra bir şekilde çözmüş olan birileri var mı? ben de o şekilde ilerleyeyim.
Bende uzun suredir ugrasıyorum 3 dr degistirdim.ada cayi yagi sirke denedim bir sonuc alamadim.son ihtimal şu c vutaminini deneyecegim sanırım.sizde bir gelisme oldu mu?

Kuyruk sokumunuza veya yumurtalık üstüne sülük koydurun. İnanın antibiyotik vajinal florayı bozup yararlı bakterileri öldürmekten başka bir işe yaramıyor.

Kuyruk sokumunuza veya yumurtalık üstüne sülük koydurun. İnanın antibiyotik vajinal florayı bozup yararlı bakterileri öldürmekten başka bir işe yaramıyor.
O kadar umutsuz yani siz kurtulamadiginiza gore.bende kabullendim artikda kasinti ve akinti rahatsız ediyor.sagolun sizde olmasanız.

X