Bakteriyel Vajinit -Gardnerella vajinalis olanlar

Gittiginiz doktoru ozelden yazabilir misiniz ?

ALlah rızası için doktoru banada adını yazın

Çok lanet bi hastaliktan kurtulacaksiniz insallah çok Gecmis olsun. Dr.Hüseyin Köseoğlu, doktorun Me-si Kadın sağlığı adında bir muayenehanesi var. İstanbul Kadıköy sahrayiceditte minibus caddesinde yeri cok kolay, tekrar tekrar gecmis olsun.

Çok lanet bi hastaliktan kurtulacaksiniz insallah çok Gecmis olsun. Dr.Hüseyin Köseoğlu, doktorun Me-si Kadın sağlığı adında bir muayenehanesi var. İstanbul Kadıköy sahrayiceditte minibus caddesinde yeri cok kolay, tekrar tekrar gecmis olsun.

Merhaba, temmuz 2017'den bu yana bu bakteri ile uğraşıyorum 4 farklı antibiyotik kullandım geçmedi. Psikolojimi iyice bozdu fitil tarzı ilaçlarda kullanamıyorum, bu doktorunuz yapıyor olduğu alternatif tedavi ne kadar sürüyor ve nasıl yol izliyor söyleyebilirseniz çok mutlu olurum.. Allah razı olsun yinede paylaşmışsınız ismini ona gitmeyi planlıyorum inşallah.

hangi doktora gittiniz acaba ben de 3 yıldır aynı sorunu yaşıyorum

Merhaba ben de bu konu ile benzer bir sorun yaşıyorum 3 yıldan fazla zaman oldu dirençli enfeksiyonum ve zaman zaman geçirdiğim mantar atakları var sizi tedavi eden doktor nasıl bir tedavi uyguladı benim enfeksiyonuma da yardımcı olabilir mi şehir dışında yaşıyorum ama gerekirse istanbula giderim lütfen yardımcı olun

Merhaba bu şikayetinizden kurtulabildiniz mi ben de benzer sorunları yaşıyorum

merhaba buradaki ilk yazımı yazıyorum galiba, muhtemelen bende uzun süredir bakteriyel vajinozis var, birkaç ay sonra doktora gittiğimde ortaya çıktı fakat 2 farklı antibiyotik tedavisine asla cevap vermedi, nedenini anlayamıyorum gerçekten ve korkuyorum, bu şekilde tedaviye yanıt alamayan ama daha sonra bir şekilde çözmüş olan birileri var mı? ben de o şekilde ilerleyeyim.

Bende uzun suredir ugrasıyorum 3 dr degistirdim.ada cayi yagi sirke denedim bir sonuc alamadim.son ihtimal şu c vutaminini deneyecegim sanırım.sizde bir gelisme oldu mu?

Kuyruk sokumunuza veya yumurtalık üstüne sülük koydurun. İnanın antibiyotik vajinal florayı bozup yararlı bakterileri öldürmekten başka bir işe yaramıyor.

Kuyruk sokumunuza veya yumurtalık üstüne sülük koydurun. İnanın antibiyotik vajinal florayı bozup yararlı bakterileri öldürmekten başka bir işe yaramıyor.
O kadar umutsuz yani siz kurtulamadiginiza gore.bende kabullendim artikda kasinti ve akinti rahatsız ediyor.sagolun sizde olmasanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…