Bakteriyel Vajinit -Gardnerella vajinalis olanlar

Canım ben bunun için gitmediğim doktor kalmadı malesef
Geçmedi en son dr dediki kronikleşmiş artık yerleşmiş bakteri buna hiçbirşey yapamayız..
Ben ilk evlendiğimde üşütmüştüm başladı ve 4 senedirde devam çok çok fazla akıntım oluyor :KK14:
Bebeğimde olmuyor buna bağlımı bilemiyorum..
Senin şikayetlerin neler???
Benim ilişkide ağrı vee günde 4 5 çamaşır değişcek kadar akıntı hatta üzerime bile geçiyor..
Merhabalar çok geçmiş olsun doktorunuz kimdi acaba 😌

arkadaşlar bende yaklaşık 1-5 yıldır bu rahatsızlık var. ve gitmediği doktor kalmadı. En son bir doktora gittiğimde bana vajinit kültürü yaptı ve duyarlı olduğum ilaçların isimleri ile birlikte sonucumu aldım. Cipro 500 mg ve vagihex fitil kullandım. Geçmedi yine aynı doktora gittim ve bana iğne yazdı ve yine geçmedi.
belirtilerinden anlaşılıyor. özellikle cinsel ilişki sırasında bayatlamış balık kokusu karşınıza geliyor ve ağrı oluşuyor. bu durumla karşılaşanlar bana yardım edebilirmisiniz? gittiğiniz doktor kullandığınız ilaç ve ya bitkisel bir yöntem.
Nbl gynobiotic ve probiyotik. bunda Cok fayda gördüm ama bende yine tekrarladi. İnşallah sen kurtulursun

Bende kurtulamıyorum. Doktorlar kafasına göre antibiyotiği fitili yazıp gönderiyor. Bizim bakterilerde direnç kazanmış tabi öldürmüyo üstüne birde kullandığımız antibiyotikler floramızı bozup bakterilerimizle savaşacak yararlı bakterileride öldürüyor. Al sana kısır döngü ben belki 10 senedir uğraşıyorum. Bazen şiddetli ağrılar oluyor bazen hafif sizde sık idrar karın alt bölgesinde ağrı yada kalçalara yayılan bir ağrı oluyomu akıntınız çok olduğunda. Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum probiyotik desteği almak çok fayda sağlıyor. Geçirmiyor ama en azından hafifletiyor.

merhaba buradaki ilk yazımı yazıyorum galiba, muhtemelen bende uzun süredir bakteriyel vajinozis var, birkaç ay sonra doktora gittiğimde ortaya çıktı fakat 2 farklı antibiyotik tedavisine asla cevap vermedi, nedenini anlayamıyorum gerçekten ve korkuyorum, bu şekilde tedaviye yanıt alamayan ama daha sonra bir şekilde çözmüş olan birileri var mı? ben de o şekilde ilerleyeyim.
Çok uzun bir zaman geçmiş düzeldinmi acaba aynı sorun bende de var

Merhaba alternatif tıp demişsiniz ne verdi size biraz bahsedebilir misiniz.Uzun süredir antibiyotik tedavisi gördüm ama bugün yine pozitif gandrella sonucum.6 ayda bir tahlil yapılıyor ama bu 3. tahlilim yine pozitif.Kafayı oynatmaya az kaldı .Hayattan soğudum.Sosyal hayatım bitti.Lütfen yardımcı olun.Dr size ne gibi bir tedavi verdi.Bu konuda deneyimi olan lütfen yazsın.İşin içinden çıkamıyorum.Bol miktarda c vitamini aldım .Fitiller,antibiyotikler ,probiyotikler hiç biri çözüm olmadı.Çok üzgünüm.

X