Dövme Bakırköy beyaz kedi dövme salonu DÖVME SİLDİRME!

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
sence 2. seansa ihtiyacım varmı biraz daha bekleyimmi.

fotoğrafı büyük göremiyorum ama siyahlık kalmış gibi görünüyor. bence yaptr 2. seansıda tamamen kurtul. 2 ay olduysada hiç bekleme derim böylece 2. seans sonrası iyleşmesi daha erken olur.

fotoğrafı büyük göremiyorum ama siyahlık kalmış gibi görünüyor. bence yaptr 2. seansıda tamamen kurtul. 2 ay olduysada hiç bekleme derim böylece 2. seans sonrası iyleşmesi daha erken olur.

evet haklısın 1 seans daha erteletmeden yaptırmakta yarar var

bu gün 2. seansa gittim 3. seansa gerek kalmaz denildi umarım çabuk iğleşir yaram size msj hakkım dolunca resimlerin öncesini ve sonrasını burda paylaşıcam
mutlaka...

geçmiş olsun canım.

teşekkürler canım sen nezaman gitmeyi düşünüyorsun birde dövmen ne durumda ben gittiğimde dövmemin bir bölümünde üzerinde çok hafif şişlik vardı da bana mutlaka kremlerini sürerken bastırarak masj yamalısın dediler ama onun dışında dövmemim durumumu iyi gördüler hatta 2. seanstan sonra cilt daha cabuk toparlar çünkü peling etkisi yapıyormuş buna sevindim senin dövmen ne durumda şişlik vs bişey varmı?

teşekkürler canım sen nezaman gitmeyi düşünüyorsun birde dövmen ne durumda ben gittiğimde dövmemin bir bölümünde üzerinde çok hafif şişlik vardı da bana mutlaka kremlerini sürerken bastırarak masj yamalısın dediler ama onun dışında dövmemim durumumu iyi gördüler hatta 2. seanstan sonra cilt daha cabuk toparlar çünkü peling etkisi yapıyormuş buna sevindim senin dövmen ne durumda şişlik vs bişey varmı?

1 şubatta gidicem sanırım. benim dövmemde de şişlik var ancak bu dövme silinmeden öncede vardı. skar oluşmuş çünkü. dövme tam geçmediği ve seansın tekrarlanması gerektiği için kremleride aksattım biraz. nasılsa tekrar kabuk bağlıcak diye. ama krem sürerken bastırıyorum zaten, pembeliğin rengi bi süre daha açık görünüyo o zaman.

1 şubatta gidicem sanırım. benim dövmemde de şişlik var ancak bu dövme silinmeden öncede vardı. skar oluşmuş çünkü. dövme tam geçmediği ve seansın tekrarlanması gerektiği için kremleride aksattım biraz. nasılsa tekrar kabuk bağlıcak diye. ama krem sürerken bastırıyorum zaten, pembeliğin rengi bi süre daha açık görünüyo o zaman.

canım nbr dövmen ne durumda? benimki şuan ilk yaptırmamın aksine kabuğu sarısı tonlarda ince bir sekiilde tutuyor heraldi dövme boyam bayağı çıktı ondandır çünkü ilk seansta kabuk kısmı simsiyahtı bide şey sorcam contratubex diye bir krem varmış o yara izlerinde mükemmel sonuç veriyormuş hiç duydunmu acaba bizde tesiri olurmu.

canım nbr dövmen ne durumda? benimki şuan ilk yaptırmamın aksine kabuğu sarısı tonlarda ince bir sekiilde tutuyor heraldi dövme boyam bayağı çıktı ondandır çünkü ilk seansta kabuk kısmı simsiyahtı bide şey sorcam contratubex diye bir krem varmış o yara izlerinde mükemmel sonuç veriyormuş hiç duydunmu acaba bizde tesiri olurmu.

bi değişiklil yok bende. evet duydum kremi ve bir haftadır kullanıyorum. skar olduğuiçin bende kullanmamı önerdi dr. haftaya 2. seansı yaptıracağım için şimdilik çokta önemli değil ama kabuk düştükten sonra bikaç ay kullanıcam. sen de kabuk düşmeden başlama düşünüyosan kullanmayı. günde iki kere sürüyorsun. diğer kremlerinide gün içinde kullanabilirsin.

bi değişiklil yok bende. evet duydum kremi ve bir haftadır kullanıyorum. skar olduğuiçin bende kullanmamı önerdi dr. haftaya 2. seansı yaptıracağım için şimdilik çokta önemli değil ama kabuk düştükten sonra bikaç ay kullanıcam. sen de kabuk düşmeden başlama düşünüyosan kullanmayı. günde iki kere sürüyorsun. diğer kremlerinide gün içinde kullanabilirsin.

demek contratubex kullanıyorsun peki 1 haftadan beri yara izinde gelişme varmı yani etkisini görebildinmi kabuk düştükten sonra bende en azından günde 1 defa felan kullanmak istiyorum izin daha çabuk geçmesi için

demek contratubex kullanıyorsun peki 1 haftadan beri yara izinde gelişme varmı yani etkisini görebildinmi kabuk düştükten sonra bende en azından günde 1 defa felan kullanmak istiyorum izin daha çabuk geçmesi için

canım bir hafta değişik varsa bile gözle görülebilicek kadar olucağını sanmıyorum. zaten bi kaç gün sonra 2. seansı yaptırıcam. sen benden önce başlarsın kullanamaya. bende kabuklar düşünce başlıcam tekrar. en az 2 kere sürmelisin ama. sabah akşam sür arada da diğer kremleri sürebilirsin.

canım bir hafta değişik varsa bile gözle görülebilicek kadar olucağını sanmıyorum. zaten bi kaç gün sonra 2. seansı yaptırıcam. sen benden önce başlarsın kullanamaya. bende kabuklar düşünce başlıcam tekrar. en az 2 kere sürmelisin ama. sabah akşam sür arada da diğer kremleri sürebilirsin.

cnm dövmenin son durumu nedir? rica etsem resim eklermisin?

benim dövmem çok küçük olduğundan ve bulunduğum şehirde lazer sildirme merkezi olmadığından 2 3 seansta biticek bi yöntem araştırdım o nedenle burası aklıma yattı ama kullandıkları maddeyide gerçekten merak ediyorum kaş yaparken göz çıkarmayalım:) bu arada lazerdende birçok olumsuz yorum gördüm tam geçirmiyo iz kalıyor vs gibi birde benim dikkatimi çeken ünlüler lazerle sildiriyorsa nasıl iz kalmadan geçebiliyor mesela hadise sinan akçılla olan dövmesini ayrılır ayrılmaz sildirdi ve nere görsem dövme yerine bakıyorum hiç iz yok gibi acaba kedi dövme stüdyosu tarzı biyeremi yaptırıyolar bilemiyorum merak ediyorum açıkcası:26:

sakın derimmm..eğer kendine kötülük yapmak istemiyor ve ömür boyu pişmanlık yaşamak istemiyorsan..az öncede biyerde paylaştım bunu bi arkadaşım yaptırdı peeling gibi bi maddeyi dövme yapar gibi dövmenin üzerine işliyor.kısaca şöyle açıklayabilirim asit enjekte ettiğini düşün ömür boyu çıkmayacak bir yara izi.şu an için lazer tek yöntem..evet can yakıyomuş biraz ama karar verdiysen yapıcak bişey yok maalesef.istersen biyer önerebilirim fikir alman açısından.

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm dövmenin son durumu nedir? rica etsem resim eklermisin?

canım bence bir bekle derim biz bu formda iki kişi yaptırdık benim dövmemde elimin üzerindeydi bende beyaz kediyi tercih ettim ilk seansta dövmemin çoğu silindi ikinci seansımı 1 hafta önce yaptırdım şuan msj sayım dolmadığı için resim koyamıyorum en azında bir 3 ay bekle ve gelişmeleri takip et derim ben umarım iz kalmaz ama ben kalacağınıda düşünmüyorum çünkü ilk seanstan sonra 2 ay bekledim ve izim gün geçtikçe daha az belli oluyordu bence hiç aklını karıştırmadan ani karar vermeden bizi bekle kararını sonra verirsin canım.

merhaba.. bileğimde 1 TL büyüklüğünde, yıldız şeklinde, çerçeveli bir dövmem var. sildirmeyi düşünüyorum, çoğu yerde lazerle sildirmeyi okudum; herkes sayıp sövmüş, paralarımız boşuna gidiyor, iz kalıyor, seans üstüne seans ekliyorlar ama dövmelerde solma dışında hiç bir gelişme olmuyor diye. öğrenciyim, hayatta karşılayamam okadar uçarı rakamları.
beyaz kediyi aradım, bir bayan bana bilgi verdi; iz kalacak mı diye sordum, normalde bir yeriniz yara olduğunda ne kadar kalıyorsa o kadar kalır dedi. internet sitelerine silinmez ise paranızı geri veriyoruz yazmışlar, fotoğraflar da gayet inandırıcı, sadece kabarıklık var neredeyse tüm fotoğraflarda, mürekkep gitmiş. bir de ekşisözlükte birisi, okadar lazere gittim paralar döktüm, bir gelişme olmadı, fakat daha sonra beyaz kediye gittim ve sildirdim yazmış. yara izi kalmasından çok korkuyorum, yani tek korkum o. derdor ve fuingill'in sonuçlarını bekliyorum sabırsızlıkla, tek umudum sizsiniz.

canım bence acele karar verme bence bu yöntem etkili bir yöntem 2. seansım bitti suan dövmenin üzeri kabuklu yani tam anlayamıyorum boyanın gittiğini kabuk düşünce görücem ama bence dövmeden eser kalmamıştır benim tek derdim iz kalmaması bunuda verdikleri kremleri dikkatli vede düzenli kullanırsam iz kalıcanı düşünmüyorum gelişmeleri burdan takip et sonucu yakından gör

kızlar fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum

Eklentiler

• $IMG_0775.JPG
    $IMG_0775.JPG
    79,9 KB · Görüntüleme: 741
  • $IMG_1395.JPG
    $IMG_1395.JPG
    119,4 KB · Görüntüleme: 632
  • $IMG_1404.JPG
    $IMG_1404.JPG
    98,9 KB · Görüntüleme: 705
kızlar fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum

evet yüklenmiş 1. resim ilk seansımdan üç gün sonraki hali 2. resim ilk seansımın üzerinden iki ay geçmiş hali 3. resimde ikinci ve son seansımın üzerinden iki hafta geçmiş hali kabuklar düşünce yine resimleri paylaşırım gelişmeleri birlikte görürüz

maşallah derdor, gerçekten mürekkepten eser yok. enterasan olan yaptırdıktan sonraki resimde cildinde içeriye doğru göçük oluşmuş; fakat ikinci resminde dışarı doğru tepecikler oluşmuş. ikinci işlemi neden yaptırdın acaba? soruyorum çünkü ilk işlemden sonra hiç mürekkep kalmamış gibi duruyor. dermatoloğa göründün mü hiç, iz kalır mıymış? çok şey dedim ama inşallah kusuruma bakmazsın

maşallah derdor, gerçekten mürekkepten eser yok. enterasan olan yaptırdıktan sonraki resimde cildinde içeriye doğru göçük oluşmuş; fakat ikinci resminde dışarı doğru tepecikler oluşmuş. ikinci işlemi neden yaptırdın acaba? soruyorum çünkü ilk işlemden sonra hiç mürekkep kalmamış gibi duruyor. dermatoloğa göründün mü hiç, iz kalır mıymış? çok şey dedim ama inşallah kusuruma bakmazsın

evet canım 1. resimde içeriye doğru aslında 2. seansın ilk haftasındada içeriye doğruydu ama zamanla yara iyileşince kabuk şişiyor ve kendini atıyor ondan dolayı dışa doğru yani iyileşme göstergesi 2. işlemi yaptırmamdaki ndende az da olsa belli belirsiz birraz mürekkep vardı kendimi kötü hissediyordum tamamen kurtulmak istedim ondan dermekolok konusuna gelincede görüşmedim ama zamanla verdikleri kremi kullanarak geçicegine inanıyorum çünkü ilk seanstan 2 ay sonra 2. seans gittim bu zaman zarfında iyileşme belirtileri vardı yani kabuk ilk düşünce iz daha belirgindi ilaçları kullanmanın faydalarını gördüm bakalım ben paylaşmaya devam edicem umarım istediğiimiz sonuca ulaşırız

X