Bakire olmadan evlilik

Bakire evlenmedim, eşimin bu konuda ağzı yüzü ayrı oynayamaz; onun da benden önce uzun ilişkisi oldu. Konunuzda da eşiniz bakir değil, bir şekilde karşı cinsle sevişmiş. Erkekliğine zevâl 20 sene sonra mı gelmiş? Kalbine bıçak saplanacak ne var yetersiz bir erkek mi, doyuramıyor mu? Zaten bu yüzden bakire kadın arıyorlar. İyi bir erkek ve kocaysan 20 sene öncesini aratmazsın, pasif agresif tavırlar sergilemezsin, bahaneler bulmazsın. Sizinki zaten bahane etmiş, boşanmaya çalışıyor ve bunu da size vicdani yük yüklemeye çalışarak adeta suçlayarak yapıyor.

20 yıldır nerdeydiniz yahu koca koca çocuklarınız olmuş oturun onların geleceğini düşünün

Bu nedir çocuk doğurmuşsun anne baba olmusunuz liseliler gibi

Şunu çocuklarınız duysa sizden nefret ederler iğrenç yani

O zaman kocan ayrılsın kendine bakire birini bulsun yuh yani şunu derken insan utanır kazık kadar adam ...

Eşiniz kendine bahane bulmuş sizi sindirmek için. Bakire evlenseniz de başka bahane bulurdu. Kusur arayan, takıntılı saplantılı bir tip belli ki.
12 senedir beraberiz 9 senedir evliyiz. Bakire değildim. Tek bir gün bile konusu açılmadı. Konuşulmadı.
20 senedir hala bunu konuşması kabul edilemez. Ruh hastası gibi davranıyor siz de pısıp oturuyorsunuz

Yani 20 yıl aynı sorun üzerinde konuşmak da ne bileyim.
Güya sizi affetmiş kabul etmiş (bu ne demekse) ama ömrünüzü de yemiş öyle mi.

Of gerçekten 20 sene üstüne mi açıldı bu konular pes. Kocan başka bahane bulamamış mı? Ayrıca o kocana da söyle 'bakire' olup, evli barklı adamlarla bile neler neler yapanlar var. Sen sevmişsin istemişsin ve bunu yapmışsın. Evlenirken de eşine söylemişsin. Eee n'oldu 20 sene sonra? Gerçekten tüm dünyalarını bir zara bağlamalarına inanamıyorum.

Yeni evli olsanız anlarım. Başta kabul etti ama şimdi kafasına takıyor derim. Ama 20 yılda bir insan böyle bir konunun varlığını bile unutur. Kesinlikle başka bir derdi var bunu bahane ediyor. Yarın aldattığı ortaya çıkarsa sende evlendigimizde bakire değildin ben seni kabul ettim şimdi sende bu durumu kabul et diyecek büyük ihtimalle.

Hic kimse senin namusunu sorgulamaya hakki yok, kocan olsa bile, nice bakire olan kadinlar var yapmadiklari pislik yok, namus sadece iki bacak arasi degil.

Erkek olsaydım geçmiş ilişkileri hoşuma gitmeyen biriyle ilişki kurmazdım fakat bunu dini sebeplere bağlamazdım. Böyle bir durumda ne yapman lazım dengin biriyle evlenicen bu kadar basit bakireliği kafaya takmayan biriyle evliliğinde daha mutlu olurdun. Adamın karakteri bunu kaldırmayabilir dünyada milyonlarca erkek var illa onunla evlenmek zorunda değildin.Adam seninle evlendiğinde cinsel ilişki yaşamamışsa kendisi gibi birini istemesi kadar doğal birşey yok.

Son düzenleme:
İyi ki erkek değilmişsin

İyi ki erkek değilmişsin
Kızlık zarı diktirenlerin bu kadar yaygın olduğu bir ülkede benim bunları söylemem zoruna mı gitti?

Konu sahibini tebrik ederim dürüst kadınmış helal olsun adama karşı ben bakire değilim demesine rağmen adam evlenmeyi kabul ettiyse adamın sorunudur boşansa bile mahkeme bunu ciddiye almaz tazminatını alırsın.

Normal şartlarda söylediklerinize katılırım ama bu konu bunun söyleneceği bir konu değil bence. "Bakire değilim ama erkek arkadaşım buna önem veriyor, ne yapmalıyım" deseydi o zaman cuk oturabilirdi yazdığınız. Ama burda konu farklı. Çünkü adam tamam demiş. 20 yıl geçmiş iki çocuk peydah olmuş. Madem istemiyordu, ki istememe hakkı var tabii ki, en başta hiç ilişkiye başlamayacaktı. Yıllar sonra aaa sen bakire değildin falan tarzı bir şikayetle gelemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…