Bakire olmadan evlilik

20 yıl önce evlendim ve evlendiğimde bakire değildim ve eşimde bu konu hakkında çok çok katı düşünmesine rağmen çok sevdik ve evlendik ve eşimin daha önce cinsel deneyimleri olsa da cinsel ilişi kısmını hep evleneceği kişiye saklamış. 20 yılda iki çocuğumuz da olduğu halde günün sonunda bu sorun hep aramızda kara bir gölge olarak kaldı ve günün sonunda eşim krize girmeye başladı. Kendini erkek gibi hissetmeme, değersizlik hissi ve kıskançlık, her ilişki de yıllarca kalbine hep bıçak saplanmış. Benim 20 yıl boyunca bu durumu kusur olarak görüp ona hep ekstra tolerans ve ilgi göstermemi beklemiş ve bu kusurum böyle kapanacakmış ama yapmamışım. Artık herşeyi ortaya döktük çok konuşuyoruz ama eşim onu sevdiğime ikna olmuyor. Bakire olmadan evlenenlerden veya katlıysa bulunmak isteyenlerden tavsıye alabilir miyim? Teşekkürler
Tedavi olsun hasta çünkü

Erkek olsaydım geçmiş ilişkileri hoşuma gitmeyen biriyle ilişki kurmazdım fakat bunu dini sebeplere bağlamazdım. Böyle bir durumda ne yapman lazım dengin biriyle evlenicen bu kadar basit bakireliği kafaya takmayan biriyle evliliğinde daha mutlu olurdun. Adamın karakteri bunu kaldırmayabilir dünyada milyonlarca erkek var illa onunla evlenmek zorunda değildin.Adam seninle evlendiğinde cinsel ilişki yaşamamışsa kendisi gibi birini istemesi kadar doğal birşey yok.
20 sene kafaya takmamis ama 🤷

20 sene kafaya takmamis ama 🤷
ben evde yokken annem komşu çocuklarını odama sokar bilgisayarımda oynattırırdı aynı kıskançlığı yaşardım :KK70: adam da aynen böyle psikolojik olarak gelgitleri var. bazı insanlar geçmişi düşünerek dram yapıp kendilerine acı çektirmekten zevk alır. karısından vazgeçeceğini asla düşünmüyorum .....

20 yıl önce evlendim ve evlendiğimde bakire değildim ve eşimde bu konu hakkında çok çok katı düşünmesine rağmen çok sevdik ve evlendik ve eşimin daha önce cinsel deneyimleri olsa da cinsel ilişi kısmını hep evleneceği kişiye saklamış. 20 yılda iki çocuğumuz da olduğu halde günün sonunda bu sorun hep aramızda kara bir gölge olarak kaldı ve günün sonunda eşim krize girmeye başladı. Kendini erkek gibi hissetmeme, değersizlik hissi ve kıskançlık, her ilişki de yıllarca kalbine hep bıçak saplanmış. Benim 20 yıl boyunca bu durumu kusur olarak görüp ona hep ekstra tolerans ve ilgi göstermemi beklemiş ve bu kusurum böyle kapanacakmış ama yapmamışım. Artık herşeyi ortaya döktük çok konuşuyoruz ama eşim onu sevdiğime ikna olmuyor. Bakire olmadan evlenenlerden veya katlıysa bulunmak isteyenlerden tavsıye alabilir miyim? Teşekkürler
20 yılda zibilyon kere sevişirken kendini erkek hissedememiş demeeekkk karısı olarak vazifenizi yapın, alın elinize oklavayı kafasını gözünü kırın, yıldızlar uçuşsun erkekliğinin etrafında bak nasıl tamam oluyor hemen😤

X