Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım ben buranin konu açma sayısı bekçisi değilim ama bu kaçıncı konun? Yazıyoruz rahatlamiyorsun da aynı düşüncelerinde devam ediyorsun. Bu konunda aynı şeyler yazılacak bir dahaki konunda da. Hatta seni kıracak şeyler de duyabilirsin. önce sen şu kendi içindeki değersizlik algını yenmek için bir uzmandan yardım al. Biz kadınların değeri seviştik diye bozulmuyor. Kotu anne de olmuyoruz tövbe...

Sevişmek hata değil. Hata yapmamışsınız yani şunu bir kabullenin önce. Normal bir insan eylemidir sex. Karakterin ağır bastı nedir ? Karaktersiz olsan mesela sadece sevişmedin o zar yerinde(!) duruyor diye mi evlenecekmiş mesela ? Söylemenize gerek bile yoktu bu durumu. Çünkü ondan öncesi onu hiç ilgilendirmezdi zaten. Ama sizin de zihniyetiniz buna yatgın sanırım... Evlendikten sonra bu konu yüzünüze çoook vurulur söyleyeyim. Hem de muhtemelen her kavga da. Bunu bilerek devam edin.

Annem tembihlerdi ne benimde tembihlerdi hatta beni teste bile götürdü 16 yaşında. Ama bak ne oldu büyüyünce engel mi olabildi asla pişman değilim istedim ve yaşadım adam mı öldürdüm hırsızlık mı yaptım kime neee

Heyt be! 😁

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Bence dürüst davranmakla hata yaptın ilerde kakıcak başına bundan aldım gibi eminim keşke olmasa ama olacak.dürüstlük inan bu hayatta bana hiçbirşey katmadı.aksine çok şey kaybettim.dünya yalancı dolancıların dünyası olmuş.bak emin ol evlendiniz diyelim kavga oldu başına kakıcak diyelim boşanıyorsunuz boşanırken bile bunu ailene duyuracak. sevgiler....

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Anneligin bakirelikle ne alakasi var? Neden kendini ezik hissediyorsunki? Ne sacma. Sen boyle yaparsan sevgilin 10 katini yapar. Sevgilinin hosuna gitmediyse inanki ilerde senin yuzune vurur bunu. Hele bilse boyle ezik hissettigini. Cunku bi kavgada onu acitmak istersin. Oda bunu kullanir yani. Senimi seviyor tercihlerinimi? Kendine gel sonrada iliskini ne yapacagina dusun.

Bakire olmadan evlenen çok insan var. Ama mutlu olup olmamak senin elinde. Kendini suçlu hatalı kusurlu gördükçe karşındakine de özür gibi bunu anlattıkça mutsuz olursun.

Çok zor, şimdi nasıl bakacaksınız kocanızın yüzüne? Kirli kirli... Zarınız yokmuş, zarsız bir evliliğin ömrü olmaz, o zar imzadan sonra gidecekti ki evliliğinizin bir manası olacaktı. Hele anne olsanız, nasıl bakacaksınız evlatlarınızın yüzüne? "Annemin zarı yokmuş meğer, zarsız evlenmiş, önceden kimlerle neler yapmış" diye boynu bükük gezecek çocuklar.

Geçtiğimiz gün mahallede böyle iki çocuğu dışlamışlar, oyuna almamışlar. "Annesi bakire değilmiş, evlendiğinde bakire değilmiiiş" diye taş atıp kovalamışlar. Çok acı şeyler bunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X